Відповісти: Куплю старий робочий хард

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Куплю старий робочий хард

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

30 вер. 2011 15:01
Відповідь: Куплю старий робочий хард

akela1982;70977 пише: а зайти ко мне слабо было ?

Ну я ж еще не купил, а к тебе, не то чтоб в лом, просто вечные пьянки по приезду недают отдохнуть. Но встретиться нужно, это факт. Кстати, у тебя есть? Если есть хард то прийду еще быстрее :bk:

29 вер. 2011 09:27

а зайти ко мне слабо было ?

28 вер. 2011 18:05

номер списав, віддзвоню дякую пока що

28 вер. 2011 18:01

я до 16години вчусявечерком можеш до вопака підійтиі звякнути мені0963474869

28 вер. 2011 17:58

Та, в принципі, ти знаєш, може я б його забрав і нехай лежить як резерв.Буде якщо щось, то вже хард з історією, ти купив в одного форумчанина, продав другому, потім я його далі може передам, якщо не пригодиться. :)Я завтра думаю буду лазити по місту, може завтра і забрав би, або якщо не вийде, то післязавтра. Катани мені якісь координати до тебе.

28 вер. 2011 17:53

вроді нормальнийдам на тест 1 денья провіряв був абсолютно робочий

28 вер. 2011 17:50

jaruto;70948 пише: Вінт ФуджицуКуплений в колишнього модератора Монаха)після цього пару раз врубився для перевіркизараз лежить без ділатрохи шумноватий,але дивлячись на рік випуску то це норм)прошу 40грн

ну, шуми, це бсна річ, хоча сподіваюсь що вуха не закладає :)а головне, він реально робочий? Без битих кластерів? Бо якщо трухануто-посипаний, то суті в ньому малувато, в мене такий на 80 є:bj:

28 вер. 2011 17:44

Вінт ФуджицуКуплений в колишнього модератора Монаха)після цього пару раз врубився для перевіркизараз лежить без ділатрохи шумноватий,але дивлячись на рік випуску то це норм)прошу 40грн

28 вер. 2011 17:42

jaruto;70944 пише: а на 10Гб мало буде*?

блін , трохи якось малувато. Якщо на нього Винду с прогами поставити, то запхається весь можливо. Хоча як варіант, можливо.Напиши конкретніше що і як, що хочеш за це і т.п. Часу в мене не так багато, може твоя пропозиція буде єдина

28 вер. 2011 17:02

а на 10Гб мало буде*?

Час відкриття сторінки: 0.200 секунд