Відповісти: Відпочинок в Україні

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Відпочинок в Україні

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Хотел писать про Карпаты, но я смотрю здесь и так уже все о них говорят))) Туда хорошо ездить и зимой и летом, ничто с ними не сравнится, разве что Одесса летом)

Цього року також відпочивали з чоловіком у Трускавці)).
Спланували поїздку раптово, так як втомились від постійних рутинних справ.
Були у готелі «Джем».
Все дуже сподобалось і ціни досить низкі( в порівнювані з іншими готелями).
Вибирали місце відпочинку за допомогою Карпати Круїз

Найбільше подобається відпочивати в Карпатах, а головне це те що там можна і літом знайти як відпочити так і зимою. Цього літа якраз там відпочивав, а заодно побігав на Говерлу та Петрос. Дуже класний забіг був та й пейзажі були досить чудові

Я тоже обожаю Карпаты, при чем отдых там совершенно разный, летом по своему хорошо, а зимой тоже особенные прелести. Правда мне сейчас больше хочется на море. Люблю Бердянск.

Я очень люблю Карпаты, неописуемо чистый воздух, горы, вкуснейшая еда, глаза и сердце в восторге от красоты природы) Из мест в которых я была Ворохта больше всего понравилась)

зазвичай чоловік, та кілька друзів. а зараз і синочок ))
тільки після активних обговорень локація відпочинку помінялась на Львівщину. ще ніколи не були у Львові, вирішили все таки подивитись. кажуть мтаре місто похоже на маленькі чи австрійські чи польські містечка. в Австрію нам фінанси не дозволять поїхати, а от до Львова як раз))

Ми це хто?

Карпати -- наша щорічна локаці для відпочинку. но крім гір також їздимо по різних областях. в нас є так багато цікавих місць. цього літа плануємо поїздити по Дніпропетровській області

На самом деле в Украине много красивых мест. Мне нравятся Карпаты, была в Моршине несколько раз. Но больше всего мне понравилось в Закарпатье - давно мечтала посетить этот край. В Ужгороде очень красив и есть на что посмотреть. Еще там вкуснейший кофе, я нигде такого не пила.

цього літа відпочивали в Трускавці разом з дітьми, приїхали дуже задоволені, хороший комплекс спа процедур, відмінне обслуговування, для дітей облаштовані дитячі майданчики та кімнати з іграми.

Час відкриття сторінки: 0.204 секунд

Авторизація