Розділ Суспільство

Рік пройшов і…

Автор ВО "Свобода" 02 лютого 2012, 16:08

В новоспеченій газеті «Шепетівка» від 24 листопада 2011 р. було вміщено публікацію  під назвою «Сергій Антонюк: «Знаємо як, вміємо, можемо - робимо».

Шановні шепетівчани, напевно, цей  матеріал слід розглядати, як попередній звіт про річну діяльність шепетівського мера, який С.Антонюк погодився оприлюднити за ініціативи та під тиском міських депутатів – «свободівців».

Та вже сама передмова до статті викликала перше здивування. Вчитайтесь уважно в текст: «Ми зустрілись з Сергієм Андрійовичем і на прохання читачів задали йому кілька питань».

Невже молода, освічена і наче перспективна журналістка Оксана Банкова, могла говорити від свого імені як ми – імператриця Катерина Друга? Чи можливо з нею був ще якийсь дуже «поротний» журналіст, який зі скромності, не погодився розголошувати свого імені і просто допомагав колезі  ставити меру- голові потрібні запитання? Тай слова М. Островського про те, що «Шепетівка – місто, де центр – місто, а околиці - село» так любив цитувати, здається, О.Царик. 

  В кінці ж відповіді на перше запитання С. Антонюк, як і  личить справжньому відважному регіоналові-бійцеві, відправив у нокаут всіх попередніх очільників міста. Виходить, що саме через їх бездіяльність на голову С. Антонюка «навалилися гори роботи, проблем, що їх здається, ніхто до мене не тільки не вирішував, а й не хотів вирішувати».

Так тримати, Сергію Андрійовичу! Справжній Геракл посеред авгієвих стаєнь! А як же жило місто до цього часу? Хто будував нові водогони, що б не «тягнути» воду аж від Кам’янки? Хто будував перші модульні котельні? Хто пробивав питання відкриття нових навчальних закладів в місті? Невже до Антонюка і доріг ніхто не асфальтував, і автобуси не їздили, і тротуарів ніхто не стелив, і питань про входження міста до тридцяти кілометрової зони спостереження ХАЕС  не підіймав, і над планом стратегічного розвитку міста  не працював. І взагалі, що при таких бездієвих міських головах робили такі особи як В.Дрищ чи покійний В.Пилипчук, яких ви, Сергію Андрійовичу, залучили до своєї команди? Вибачайте, та здається, не гоже так розпочинати свій перший річний звіт. Тим більше, як що ви чоловік, а не жінка. Хоча б екс- в.о. міського голови, якого ви нещодавно прийняли на роботу до своєї команди і який мав би бути поруч, щось путнє для вступу вам підказав. А то…

Та тут дивуватись нічого – головний шепетівський регіонал працює «чьотко» за сценарієм головніших регіоналів, які перебрались з Донецька на київські пагорби. Правда, київські, валять всі негаразди на колишніх «помаранчевих», а наш, місцевий, - все «списує» на  голів попередників, незалежно від їх політичних уподобань.

І взагалі, за матеріалами розмови, в нашому місті, завдяки «чуйному» керівництву біло-голубих, які почули кожного, життя шепетівчан, як і в цілому всіх українців, покращується вже сьогодні. Якщо не вірите, то ще раз загляньте до своїх гаманців, або ж запитайте у підприємців на скільки зросли у них об’єми передноворічних продажів у порівнянні, хоча б, з минулорічними.

А що стосується басейну, то тут, Сергію Андрійовичу, також «картинка маслом», як із Київським НСК «Олімпійський», а то й крутіше. Можливо басейн і відновите (якщо не будете перекидати гроші на ближчий до душі новостворений ринок). А далі хто в ньому буде купатись, чи покращувати свої спортивні результати? Голодні пенсіонери, діти з малозабезпечених сімей чи місцеві товстосуми та їх «чада»? Якщо останні, то відновлення басейну слід було проводити не за бюджетні кошти, а за рахунок тих, хто зможе собі дозволити трішки «побалдєть» на плавальних доріжках.

На цьому варто було б закінчити аналіз, так званого, звіту. Та дозвольте, як і попереднім читачам, поставити вам кілька запитань?

1. Які надприродні сили чи інші впливові важелі допомогли вам перетворити частину депутатів, що прийшли до міської ради під прапорами різних опозиційних партій в регіональних тушок? І чому, майже, весь апарат виконкому враз став біло-голубим? Виходить, на кшталт того, що за «совєтів КПРС» була «умом, честю і совістю нашей єпохи», а сьогодні в Шепетівці такою стала партія регіоналів. Не боїтесь, що історія повториться?

2. Чому ви в звіті а ні слова не сказали про те, що першим кроком у вашій мерській діяльності став капітальний ремонт виконкомівських кабінетів, який обійшовся бюджету міста більше ніж у 500 тис. грн.?

3. В чому полягає ваш особистий вплив на покращення роботи «Шепетівського ремонтного заводу», «Шепетівського деревообробного комбінату», «Заводу культиваторів», чи будь-якого іншого підприємства, яке не відноситься до комунальної власності і не фінансується з місцевого бюджету?

4. Чи готові ви особисто нести відповідальність за безпеку життєдіяльності працівників міських установ і організацій, які за вашої ініціативи та за підтримки депутатської більшості залучаються до громадських робіт? Хоча це не передбачено у трудових угодах, які мають бути на кожному підприємстві.

5. Як так сталося, що при всій опіці знедоленими шепетівчанами ви не змогли використати з міського бюджету 161 843  грн. на реабілітацію дітей-інвалідів  та 71 757,77 грн. на покращення житлово-побутових умов ветеранам-інвалідам  війни, а при цьому виділили кошти на придбання комп’ютерів в управління освіти та виконком?

Чи, можливо, в останньому винен голова ветеранської організації Чікін, якому ви разом з депутатами зі своєї команди виділити з міського бюджету тільки на утримання апарату ветеранської організації  34 000 грн.?

6. Чому замість завершення будівництва критого ринку (це один з пунктів вашої передвиборчої програми) ви взялися за створення нового КП «Шепетівський ринок»?

7. Хто в місті «кришує» гральний бізнес? Чи про його існування ви нічого не знаєте, так само, як не знав до недавнього часу Ядуха про діючі гральні установи в Хмельницькому?

8. Скільки гектарів землі в місті було роздано з вашої ініціативи під індивідуальне будівництво і скільки земельних ділянок було виділено для здійснення підприємницької діяльності без проведення конкурсів?

9. Чому судом були визнані незаконними, організовані вами звільнення з роботи працівників виконкому, яких згодом вам прийшлось по новому працевлаштовувати?

10. Коли і де можна ознайомитись з документами на придбання новорічних «йолок» для  міста у минулому 2010 р. ? Видно, мені знову прийдеться червоніти перед внучкою, адже за рік я так і не зміг найти відповідь на питання: «Де і за які кошти взялась Шепетівська ялинка?»

Шановні шепетівчани, якщо у Вас виникли питання до міського голови – не соромтесь: звертайтесь до нього усно, надсилайте їх в редакції газет, або ж на особистий сайт міської ради чи передавайте, в крайньому випадку, для друку депутатам від ВО «СВОБОДА». С. Антонюк як державний «порядний» регіональний мер-голова почує кожного.

Вибачайте, якщо щось не так написав. А ні філологічних, а ні журналістських курсів чи факультетів не кінчав. Так що, як кажуть звиняйте.

А на питання чому пишу, відповім так –вважаю, що має бути послідовність у всьому - був колись добрим правителем для народу цар-батюшка, таким же добрим, на мою думку, є і мер-голова. І було у царя-батюшки слово царське, а у нашого мера-голови є, на мою думку, слово мерське.

А завершити оцінку діяльності шепетівського голови все таки варто на хорошій мажорній ноті. Бачили, якими, завдяки його «благородному» втручанню, стали красивими газети «День за днем» та «Шепетівський вісник». Хочете змінитись у новому 2012 році на краще і ви – «забивайте» чергу на «миропомазаніє» до Антонюка С.А.. Подейкують, що процедура ця ну дуже «дієва» і до того ж безкоштовна.

То ж успіхів всім вам, у новому 2012 році, українським футболістам – перемоги на «Євро-2012», а особисто Антонюку – поменше мерських клопотів. 

Останнє редагування 07 січня 2019, 00:32
0
репостів
0
репостів