Відповісти: Ціни на газ для населення підвищать із 1 листопада

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Ціни на газ для населення підвищать із 1 листопада

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Ні тут трішки інше на кожного працюючого по 5 пенсіонерів припадає! Це свідчить про високий європейський рівень! Так держава подумала і робить реформи навіщо кормить біологічно відпрацьований мусор? Нема чим платить вмирай. Нема за що лікуватись те саме! Хочеш чи не хочеш шкуру здеруть! Бісять лише розмови про покращення мол Україна - це Є вропа! Україна це - велика ЖОПА!

Для гідних зарплат треба для початку бариг викорінити, які за наші гроші торгують дешевим газом і заробляють мільярди. От саме для того має бути рівна ціна для всіх на газ.

Dj Os пише: Проблема оформити субсидію?

А це вихід? Більше пів країни сидить на субсидії, про який розвиток можна говорити. Гідні заробітні плати і не потрібно ніяких субсидій. Ще б на продукти зробили субсидію і можна жити

Проблема оформити субсидію?

Всі ціни рахуються по столиці ! А пириферія повіситься! Хотіли люстрацію для олігархів отримали люстру для самих себе!

Задовбали! Все підвищується в ціні, який сенс в їхньому підвищенні пенсій і зарплат? Не встигаєш звикнути до цін


Ціни на газ для населення будуть підвищені на 23,5% з 1 листопада 2018 року.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Інтерфакс-Україна.

Рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%, було підтримано одностайно на засіданні Кабміну в п'ятницю, 19 жовтня.

"Ціни з 1 листопада на газ зростуть тільки на 23,5%. Не на 60%. Це те, що нам вдалося неймовірними зусиллями досягти внаслідок цих переговорів", - сказав Гройсман на засіданні Кабінету міністрів, присвяченому питанню перевищення цін на газ для населення в п'ятницю ввечері.

До цього часу ціна газу для поставок населенню і ТКЕ залишиться на колишньому рівні - 4 942 грн за 1 тис. куб. м, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ та інших зборів - 6 958 грн за 1 тис. куб. м. З 1 листопада кінцева ціна для населення складе 8 593 грн за 1 тис. куб. м.

Декілька днів тому Кабмін вкотре переніс підвищення цін на газ для населення – продовживши до 27 жовтня дію спеціальних зобов'язань (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго (ТКЕ) за зниженою ціною.

Україна перебуває у складному переговорному процесі з МВФ щодо газового питання ще з липня 2017 року.

Міссія МВФ працювала в Києві з 6 по 19 вересня цього року.

За її підсумками Фонд повідомив про конструктивні дискусії з владою України щодо політики та реформ, спрямованих на забезпечення макроекономічної стабільності та зростання, а також щодо можливої фінансової допомоги від Фонду в підтримку таких заходів. Обговорення "тривають", сказав 20 вересня представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Пізніше глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв повідомив, що Україна домовилася з МВФ про поступове підвищення ціни на газ. За його словами, з представниками місії Фонду досягнута "принципова домовленість". Передбачається, що ціна на газ буде доведена до рівня імпортного паритету до 2020 року, тобто протягом двох років. При цьому Коболєв зазначив, що конкретні темпи підвищення "ще обговорюються".

Раніше ЗМІ повідомляли, що нова домовленість передбачає підвищення ціни на першому етапі на 25% замість очікуваних раніше 50-60%.

Долучення:

Час відкриття сторінки: 0.218 секунд

Авторизація