Відповісти: Тротуари нашого міста

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Тротуари нашого міста

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

У Кам'янці-Подільському взагалі всю зиму ніде не розчищали. Навіть в центрі.

Якщо ця проблема є в столиці та не тільки в Україні, то що не потрібно її вирішувати. Хай все залишається як є? Маємо якихось 5 основних вулиць і не можемо навести на них лад? Не обовязково капітальний ремонт тротуарів, хоч би ямковий. Не траса - фури по тротуарах не їздять. Зате МАФів понаставляли куди не плють. Ганьба нашій владі!!!!!!!!

Скажу більше, ця проблема не лише в Україні спостерігається :-)

Це проблема багатьох мiст, столицi також. В центрi може й ок, але варто повернути у двори... I одразу бачиш просто жах. От прям один в один як на фото

Я тобі те саме в Славуті можу отфоткать прям в центрі! Якщо на те пішло самий чистий Нетішин!

Технолог пише: За якою організацією закріплено тротуар на початку вул. Паркова? Куди звертатись? Кому скаржитись? При ожеледиці не посипають, при снігопаді не прибирають. Нікому нема діла!!!!!

Судячи з фоток це прибудинкова територія. Відповідно нею мають займатись або управлінські компанії, або ОСББ

sergei пише: Дякую за такі оптимістичні фото тротуарів процвітаючого міста Шепетівка. Ось як мають виглядати тротуари центру госпітального округу. Ми якось будемо без вашого округу.

Але дивна людина чи з іншої планети. Можна подумати в Славуті немає поганих тротуарів і доріг? От через таких горе патріотів в країні немає майбутнього, живе ілюзією про велич свого міста, а все що поряд то гівно і не моє. Чому ти трешся на форумі міста яке зневажаеш, свого мало?

Дякую за такі оптимістичні фото тротуарів процвітаючого міста Шепетівка. Ось як мають виглядати тротуари центру госпітального округу. Ми якось будемо без вашого округу.

За якою організацією закріплено тротуар на початку вул. Паркова? Куди звертатись? Кому скаржитись? При ожеледиці не посипають, при снігопаді не прибирають. Нікому нема діла!!!!! [

=3979]IMG_20190115_125041.jpg[/attachment]

Долучення:

Ось так вигдядає одна з центральних вулиць міста по якій щодня проходить безліч людей і місить те болото. Коли приведуть в лад тротури хоча б на центральних і прилеглих до них вулицях? Таке враження що їдеш по селу а не в місті.

Долучення:

Час відкриття сторінки: 0.589 секунд

Авторизація