Відповісти: Мараторій на продаж оковитої!! до 22.00

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Мараторій на продаж оковитої!! до 22.00

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

1000% згідний навіть теми піднімав про ригалети але все без змін! Напрошується висновок значить комусь вигідно!

Все бы Вам запретить и ограничить. А по мне не нужно запрещать продажу не до 22 ни после. Лучше бы выполняли существующих законы и нормативные акты. Как могут продуктовые магазины разлевать водку я уже не говорю про самогон? Не говоря про то что большинство подобных гнидников возле школ.
А так нигденичего не добились запретом выпивкы, те кто хочет выпить выпьет и скорее всего суррогата какого-то.

Без різниці, хтр до кого звертаєтся. Пора вже закінчувати з цими горілчаними гнидниками . І міське керівництво повинно в першу чергу реагуват на це. Ще раз - більшість злочинів скоюєтся в стані алкогольного сп яянінея!!!

Віктор Мирончук --- пише: Або Ви власник генделя або алкозалежна людина реакція Ваша явно не здорова! У всіх нормальних містах продаж оковитої з 11.00 до 22.00 ну а далі робота поліції!

Ну а я вам про що? Ви самі собі суперечите, перший пост мараторій на цей час, у останьому вже щось інше. Можливо Ви не правильно розумієте що таке мораторій?
Уточнюйте до кого Ви звертаєтесь, не зрозуміло чи до мене чи до Івана

Або Ви власник генделя або алкозалежна людина реакція Ваша явно не здорова! У всіх нормальних містах продаж оковитої з 11.00 до 22.00 ну а далі робота поліції!

Ні! Краще хай з ранку до вечора ходять!

Віктор Мирончук --- пише: Дана тема створена декілька днів а реакція лише від Івана! Всім всеодно !!! Пропоную зливати всі точки продажу оковитої на форумі! А я переправлю це все діло на POLICE в Хмельницький !!!

А яку реакцію ви хотіли на таку тему? Зазвичай забороняють продаж після 22:00, щоб люди не напивались і не скоювали правопорушень в темний час доби. Ви ж пропонуєте навпаки, можливо після 22:00 ви вже вдома, але дехто ще гуляє, хтось йде з\на роботу і ви пропонуєте в цей час алкашам дати волю)

Іван пише: Поліціянти казали ,що на точки треба писати колективну заяву, тоді заворушаться.

І не будуть ворушитися, поки зверху не скажуть "фас".

Дана тема створена декілька днів а реакція лише від Івана! Всім всеодно !!! Пропоную зливати всі точки продажу оковитої на форумі! А я переправлю це все діло на POLICE в Хмельницький !!!

Поліціянти казали ,що на точки треба писати колективну заяву, тоді заворушаться.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд