Відповісти: Міністр соцполітики Рева вважає, що українці багато їдять

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Міністр соцполітики Рева вважає, що українці багато їдять

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Я мав на увазі таких от міністрів, а не закони.

Я просто подумав, сьогодні людина сказала, що багато їмо, а завтра придумає закона, що в кого вага не відповідає зросту, тому субсидії не буде. Це прикол звичайно, але саме найгірше те, що якби цей закон утвердили, я б нітрохи не здивувався в наш час. А ти кажеш не вартує уваги.

Не переживай в дієті не нуждаюся.

Іван пише: А я вважаю, що він gandon і що з того. Він не вартує уваги.

А якщо не секрет, яка твоя вага та зріст?

А я вважаю, що він gandon і що з того. Він не вартує уваги.

У чувака явно проблеми з математикою. Якщо взяти 50% від мінімалки 3200 (я вже мовчу, що це грязними), то виходить, що українець проїдає 1600, приблизно 50 євро.
Якщо зарплата у німця 1000 євро (думаю більша, але...) то 14%, які він проїдає, становить 140 євро. Тобто 50 більше від 140!!!! Круто. Я вже мовчу про якість харчів наших і німецьких.

Цей 3,14-дар ще забув порахувати скільки наші пенсіонери витрачають на ліки!!!
я вже мовчу про комуналку ...
Може це їм потрібно апетит поубавити?

Долучення:

Політики крадуть багато однозначно! Ціни на продукти як в Німеччині а зарплати????? як в Україні???? І що потрібно зробити ???

Бред сумасшедшего

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що українці витрачають на їжу 50% від доходів через те, що багато їдять. Про це Рева сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".
Ведучий озвучив статистику профільної асоціації торгових мереж, в якій сказано, що українці стали витрачати на їжу більше, але менше купувати продуктів. Через те, що ціни на низку продуктів харчування зросли.
Згідно зі статисткою, громадяни України витрачають 50% від доходів на їжу, в Німеччині на продукти харчування витрачають 14%, а у Польщі - 25%.
"Коли ми говоримо про те, що німці витрачають (на харчування), 14% а ми 50%, то тут система пріоритетів", - сказав Рева.
Міністр вважає, що ціни на продукти харчування в Німеччині та Україні приблизно однакові. Але німці просто їдять менше, ніж українці.
"Німці їдять трохи по-іншому. У них інший раціон. Їх культура харчування дуже відрізняється від нашої. Враховуючи, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми", - сказав Рева.

Час відкриття сторінки: 0.490 секунд

Авторизація