Відповісти: Гироскутеры

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Гироскутеры

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

Считаю, что гироскутеры - зло. Оно отбирает возможность хорошо физически развиваться. Своему ребенку купила самокат и велик. Никаких гироскутеров.

Багато раз бачив, але більше подобаються електросамокати чи велосипеди, більш зручніші у використанні

Китайські за 200 дол. можна придбтаи .. їх багато магазинів продає ..

Мішок рівновагу не втримає)

А если использовать как замену "кравчучки"? Идешь себе, а мешок картофана с рынка рядом едет))

Не считаю гироскутер достойной альтернативой велику или любым другим спортивным забавам. Баловство одно, еще и настолько дорогое...

• Спостерігач за спостерігачами
  •  аватар

Як на мене, то дорого. Та і не для наших доріг. Краще продовжу їздити на велосипеді.

Це далеко не альтернатива велосипедам, це швидше забавка. Сам ще не катався, але всі хто катався кажуть шо прикольно, але швидко набридає.

Мені більше гіроскутери з кермом до вподоби. Були б у мене зайві 16 тис. гривень...Просто дошка на колесах мене відлякує

Я видел. Аж два раза))))
Один раз около "Розы ветров" катались парень и девушка, второй - около "Нашего Края" парень.
Как альтернатива велику вряд ли (и скорость, и проходимость не те, не гововря уже об остальных факторах), скорее как что-то типа скейта будет. У оооочень отдельных представителей молодёжи))))

Час відкриття сторінки: 0.211 секунд

Авторизація