Відповісти: Зміна масштабу сторінки

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Зміна масштабу сторінки

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

20 вер. 2017 11:40
Зміна масштабу сторінки

Можливо браузер старої версії.
Раніше браузери просто масштабували блоки, а сучасні міняють розмір шрифтів і більш "розумніше" масштабують.

19 вер. 2017 22:20
Зміна масштабу сторінки

Значення то має, але я і Ігор вище тестували масштабацію на такій же роздільній здатності як у вас і все ок. Яка у вас операційна система?

19 вер. 2017 22:18
Зміна масштабу сторінки

Зі старим ноутом з розширенням 1280*800 таких проблем ніби не було. Але, там діагональ більша. Це має значення?

17 вер. 2017 21:41
Зміна масштабу сторінки

Ви мені будьте ласкаві не вказуйте що робить і куди лізти тема створена маю право!!!

17 вер. 2017 19:50
Зміна масштабу сторінки

Вікторе, якщо не розбираєтесь у питанні, то навіщо лізти зі своїми порадами?
Отакий зоопарк дисплеїв за тиждень переглядає сайт

Під всі сайт оптимізований, в тому числі і у топікстартера все ок.
Ми не можемо відповідати за те як поведе собі реклама зі стороннього сервера при масштабуванні. Плюс до всього у olhavs ще і певно Windows XP

Долучення:

16 вер. 2017 08:55
Зміна масштабу сторінки

Не у всіх користувачів ЕОМ відповідають зразку надсучасних технологій тому потрібно враховувати і їх інтереси! Та не заточувати сайт лише під себе під свої параметри ЕОМ!

15 вер. 2017 08:18
Зміна масштабу сторінки

Та не переживай ти, в мене все добре) А прохожусь я не по всіх темах, а лише по цікавих, хоча, насправді, їх тут небагато))

15 вер. 2017 00:06
Зміна масштабу сторінки

У тебе раптово дискінезія почалась? Ти по всіх темах виріив пройтись і вставити свої 5 хейт копійочок?
Вище Ігор надав скріни, у нього все ок, у мене теж.

14 вер. 2017 22:57
Зміна масштабу сторінки

О В Островський пише: Це він до того, що пора задуматись над оновленням ноутбуку :-)

Ну да, навіщо оптимізувати код, купуйте ноутбуки з написом optimized for shepetivka.com.ua))

14 вер. 2017 18:40
Зміна масштабу сторінки

Це він до того, що пора задуматись над оновленням ноутбуку :-)

Час відкриття сторінки: 0.284 секунд