Відповісти: НОУТБКИ

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: НОУТБКИ

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

13 вер. 2011 19:30
Відповідь: НОУТБКИ

тільки TN+Film матриці немає сенсу калібрувати

13 вер. 2011 19:15

знайшла як швидко відрегулювати екран.Fn+ жмем клавіши вправо чи вліво

13 вер. 2011 19:09

LuK;70261 пише: мабуть точно екран темнить.в настройки влазити не хочу,щоб не зробити гірше.

можу розказати як в віндовс севен стандартною програмою калібрувати екран :)Разрешение экрана - дополнительные параметры- управление цветом - вкладка Подробно - Откалибровать экран

08 вер. 2011 09:48

Anareta;70262 пише: Хоч 60-річним негром.

А вдруг:bm:

08 вер. 2011 08:55

odin;70241 пише: ще одного умніка -- блюстітєля порядку теж не треба

Тут і ще одного розслідування не треба.Конкретне паліво.:bd:

Двоє скривджених хоч поплакаються одне одному:bj:Задовбали, якщо чесно, як діти))) Це ж треба, жінка - і може щось сказати про компьютери, не ідіотка... Конкретне паліво, таке дозволяється лише п'ятнадцятирічним геніям.

якщо це так, то надіюсь Адмін ще не дав Анареті допуск у закритий жіночий розділ:ag:

Навіть не просила. Підозрюю що там таке саме жваве і цікаве обговорення як і тут.І Одін, мені абсолютно без різниці ким ти мене вважаєш. Хоч 60-річним негром. А щодо порядку - ти єдиний, хто тут дозволяє собі відкрито матюкатись при спілкуванні. Можливо, це на форумі вважається нормою, але мені трошки дико, так що вже вибачайте.

08 вер. 2011 08:54

мабуть точно екран темнить.в настройки влазити не хочу,щоб не зробити гірше.

08 вер. 2011 08:50

Мо' пора окуляри виписувати?...

07 вер. 2011 20:09

А чому болять очі? Може екран темнить?

07 вер. 2011 19:57

якшо брати новий ноут,то з LED матрицеютам кольори сочніші і очі не болять

07 вер. 2011 19:55

А як на рахунок екрану? це теж одна з головних причин , через яку хочу новий ноут. Бо від мого ноута трохи очі болять (і не лише в мене) коли довго посидиш.

odin;70239 пише: Анарета всіх розводить. Вона насправді з яйцями. Тобто не вона а він.

якщо це так, то надіюсь Адмін ще не дав Анареті допуск у закритий жіночий розділ:ag:

Час відкриття сторінки: 0.231 секунд