Відповісти: Відпочинок в Україні

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Відпочинок в Україні

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

06 жовт. 2019 20:26
Відпочинок в Україні

Найбільше подобається відпочивати в Карпатах, а головне це те що там можна і літом знайти як відпочити так і зимою. Цього літа якраз там відпочивав, а заодно побігав на Говерлу та Петрос. Дуже класний забіг був та й пейзажі були досить чудові

17 серп. 2019 15:43
Відпочинок в Україні

Я тоже обожаю Карпаты, при чем отдых там совершенно разный, летом по своему хорошо, а зимой тоже особенные прелести. Правда мне сейчас больше хочется на море. Люблю Бердянск.

24 лип. 2019 14:13
Відпочинок в Україні

Я очень люблю Карпаты, неописуемо чистый воздух, горы, вкуснейшая еда, глаза и сердце в восторге от красоты природы) Из мест в которых я была Ворохта больше всего понравилась)

03 лип. 2019 16:44
Відпочинок в Україні

зазвичай чоловік, та кілька друзів. а зараз і синочок ))
тільки після активних обговорень локація відпочинку помінялась на Львівщину. ще ніколи не були у Львові, вирішили все таки подивитись. кажуть мтаре місто похоже на маленькі чи австрійські чи польські містечка. в Австрію нам фінанси не дозволять поїхати, а от до Львова як раз))

05 черв. 2019 19:29
Відпочинок в Україні

Ми це хто?

05 черв. 2019 14:49
Відпочинок в Україні

Карпати -- наша щорічна локаці для відпочинку. но крім гір також їздимо по різних областях. в нас є так багато цікавих місць. цього літа плануємо поїздити по Дніпропетровській області

31 трав. 2019 02:51
Відпочинок в Україні

На самом деле в Украине много красивых мест. Мне нравятся Карпаты, была в Моршине несколько раз. Но больше всего мне понравилось в Закарпатье - давно мечтала посетить этот край. В Ужгороде очень красив и есть на что посмотреть. Еще там вкуснейший кофе, я нигде такого не пила.

22 серп. 2017 17:16
Відпочинок в Україні

цього літа відпочивали в Трускавці разом з дітьми, приїхали дуже задоволені, хороший комплекс спа процедур, відмінне обслуговування, для дітей облаштовані дитячі майданчики та кімнати з іграми.

05 трав. 2015 18:14
Відпочинок в Україні

Сорі...лишній кут нарахував. Просто в кругу зірку Давида легко спутати з іншим знаком

05 трав. 2015 17:16
Відпочинок в Україні

Це ж зірка Давида :) Ото Саня :)

Час відкриття сторінки: 0.226 секунд