Вакарчук стрельнув по Зеленьскому

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 бер. 2019 16:12 #119198 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2019 17:48 #119200 від myron
Чим трусами? Гарно говорить но при чому тут Зеленський! Цікаве інше кого порядного без намордніка пустять до корита? Та нікого і чути не хочу! 5 років пройшло що змінилось? На той час голосували за Пороха тому, що треба було за когось голосувати! І що обісрались верхушка кармани набиває народ лапку смокче! А ці вибори за кого всі криві як не бувші то теперішні олігархи! Суть цього в іншому балатуватись може лише мажор! Потрібно в бюлетнях добавить графу нікого не підтримую і після першого голосування було зрозуміло відразу що владу мінять треба! А нікого не підтримую значить гнать всіх звідтіля! Повірте серед наших молодих людей є розумні спеціалісти, фахівці науковці, лише їм працювати не дають! А те кумосватство давно пора гнать в три шиї! Чесно і сам не знаю за кого буду голосувать! Всі п_здуни!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 бер. 2019 02:18 #119201 від Dj Os
Судячи з вашої гострої реакції, голосувати ви будете за Зеленьского :-) Безглуздо заперечувати, що Вакарчук тут мав на увазі саме його прихильників, більшість яких голосує по-приколу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 бер. 2019 00:40 #119202 від myron
Та ні ! Втомився вірить в пусті обіцянки! Серйозно мабуть віддам голос за того кого не знаю бо всеодно не пройде!
Це як анекдот! Приходить дідусь на вибори проголосував та звертається до працівників установи. Підкажіть я кожні вибори приходжу з однією метою зустріти свою дружину то вона вже проголосувала відповідають йому. А я так хочу її побачить 10 років як поховав.
Ці користувачі подякували: pan_volodymyr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
30 бер. 2019 14:35 #119204 від Staruy
Зато я знаю точно за кого не стану голосовать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2019 23:13 #119206 від kolbasnik
вакарчук стрельнув сам по собі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів