Відповісти: старі будівлі напівзруйновані - пам'ятники історії нашого міста

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: старі будівлі напівзруйновані - пам'ятники історії нашого міста

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

03 лист. 2017 23:59
старі будівлі напівзруйновані - пам'ятники історії нашого міста

Пане Островський що в тій будівлі будем будувать я теж в долі якийсь ночнік?????

03 лист. 2017 23:48

Swidok пише: мабуть ,міська влада спеціально не дає права на викуп даної земельної ділянки, щоб продати потім її за безцінь .І з джерел нам відомо , що ти хочеш купити цю будівлю і побудувати там розважальний заклад.Чому ти про Це могвчиш??????????? І тобі не Соромно?

:lol: :lol: :lol: Давно мене так ніхто не смішив. Це мабуть я тому їжджу громадським транспортом, купляю речі на секонді, картоплю на городі копаю...все щоб зекономити гроші на купівлю будівлі і побудову розважального закладу.
Пані Пасічник, тримайте свою хвору уяву при собі і не смішіть людей, зробили із спілки поляків посміховище.

03 лист. 2017 23:33

А мене забули хлопці так не чесно 33%моїх та по 33 ваших! От шановні Громада з польскего харош баки забивать або робіть шось або нах!

03 лист. 2017 22:13

Так, 50 на 50, запитайтеся в нього.

• Swidok
  •  аватар
02 лист. 2017 22:24

Стосовно: "Та хоч хай щось там буде аніж вона розсипеться. Що за сон рябої кобили??]"
стосовно Вас премудрий пане Іване.Снами рябої кобили всіх дурить наша вольность на сесії.А може ви,часом,в долі з островським?

01 лист. 2017 08:20

Swidok пише: мабуть ,міська влада спеціально не дає права на викуп даної земельної ділянки, щоб продати потім її за безцінь .І з джерел нам відомо , що ти хочеш купити цю будівлю і побудувати там розважальний заклад.Чому ти про Це могвчиш??????????? І тобі не Соромно?

Та хоч хай щось там буде аніж вона розсипеться. Що за сон рябої кобили??

01 лист. 2017 00:50

За те що ви зробили з будинком через суд щей гроші стянути за доведення будівлі до стану руйнації!

• Swidok
  •  аватар
01 лист. 2017 00:27

мабуть ,міська влада спеціально не дає права на викуп даної земельної ділянки, щоб продати потім її за безцінь .І з джерел нам відомо , що ти хочеш купити цю будівлю і побудувати там розважальний заклад.Чому ти про Це могвчиш??????????? І тобі не Соромно?

• Swidok
  •  аватар
01 лист. 2017 00:10

я ти бідний спиш і башиш як забрати будівлю.Правда ще мало каші з їв та розуму не набрався, що забрати у власність міста. Визнай це ж не твоя ідея , ти лише пешка в чужих руках, туалетний папір ,який використають, а потім викинуть у смітник.

• Swidok
  •  аватар
31 жовт. 2017 23:33

що Псевдопане островський ,правда в очі коле.То відмовся від своєї польської фамілії.бо ти її не достойний носити. Не знаєш ситуації та не є компетентним .То краще промовчи ніж ставити безглузді запитання. Здай квартиру в оренду і нехай без твого дозволу там роблять перепланіровку.чи це є можливим

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд