Відповісти: Какой планшет взять

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Какой планшет взять

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Если бюджет около 5 тыс., лучше брать Lenovo или Samsung, но если можете позволить 10 тыс., то я бы советовал iPad 10.2". Хоть немного дороговато, но у него характеристики на высоте, особенно экран.

Для дітини ідеально підійде SAMSUNG на мій погляд. Не дорогий і практичний. На https://www.moyo.ua/news.html або https://blog.allo.ua можете почитати статті про них, ще є огляд на https://kstech.com.ua/ По цінах можете орієнтуватися на https://rozetka.com.ua/ та https://hotline.ua/

У меня Lenovo уже 2 года. Не жалуюсь никаких проблем с ним не было.

І автономність у них чимала. Це я про йогу

Якщо недорогий, то рекомендую глянути лiнiю леново. Не монстр, але все що треба робить

Що-що, а цього не потрібно робити, в першу чергу, то продавці, а не консультанти. Їхня справа це "впарити" вам товар за будь-які байки

Большое спасибо за ваши ответы и советы) Думаю ещё сходить в магазин и проконсультироваться с продавцом

Купівля недорогого планшету - це лотерея, може працювати кілька днів, може рік-два, як повезе. Купівля недорогого б.в. планшету (андроїд) - це взагалі гроші на вітер. Так що вибирайте щось на IPS матриці, з роздільною здатністю не менше 1024х600, розміром не менше 7 дюймів. І не ведіться на всякі бравіси, жеки, і т.д., які продать в супермаркетах типу фокстроту.

Якщо для дитини, то я б закценвувала увагу на високій роздільній здатності екрану. Щоб не зернило. А такі планшети дорогі. Може, дійсно, краще б/в?

Старенькие модели уже довольно не дорогие на вторичном рынке (если не подразумевается планшет за 200 грн. :)). И они вполне работоспособные :)

Час відкриття сторінки: 0.334 секунд

Авторизація