Відповісти: Антивіруси

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Антивіруси

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

06 бер. 2011 01:45
Відповідь: Антивіруси

Lego;61692 пише: А меня что-то в последнее время ESS стал разочаровывать... слетает какого-то хрена, после того как обновил до версии 4.2. Даже если с нуля 4.2 ставить - нет нет.. да затупит...Нужно троечку нарыть где-то...

есть 2.7 :) с серверами халявного обновления, работает неплохоа проблем вышеперчисленых с 4.2 незамечал чесслово

04 бер. 2011 19:02

А меня что-то в последнее время ESS стал разочаровывать... слетает какого-то хрена, после того как обновил до версии 4.2. Даже если с нуля 4.2 ставить - нет нет.. да затупит...Нужно троечку нарыть где-то...

04 бер. 2011 16:37

А я ліцуху КАСПЕРСКОГО купив в білому вітріна 2 компатоже не жалуюся

04 бер. 2011 16:36

вже давно користуюсь НОДом і не жалуюсь. Ключі знайти не проблема і захищає нормально

13 лют. 2010 21:56

По перше порнуха не мій профіль, я надаю перевагу документалу і фентезі... а по друге я не через віруси змінюю систему, а через нестабільність тих чи інших збірок, і через власний інтерес до нових версій... ОТ І ВСЕ, я не претендував на статус "самий крутий знавець антивірусів"...а те що користувався різними, то це не показник:bq:

13 лют. 2010 19:09

ihtus;48907 пише: Саме Avast мені не подобається, тому таких моментів я не помітив, але нове 5-те ядро, безкоштовне, не називається HOME, а FREE antivirus і він не забезпечує повномасштабний захист!

Ну як ти такий обізнаний, поміняв кучу антивірусів і кожен місяць міняєш систему, то я просто в ах..ї. Не знаю чим ти займаєшся, що тебе ті "віруси" так люблять, але в мене на Авасті за 2 роки майже не було проблем. Ставив колись раніше також др. Веб, але вернувся на аваст, і правильно тут сказали: антивір + фаєрвол і все бубе ок. І взагалі, менше по парнусі треба лазити, а потім грузти тут.

13 лют. 2010 18:25

Зареєструйся на цьому сайті і знайдеш всі відповіді по софту http://samforum.ws/

13 лют. 2010 18:12

Та, ні я на антивірус не спираю, просто зауважив...хоча є такі антивіруси, які прямо до цього призводять:ag:

13 лют. 2010 17:52

То хіба це проблема антивіруса? Як кажуть водії може потрібно поміняти прокладку:ag:

13 лют. 2010 17:41

Про проблему при виборі я писав вище...але для мене вистачає експерементувати, тим більше, що Вінду міняю щомісяця:ag:

Час відкриття сторінки: 0.251 секунд