Відповісти: HDMI. Як вибрати

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: HDMI. Як вибрати

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

19 січ. 2016 15:38
HDMI. Як вибрати

Вставлю свої 5 копійок, був в мене hdmi 1,2м, в магазині впарили як надійний і "качествений". Перші півроку працював, та і зображення і звук влаштовували, і в один прекрасний момент це "качество" кудась пропало і прийшов йому кабз... Так ось довелось терміново придбати новий оскільки саме час був Ліги Чемпіонів і бажання подивитися перемогло над розсудливістю. Придбав китайський ширпотребний 10-и метровий без усіляких золотих контактів. Працює вже 2й рік (тук тук тук по столі), картинки відмінна, звук теж. Не все те добре що коштує як космічний корабель :)

17 серп. 2015 11:12
HDMI. Як вибрати

Ну от і договорились. Тут мова йде про 2-3 метри, і, наскільки можна зрозуміти, запитують про те, чи вплине на ЯКІСТЬ зображення довжина кабелю і якість контактів. Відповід - ні, не вплине. Зображення або буде, або не буде. Якби мова йшла про VGA, наприклад, то тут да - чим довший кабель, тим гірша буде якість. А з HDMI, чи DVI такого не трапиться. Там усе як по цифромоу - 0 або 1. Працює, або не працює.

17 серп. 2015 11:07
HDMI. Як вибрати

Ключова фраза - буває. Буває працює, буває ні. А до 10 метрів працює все.

17 серп. 2015 10:57
HDMI. Як вибрати

Та ні, друже. HDMI буває і 50 метрів без всіляких репітерів. І про затухання я написав - або працює, або ні. Якість зображення, якщо воно уже зявилось буде однаковою і на 1, і на 5, і на 50 метрах.

17 серп. 2015 10:50
HDMI. Як вибрати

Михайло Ворончук пише: Оскільки HDMI це чиста "цифра", то може бути будь-якої довжини. На якість зображення це ніяк не вплине (як і золото на контактах). Він або працює, або ні. Тобто, якщо кабель поганенький він просто отримаєте напис "нет сигнала". А якщо уже запуститься - то вже буде робити ідеально. :)

Не вводь людей в оману на рахунок довжини, затухання і перешкоди ще ніхто не відміняв, що для цифри, що для аналога. Стандартні довжини HDMI кабеля - до 10 метрів. Далі - як повезе, рекомендовано працювати через репітери чи підсилювачі.

16 серп. 2015 22:56
HDMI. Як вибрати

Оскільки HDMI це чиста "цифра", то може бути будь-якої довжини. На якість зображення це ніяк не вплине (як і золото на контактах). Він або працює, або ні. Тобто, якщо кабель поганенький він просто отримаєте напис "нет сигнала". А якщо уже запуститься - то вже буде робити ідеально. :)

16 серп. 2015 22:40
HDMI. Як вибрати

olhavs пише: Довжину хотілося б метри 3-5.

Комплектні такі знайти проблематично, але все інше в силі)). Тобто вестись на золоті контакти не варто.

16 серп. 2015 22:38
HDMI. Як вибрати

Довжину хотілося б метри 3-5.

16 серп. 2015 22:18
HDMI. Як вибрати

Тільки приєднаюсь до слів колєги. Найпростіше десь знайти комплектний кабель від якогось пристрою - дешево і сердито. Переплачувати змісту нема ніякого.

16 серп. 2015 22:03
HDMI. Як вибрати

Золоті контакти це в цьому випадку понти (я так розумію, довжина кабеля максимум метр з копійками?), а от якість самого провода має значення. Грубо кажучи, з усіх можливих варіантів треба вибирати не самий блискучий, а самий товстий (не факт що це буде дешевше))))))

Час відкриття сторінки: 0.228 секунд