Відповісти:

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми:

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

05 січ. 2018 23:28
Знаки біля лікарні

Ну дійсно не зрозуміло знаходження інформаційно вказівних знаків по правій стороні до танку. Раз з одного кінця цеглина з переду односторонній, то що ж вказують ті знаки ,якщо по логіці назад ти права їхати нне маєєш???
Ще й не зрозуміле поводження водіїв ,що завжди ставлять авто після знаку про заборону??! Але й не зрозуміло комунальників, як можна ставити дані знаки,якщо там аптеки,мафи та ін. споруди до яких треба довозити товари?!
Ту поліклінніку огородили сірим парканом, все одно,що стратегічний об єкт, а для інвалідів навіть елементарного дзвоника в реєстратуру нема,щоб хтось вийшов не кажучи вже про вузький вхідний прохід через той "мрачний" паркан.

05 січ. 2018 08:27
Знаки біля лікарні

На мою думку правильність знаків полягає в односторонньому русі! Без руху в напрямку танку для всіх! Тобто виїхав зі стоянки біля поліклініки на право зась на ліво до стелли а там кому куди потрібно! Тому що знак однорядного руху встановлений перед стоянкою тому виїжджаючи на право порушуєш !

  • Анон
  •  аватар
02 січ. 2018 23:40
Знаки біля лікарні

А можна вашу думку про правильність знаків, можливо мені пора на перездачу? Анон

26 груд. 2017 00:02
Знаки біля лікарні

Знаки знаками. Там від танку , які не став, чи заборонена стоянка, чо односторонній рух, все одно будуть ставити. Як можуть Стояти МАФи , аптеки і без права стоянки авто.? Як же ж тоді ліки та продукти поповнювати????? Все одно стають, як постачальники так і громадяни. Якщо там 10-ток стоїть , чому інший не в їде??? Інвалідів привозять, як трапити? За кілометр ставити?
Районна поліклінніка і без паркінгу???

25 груд. 2017 22:12
Знаки біля лікарні

Все там вірно зі знаками, панове.

23 груд. 2017 21:55
Знаки біля лікарні

Люди не на своїх місцях працюють, тому так і ходимо по колу

23 груд. 2017 21:12
Знаки біля лікарні

Замість того ,щоб зробити нормальні місьця для паркувань біля лікарень та полікліннік, комунальники займаються демагогією , ставлячи ось такі от знаки. Зроби в їзд та виїзд, постав два знаки на вході і виході і все. Ну це не єдині беди в їхній сфері. Трудно.трудно.

  • Анонімно
  •  аватар
23 груд. 2017 10:51
Знаки біля лікарні

Водій заїзджає зі сторони танку, біля поліклініки заїзджає на парковку, повертається в місто також біля танку. Знаку, що стоїть на вїзді зі сторони СЛАВУТИ він не бачить, але бачив знак одностороннього руху який стоїть майже на початку вулиці від танку, значить заїхати він має право а от виїхати тудою ж через танк не має. Щодо водіїв, що припаркували машини справа зі сторони Славути до парковки біля поліклініки ви пишете що порушили правила, а насправді ні, тому що по правилам одностороннього руху машина яка їде повинна триматися лівої сторони без права на зупинку відповідно до ще одного знаку який там вісить, зупинка заборонена, і дозволяється паркуватися лише по правій стороні від танка, а отже і ті машини що припарковані справа від Славути правила не поркшують. ЧЕКАЮ ВАШОГО КОМЕНТАРЯ. Анонімно

  • Анонімність
  •  аватар
22 груд. 2017 18:27
Знаки біля лікарні

Водій заїзджає зі сторони танку, біля поліклініки заїзджає на парковку, повертається в місто також біля танку. Знаку, що стоїть на вїзді зі сторони СЛАВУТИ він не бачить, отже правил не порушує. Порушниками є тільки ті, що заїхали зі Славути. Всі водії, що припаркували машини справа зі сторони Славути до парковки біля поліклініки порушили правила. Мабуть так. Отже зникає проблема затору, коли машини стоять і справа і зліва біля поліклініки, і неможливо розминутись

22 груд. 2017 06:53
Знаки біля лікарні

Це бімба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я вже давно водіїв які не знають правил дорожнього руху, чи їздять на крутих тазиках посередині між смугами руху називаю оленями!! Тому, що така їзда лише в Шепетівці, далі вони їхать не можуть бо правил не знають!

Час відкриття сторінки: 0.213 секунд