Вівторок, 26 червня 2012 11:08

Шепетівчани розраховують на дієву місцеву програму реформування ЖКГ

Автор

Проблеми житлово-комунальної сфери, тарифоутворення, якості та кількості комунальних послуг турбують всіх мешканців міста Шепетівки.

Наше місто багато в чому унікальне. Зокрема, у нас досить високі тарифи на ЖК послуги, уже багато років відсутнє гаряче водопостачання і тому подібне. Це, звичайно, дуже неприємні речі для городян, але це тільки наслідки проблем, які необхідно усунути. Для докорінної зміни ситуації потрібно вирішити одну з основних проблем нашого міста – низьку активність громади, яка давно зневірилась у власних можливостях впливати на ситуацію у ЖК сфері. А тому у відносинах з владою та «комунальниками» вони виступають як скаржники або прохачі, а власні проблеми звикли вирішувати «індивідуально», про що свідчить велика кількість встановлених у багатоповерхових  будинках «автономок».

Мешканці багатоповерхівок об’єднуються,переважно, для вирішення «глобальних» проблем будинку, але, на жаль, далі «стихійних» зборів справа часто не рухається. Зокрема, городяни та представники ініціативних груп по створенню ОСББ не маючи повної інформації та достатньої підтримки з боку місцевої влади щодо створення об’єднань зневіряються у будь-яких своїх починаннях. А тому, активізація населення – це перша передумова позитивних змін в ЖК сфері міста, оскільки для створення ОСББ необхідне волевиявлення мешканців та їх бажання самостійно брати участь у вирішенні місцевих питань як особисто так і через обрані ними органи. Тому необхідно, щоб кожен громадянин усвідомив, що він є не тільки мешканцем міста, а й членом громади, сила якої в єдності; не тільки власником житла, а й співвласником спільного неподільного майна та прибудинкової території.

Отже всі міські реформи галузі ЖКГ без урахування цих факторів, обмежились лише створенням  малоефективних приватних управлінських компаній, мета яких, отримувати прибуток із занедбаного міського ЖКГ.

А тому необхідно на сесії міської ради розглянути питання «Про програму підтримки ініціативних груп по створенню ОСББ», в якій розробити заходи по організації Школи для представників ініціативних груп та керівників ОСББ , де бажаючі отримали б базові знання, організаційну та юридичну допомогу при створенні та забезпеченні діяльності ОСББ. Окрім того, міська влада, в цій програмі, має передбачити фінансування ремонту будинків новостворених ОСББ, що сталоб найбільшим стимулом для мешканців міста, та надати фінансову допомогу ініціативній групі на реєстрацію ОСББ і забезпечити організаційну та юридичну їх підтримку.

Петро

м. Шепетівка вул. Островського,9 кв.62

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (10)

  1. Dj Os

Люди самі винуваті шо їх доять як стадо тупих баранів. Совок привчив шо робиш шо не робиш все одно від тебе нічого не залежить. І зараз думають шо за них хтось шось має покращити в їх житті, а в цей час шепетівчан обдирають як липку

  Вложения
  Guest
  1. Guest

Від нашої місцевої влади на чолі з головним корупціонером Антонюком ми вже давно нічого не чекаємо. :sigh: Прочитавши цю статтю http://shepetivka.km.ua/statti/suspilstvo/item/347-vi-sche-platite-privatnim-zhekam?.html наш будинок вже не платить...

Від нашої місцевої влади на чолі з головним корупціонером Антонюком ми вже давно нічого не чекаємо. :sigh: Прочитавши цю статтю http://shepetivka.km.ua/statti/suspilstvo/item/347-vi-sche-platite-privatnim-zhekam?.html наш будинок вже не платить данину цим наглим "бізнесменам". Почали створення ОСББ, добре що будинок невеличкий і сусіди також розуміють, що з них деруть три шкури нізащо.<br />Прочитала в газеті шо мер знову тарифи піднімає, то хай ними подавляться.<br />Підтримую все сказане в цій статті, але хочу додати шо наша влада найуспішніше лікує байдужість шепетівчан - коли в тебе вже вдома і хліба немає, а з тебе деруть гроші за повітря, то мусиш вже якось реагувати.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Guest

прохання адміністратора посприяти аби на цьому сайті з"явилась стаття про діяльність ОСББ і як об"єднанню вдається економити і не витрачати кошти на утримання багатоквартирного будинку.

  Вложения
  Guest
  1. Guest

Ну просто МММ

  Вложения
  Guest
  1. Dj Os

Але гоніво)) Школоло вирішив заробити трошки грошенят по легкому...тільки забув шо адміністрація вебмані такий гаманець заблокує на раз два і чувак фіг шо виведе.

  Вложения
  Guest
  1. T-S

[quote name="Dj Os"]Але гоніво)) Школоло вирішив заробити трошки грошенят по легкому...тільки забув шо адміністрація вебмані такий гаманець заблокує на раз два і чувак фіг шо виведе.[/quote]<br />Повір мені. Ці люди досить швидко виводять...

[quote name="Dj Os"]Але гоніво)) Школоло вирішив заробити трошки грошенят по легкому...тільки забув шо адміністрація вебмані такий гаманець заблокує на раз два і чувак фіг шо виведе.[/quote]<br />Повір мені. Ці люди досить швидко виводять гроші і міняють гаманці.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Dj Os

[quote name="T-S"][quote name="Dj Os"]Але гоніво)) Школоло вирішив заробити трошки грошенят по легкому...тільки забув шо адміністрація вебмані такий гаманець заблокує на раз два і чувак фіг шо виведе.[/quote]<br />Повір мені. Ці люди досить...

[quote name="T-S"][quote name="Dj Os"]Але гоніво)) Школоло вирішив заробити трошки грошенят по легкому...тільки забув шо адміністрація вебмані такий гаманець заблокує на раз два і чувак фіг шо виведе.[/quote]<br />Повір мені. Ці люди досить швидко виводять гроші і міняють гаманці.[/quote]<br />Чому такий впевнений? Є досвід?

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. T-S

Досвіду нема, але подібні схеми добре знаю. :-?

  Вложения
  Guest
  1. odin

в мене двояке ставлення до подібних текстів.<br />З одного боку, справді, були репресії направлені проти України, це факт.<br />Але з іншого боку, це щось накшалт - всі пі***аси одна я білочка.<br />От ми такі всі класні, чесні, порядні,...

в мене двояке ставлення до подібних текстів.<br />З одного боку, справді, були репресії направлені проти України, це факт.<br />Але з іншого боку, це щось накшалт - всі пі***аси одна я білочка.<br />От ми такі всі класні, чесні, порядні, працьовиті, добрі, ввічливі, розумні. Але живемо хріново, бо винні росіяни, єврєї, цигани, Азіров і тп.<br />Так само, чи ще й гірше, репресували тих самих євреїв - але живуть вони набагато краще. І що б там не казали, про єврейську жадібність, заздрісніть і тп напротиваго нашої "нашності" - я потійно на практиці переконуюсь в протилежному.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. odin

нашності = нЯшності

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением