Відповісти: Таксі

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Таксі

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

03 лют. 2018 09:45
Re: Таксі

IhorMykolaiovych пише:

T-S пише:

IhorMykolaiovych пише: І чому не обрати маршрут цілком по місту і лише 100 м.

Ви напевно ніколи не їздили цим маршрутом. :dry:
Вам і гугл різницю показав - 6 і 16 хвилин.

Я знаю яка дорога по другому маршруту ;) Тільки звідки гугл знає що по тій дорозі маршрут буде настільки довшим :))

Аналізуючи дані смартфонів/навігаторів, гугл визначає середню швидкість руху по тій чи іншій дорозі, прогнозує пробки, і т.д.

03 лют. 2018 09:06

T-S пише:

Я знаю яка дорога по другому маршруту ;) Тільки звідки гугл знає що по тій дорозі маршрут буде настільки довшим :))

03 лют. 2018 02:11

02 лют. 2018 21:05

Вже давно за це говориться, що автобусні ,що перевезення таксі - ціни як в столиці. Задовбали ці бариги і власники служб таксі так і перевезень по місту. Ханижйо.
В Хмельницькому таксі в одну сторону , оплата покілометрово , з одного кінця міста в інше менша ніж у нас!

02 лют. 2018 20:17

Вони якимось додатком користуються чи як, не розумію, на смартфоні показав маршрут від дому до місця із ціною, перепитував по рації у диспетчера чому така ціна, але у тій глушині чомусь рація не працювала ;) (моб. мережі там дійсно нема)

02 лют. 2018 20:14

Ну взагалі водія ти б теж не списував з рахунків :-) Не факт що це офіційна ціна служби

02 лют. 2018 20:07

Та то ж не важливо, чомусь здається що у всіх служб був би такий тариф за таку ж поїздку.

02 лют. 2018 20:00

А що за служба?

02 лют. 2018 18:30

Сьогодні дуже "сподобались" тарифи одніє служби таксі.
Без будь яких претензій до водія, але можливо з невеликою гірчинкою до політики служби.
Кулсторі:

Визвав таксі від під'їзду Старкон. шосе і до кафе "Смерічка", по приїзду озвучили тариф 80 грн. Здавалось би що тут такого, але аргумент чому така ціна, "Це ж за місто, і тариф за місто 8 грн/км (по місту 4 грн/км) + посадка 24 грн". Ну добре, давайте будемо дивитися на дві мапи і рахувати разом

Від під'їзду до меж міста 4.3 км, і за містом ми проїхали 2.1 км
Отож (4.3*4) + (2.1*8) + 24 = 58 грн.

Тому поясніть чому ми платимо за дорогу по місту по тарифу за містом ?
І чому не обрати маршрут цілком по місту і лише 100 м. за містом ? А можливо доїхавши до меж міста я вийшов би і пішаком дістався до місця ?;) (ні:D)

Долучення:

07 лист. 2016 15:28

оО жесть))) ща маршрутки стока стоят почти)

Час відкриття сторінки: 0.959 секунд