Відповісти:

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми:

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

13 жовт. 2019 11:16
Доля кінотеатру імені Островського

І так і ні ! Наскільки мені відомо в право власності власник вступить через три роки! А наша держава самі розумієте можна гроші вкинуть і заберуть будівлю! Хоча поживем побачим!

12 жовт. 2019 00:05

pjharvey пише: Чув, ніби те що зараз у Полонному спочатку планувалось для Шепетівки...але не домовились =(((

Не знаю, що там планувалось, але власник полонського кінотеатру забагато хотів. Наскільки я знаю, він хотів приміщення без жодних умов, чим це вилазить боком ми вже бачимо по новому власнику, якому на щастя умови виставили.

12 жовт. 2019 00:00

Чув, ніби те що зараз у Полонному спочатку планувалось для Шепетівки...але не домовились =(((

25 вер. 2019 21:33

Хто там що не робив але стоїть валиться далі! Прикро

24 вер. 2019 21:49

myron пише: Щось знову за тей кінотеатр тиша хто що чув? Фасад поправили і на тому все?

власник робить видимість бурхливої діяльності перед судом

24 вер. 2019 21:49

Щось знову за тей кінотеатр тиша хто що чув? Фасад поправили і на тому все?

17 черв. 2019 22:53

Звідки у вас така інформація? Поки що руху не видно, міській раді доведеться забирати майно.

16 черв. 2019 15:36

Щось мабуть крига зрушила чи Європа помагає! Здається хочуть щось робить! Хто що знає?

02 лист. 2017 10:05

Легше здати в оренду та і чорт зним хай валиться !! Всеодно якийсь прибуток! там ще є Лазерні бої та букмеккери! А основний профіль до дупи!!!!!!

02 лист. 2017 10:03

Саме що цікаво, що для того все э зроби в одному залі кінотеатр в іншому дискотеку зверху кафе і все ! Навіщо щось робить хай валиться !!! Будь яке діло розпочинається з бажання коли його нема! Легше найти того хто це все зробить і з того отримати хабара! Чим своїми силами відновити функціонування установи!

Час відкриття сторінки: 0.135 секунд