Відповісти: Вибір подарунка

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Вибір подарунка

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

01 жовт. 2019 09:16
Вибір подарунка

Подарите ему вот такие смарт часы apple watch series 5 silver ,точно обрадуется!

26 вер. 2019 11:22
Вибір подарунка

Можно подарувати щось з галантереї, наприклад ремень чи портмоне.

25 лип. 2019 20:03
Вибір подарунка

Я колись багато курив, і дівчина дуже хотіла, щоб кинув цю звичку. Подарувала мені швецький снюс - це також табак, але його не курять і набагато менш шкідливий ніж сигарети. Завдяки йому я зрештою взагалі позбавився тютюнової залежності. Якщо, людина теж курить можете розглянути такий варіант. І задоволення принесете і допоможете хлопцю.

04 черв. 2019 11:23
Вибір подарунка

Подаруйте хлопцю незвичайну подушку. Ми дарували родичам подібні - іменні. В результаті були дуже задоволені

12 лип. 2018 18:15
Вибір подарунка

Ну я сам никогда не был силен в выборе подарка, чаще всего просто дарил подарочный сертификат , а там уже именинник (ца) что хочет то и выбирает) так выходит лучше всего, а то подаришь что то а оно окажется не то что хочтелось

14 груд. 2017 10:17
Вибір подарунка

Допоможіть вибрати подарунок для хлопця на Миколая! Розглядаю в якості подарунка браслети на руку. Вибираю між декількома варіантами - підкажіть який краще?

Час відкриття сторінки: 0.377 секунд