Вівторок, 30 травня 2017 17:53

У Шепетівці жінка збила людину і звинувачує в ДТП потерпілого

Автор Анастасія Глуцька

Шепетівка - невелике містечко, його населення настільки нечисленне, що майже кожен з жителів знає один одного безпосередньо або побічно, а про інциденти стає відомо всім навіть без допомоги всюдисущих ЗМІ. За таких обставин є і позитивні, і негативні моменти, оскільки приймати будь-яку зі сторін у спірних питаннях не хоче ніхто. Природно. Їм же там жити.

Історія, про яку йдеться нижче, сталася понад рік тому. 8 квітня 2016 року біля восьмої вечора Олег Слободенюк на своєму скутері повертав на заправку з увімкненим поворотом і при цьому на невеликій швидкості. За ним їхала місцева медсестра Ольга Вознюк на своєму авто Mazda 6. Проте жінка, очевидно, відволіклася і, перетинаючи суцільну лінію, вона в'їхала в скутер Слободенюка на повороті, загальмувавши в останній момент. У результаті ДТП у потерпілого перелом трьох ребер, струс мозку і розірвані зв'язки рук і ніг. На відновлення здоров'я пішло півроку, протягом яких Слободенюк майже не ходив. Скутер і зовсім ремонту не підлягав. За фактом події правоохоронці почали досудове розслідування. Здавалося би, в невеликому місті рішення подібної ситуації не змусило б себе довго чекати. Проте – маємо що маємо. Після інциденту минуло вже більше року, а справа досі розглядається.

Як стало відомо пізніше, винуватиця аварії, намагаючись затягнути процес, знаходить все нових і нових свідків ДТП, які зовсім не фігурують в перших протоколах. Провину свою жінка не визнає і заявляє, що в аварії винен Слободенюк. Буцім-то, він не включив поворот. "Свідки" її слова підтверджують, хоча виникає величезний сумнів, а чи були ці "свідки" очевидцями аварії?

Проте, як повідомляють інсайдери, така подія у водійській практиці Вознюк аж ніяк не перша. Чотирма роками раніше вона також збила скутериста, порушивши правила дорожнього руху. І точно так само вийшла сухою з води.

За коментарями намагаємося звернутися до інформатора. Але людина, яка повідомила про попереднє ДТП за участю Ольги Вознюк, не захотіла себе назвати. Місто ж невелике, і всі один одного знають.

На попередніх слуханнях сама обвинувачена почувалася досить спокійно і, судячи з усього, докорами сумління явно не страждала. Виникають справедливі запитання – звідки у скромної медсестри така віра у власну безкарність? І ще одне також не менш делікатне питання – хіба дозволяє її зарплатня помічниці Ескулапа придбати автомобіль Mazda 6?

Відповідь не змусила себе довго чекати. Як виявилося, чоловік винуватиці ДТП є співробітником Генштабу України. Зрозуміло, з таким захистом можна не боятися і будь-яких суддів, і будь-якого вироку.

Проте потерпіла сторона заявляє, що вірить в справедливість рішення Феміди та сподівається, що воно не буде одностороннім.

"Природно, ми розраховуємо на компенсацію. Але найголовніше – це справедливе рішення суду", – розповідає син потерпілого, Тимур – "Я говорив з нею в день ДТП, і вона повністю визнавала свою провину. Тепер же вона все хоче переграти на свій лад, що, нібито, вона не винна, і що не вона порушила правила, а батьк".

Але ж ситуація дійсно цікава – дружина співробітника Генштабу з вини своєї ж неуважності збиває людину, людина отримує серйозні травми, а через рік у неї з'являються свідки, які підтверджують її невинуватість. На фото, які продемонстрував син Слободенюка, видно, що гальмівного сліду немає. Фото були зроблені за декілька годин після самої ДТП.

І ось тут якраз грає роль факт нечисленності населення Шепетівки: розголос, коментарі, публічність ситуації – все це здається неможливим. Тому що всі один одного знають, тому що всім там жити. Тому що краще залишитися в стороні. Тому що "відбулося ж не зі мною". Тому ... Так, таких "тому" може бути тисяча. Ось тільки кожне слово і кожен свідок, справжній, не знайдений за рік після інциденту, може зіграти досить вагому роль в рішенні судді. А поки до чергового засідання залишається рівно одна доба. І разом з тим віра в те, що закон в Україні є не тільки на папері.

Коментарі (6)

  1. Guest

Дійсно ситуація по ДТП в Шепетівці катастрофічна. Особливо коли такі винуватці і надалі будуть їздити на дорогах без покарань.

  Вложения
  Guest
  1. Guest

В ПДР (правила дорожнбошо руху) кажуть:12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного...

В ПДР (правила дорожнбошо руху) кажуть:12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди. На що дивилась ця водійка?!!! В зеркальце ,щоб припудритись??? Є великий сумнів , що вона взагалі колись читала , а тим більш вчила ПДР... Якщо така "криша" , то вревнений на всі 100 , що права куплені, а їздити як получиться ... Такі "фіфи") і ніколи не будуть визнавати своєї вини , за них все порішають... А наш " гуманний" суд прийме рішення на користь в кого кішеня по- ширша... Невже ми ніколи не побачим справедливості, невже ми маєм і вмерти в цій корупційній країні... Ганьба!!!!

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Gelo

Робиться дивно від того, що чим вища посада людини - тим меншою мірою вона несе відповідальність за свої вчинки. Дарма, що порушення буде очевидне - винуватець ніколи не понесе покарання, на яке заслуговує. Гинутимуть люди. Розбиватимуться сім'ї....

Робиться дивно від того, що чим вища посада людини - тим меншою мірою вона несе відповідальність за свої вчинки. Дарма, що порушення буде очевидне - винуватець ніколи не понесе покарання, на яке заслуговує. Гинутимуть люди. Розбиватимуться сім'ї. Литиметься кров.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Misha-Voronchuk-facebook    Gelo

Так що ж тут дивного?

  Вложения
  Guest
  1. Nataly

А я, наприклад, не згодна із виною тільки водійки, тому що зазвичай ці скутери їздять як їм заманеться і самі лізуть під колеса

  Вложения
  Guest
  1. Guest

Нікого не виправдовую і не звинувачую. Лише поясніть мені недосвідченій, а чи слугує зеркало заднього огляду т/з не лише, щоб відволікатися і "пудрити носик", а для того щоб контролювати під час здійснення маневрування інші т/з, які рухаються в...

Нікого не виправдовую і не звинувачую. Лише поясніть мені недосвідченій, а чи слугує зеркало заднього огляду т/з не лише, щоб відволікатися і "пудрити носик", а для того щоб контролювати під час здійснення маневрування інші т/з, які рухаються в попутному напрямку, тобто за тобою, або зліва чи зправа? Чи немає водій т/з хоча б для власної безпеки впевнетися, що його маневр не буде несподіванкою для інших учасників руху? Чи завжди визначення винуваться ДТП відбувається в співвідношенні 100% винний і 100% не винний? І останнє, голословне звинувачення людини на підставі неспівпадіння автомобіля і її соціальному статусу. Що це?? Пережитки совдеповського жлобства чи матеріально-меркантильний розрахунок...?

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением