Відповісти: Гироскутеры

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Гироскутеры

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

12 черв. 2019 09:17
Гироскутеры

Считаю, что гироскутеры - зло. Оно отбирает возможность хорошо физически развиваться. Своему ребенку купила самокат и велик. Никаких гироскутеров.

01 бер. 2019 13:26
Гироскутеры

Багато раз бачив, але більше подобаються електросамокати чи велосипеди, більш зручніші у використанні

05 квіт. 2017 21:23
Гироскутеры

Китайські за 200 дол. можна придбтаи .. їх багато магазинів продає ..

25 лют. 2017 20:02
Гироскутеры

Мішок рівновагу не втримає)

25 лют. 2017 15:06
Гироскутеры

А если использовать как замену "кравчучки"? Идешь себе, а мешок картофана с рынка рядом едет))

27 вер. 2016 21:15
Гироскутеры

Не считаю гироскутер достойной альтернативой велику или любым другим спортивным забавам. Баловство одно, еще и настолько дорогое...

• Спостерігач за спостерігачами
  •  аватар
29 лип. 2016 13:38
Гироскутеры

Як на мене, то дорого. Та і не для наших доріг. Краще продовжу їздити на велосипеді.

29 лип. 2016 12:58
Гироскутеры

Це далеко не альтернатива велосипедам, це швидше забавка. Сам ще не катався, але всі хто катався кажуть шо прикольно, але швидко набридає.

29 лип. 2016 12:14
Гироскутеры

Мені більше гіроскутери з кермом до вподоби. Були б у мене зайві 16 тис. гривень...Просто дошка на колесах мене відлякує

29 лип. 2016 10:24
Гироскутеры

Я видел. Аж два раза))))
Один раз около "Розы ветров" катались парень и девушка, второй - около "Нашего Края" парень.
Как альтернатива велику вряд ли (и скорость, и проходимость не те, не гововря уже об остальных факторах), скорее как что-то типа скейта будет. У оооочень отдельных представителей молодёжи))))

Час відкриття сторінки: 0.260 секунд