Відповісти: Ebook

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Ebook

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Краще таки буде нетбук або планшет, бо потрібні тобі книжки і журнали, які напевно будуть в pdf, на читалці не дуже буде комфортно читати.Доречі книжки можливо ще й самому придеться сканувати, бо не факт що їх знайдеш.

jaruto;69354 пише: ти мене де бачила? а? =)

А хто свою ссилку вконтакті тут розмістив? Вовколак?:ag:

ти мене де бачила? а? =)нетбук в фокстроті по акції 1700(сьогодні заходив)книжка на електронних чорнилах з екраном 7"=1900 грна в нетбуці 10,1"

jaruto;69340 пише: Хочу купити собі електронну книжку,щоб не тратитися на журнали і носити її замість книжок в школу(носити 7кг книжок якось неприкольно:ag:)Яку купити і чи дозволять мені її з собою таскати?Чи краще за такі ж гроші купити нетбук на він7?

Ну, за ті самі гроші ти нетбука не купиш:ag:І його точно не дозволять в школу таскати. А от електронні книжки в четвертій школі навіть дирекор старшокласникам рекомендує, але виплата 1000 грн і більше за один раз для майбутніх випускників трішечки великувато. Дивись чи окупиться вона в тебе. Ще не бачила школяра, якій носив би всі потрібні книжки, окрім ботанів... Щось ти на них не схожий:bq:

І донєцкі.

якщо планшетто можна асуси подивитисяабо наші українсько-китайські Impression

jaruto;69342 пише: напомню що журнали неголовне призначення майбутньої книжки)

Ярику, нагадаю! Напомню лиш недорізані німцями москалі кажуть...

Я с этой же целью присматриваю себе планшет.Тоже думал на "читалкой", но все-таки фунционал у планшета на порядок выше!+ всеядность форматов+ доступность онлайн ресурсов хоть на диване, хоть на унитазе))) (При наличии wi-fi точки)- длительность работы от батареи может быть в разы ниже чем у "читалки"Вот только не хочу на андроиде брать аппарат. "Семерочка" для меня принципиальна.В перспективе возможен переход на линукс.p.s. Хотя больше предпочитаю бумажный формат. Бумага, она как-то живее, что-ли)))

напомню що журнали неголовне призначення майбутньої книжки)

а не краще читати все з журналів і практично і набагато зручніше)

Час відкриття сторінки: 0.204 секунд
No Internet Connection