Відповісти: Доля кінотеатру імені Островського

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми:

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Не просрали а віддали ! А це що на Донбасі то миють гроші та відстрелюють воїнів!

За период независимости просрали Крым и Донбас а ты про какойто кинотеатр Островского!

Та ні ті хто списали те обладнання! Тобто Культура міста! Вже взнавав так раді цікавості! Хотів подивитись, що всередині, та доступу туди нема! А залізь неофіційно то прийдеться купить все те, що звідтіля винесли! Спишуть все! Рік чи півтора показували відео, що все є тільки щастя нема а зараз навпаки було та нестало а куди пішло? Миші потрощили! Той Кінотеатр як чемодан без ручки! Інвестора цікавило приміщення а когось іншого щось інше от і парадокс! Хоча з Джусихи щось хотіти то пусте! Не робила нічого і робить не буде! Шкода !!!!!!!!!!! Шановні можновладці пора вже і до цієї нікому непотрібної будівлі добратись чи хоча б включить її до якоїсь реконструкції хоча б на папері! А то скоро завалиться зовсім і на тому усе! Центр міста зробіть торговий центр, дискотеку якусь, гендель наступний! Та недайте рухнуть як щось непотрібне! Прикро але в голубому залі і та на тих дискотеках в червоному залі кінотеатру пройшла частинка мого життя! та не лише мого!

myron пише: Та да все йде стадії руйнації кіно апарати та блоки живлення до них вже вивезли казав знайомимий на чермет! Міді там прилічно було! Молодці стараються! Тепер точно кіна не буде! Ну лтак міняйте профіль приміщення ремонтуйте така харома стоїть завалиться скоро!

Хто вивозив? Горе-інвестор?

Басейн відновили пора братись за Кінотеатр тоді навіщо Ви його в ореендатора забрали????

Та да все йде стадії руйнації кіно апарати та блоки живлення до них вже вивезли казав знайомимий на чермет! Міді там прилічно було! Молодці стараються! Тепер точно кіна не буде! Ну лтак міняйте профіль приміщення ремонтуйте така харома стоїть завалиться скоро!

Почитав я тут коментарі і мені згадалась фраза з відомого кінофільма: "Все! Кіна не буде! Електрика закінчилась!" :( :ohmy: :whistle:

Кінотеатр наш з кожним роком стає кращим напевне вже дах впав і другому залі а віз там де і був !

І так і ні ! Наскільки мені відомо в право власності власник вступить через три роки! А наша держава самі розумієте можна гроші вкинуть і заберуть будівлю! Хоча поживем побачим!

pjharvey пише: Чув, ніби те що зараз у Полонному спочатку планувалось для Шепетівки...але не домовились =(((

Не знаю, що там планувалось, але власник полонського кінотеатру забагато хотів. Наскільки я знаю, він хотів приміщення без жодних умов, чим це вилазить боком ми вже бачимо по новому власнику, якому на щастя умови виставили.

Час відкриття сторінки: 0.237 секунд

Авторизація