Відповісти: НОУТБКИ

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: НОУТБКИ

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

тільки TN+Film матриці немає сенсу калібрувати

знайшла як швидко відрегулювати екран.Fn+ жмем клавіши вправо чи вліво

LuK;70261 пише: мабуть точно екран темнить.в настройки влазити не хочу,щоб не зробити гірше.

можу розказати як в віндовс севен стандартною програмою калібрувати екран :)Разрешение экрана - дополнительные параметры- управление цветом - вкладка Подробно - Откалибровать экран

Anareta;70262 пише: Хоч 60-річним негром.

А вдруг:bm:

odin;70241 пише: ще одного умніка -- блюстітєля порядку теж не треба

Тут і ще одного розслідування не треба.Конкретне паліво.:bd:

Двоє скривджених хоч поплакаються одне одному:bj:Задовбали, якщо чесно, як діти))) Це ж треба, жінка - і може щось сказати про компьютери, не ідіотка... Конкретне паліво, таке дозволяється лише п'ятнадцятирічним геніям.

якщо це так, то надіюсь Адмін ще не дав Анареті допуск у закритий жіночий розділ:ag:

Навіть не просила. Підозрюю що там таке саме жваве і цікаве обговорення як і тут.І Одін, мені абсолютно без різниці ким ти мене вважаєш. Хоч 60-річним негром. А щодо порядку - ти єдиний, хто тут дозволяє собі відкрито матюкатись при спілкуванні. Можливо, це на форумі вважається нормою, але мені трошки дико, так що вже вибачайте.

мабуть точно екран темнить.в настройки влазити не хочу,щоб не зробити гірше.

Мо' пора окуляри виписувати?...

А чому болять очі? Може екран темнить?

якшо брати новий ноут,то з LED матрицеютам кольори сочніші і очі не болять

А як на рахунок екрану? це теж одна з головних причин , через яку хочу новий ноут. Бо від мого ноута трохи очі болять (і не лише в мене) коли довго посидиш.

odin;70239 пише: Анарета всіх розводить. Вона насправді з яйцями. Тобто не вона а він.

якщо це так, то надіюсь Адмін ще не дав Анареті допуск у закритий жіночий розділ:ag:

Час відкриття сторінки: 0.241 секунд