Відповісти: ЧС 2018

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: ЧС 2018

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Кожному своэ! Я ж не казав, що в збірній іноземці грають! Якщо там еліта футболу України значить їх тренує Бушмед це дивитись неможливо навіть в FUULHD! Не вірю я, що там не має комерцій ної основи!

Теж люблю подивитися, але на інтері зображення "мило" з супутника. Інша справа FHD від іноземних телевізійників. І вони ще хочуть за таке гівно абонплату з усіх стякувати.

Люблю футбол, люблю інтригу на ЧС...
Не погоджуюсь з Вами, шановний myron - в кожній збірній жодного іноземця немає! В них грають виключно громадяни країни, на відміну від клубного футболу. Всі збірні для виступів завжди збирають своїх кращих футболістів - співвітчизників, які грають в інших країнах і клубах Згадайте, як іноземному гравцю "Шахтаря" надавали громадянство, щоб він виступав за збірну України. Тому, в цьому плані, тут футбол чистий А ось щодо нашої збірної - згідна з Вами. Одне розчарування.

Я не дивлюсь, якось мало цікавить

А збірна як зберуть таке враження, що в них дві ліві ноги та грати не вміють!

Особито втратив цікавість через те! Що все перейшло на бізнесову основу! Тобто в команді половину іноземців! Свої гравці напевне криволапі! Сенс цього футболу?

Люди! А що , футбол ніхто не дивиться???:blink:

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд

Авторизація