П'ятниця, 13 січня 2017 16:22

Найкращі книги для читання малюкам

Автор
Найкращі книги для читання малюкам Матеріал розміщено на правах реклами
На сьогоднішній день вибір літератури настільки широкий, що натрапити на нецікаву книжку і згодом шкодувати про втрату часу на неї зовсім не хочеться. Вибір же книги для дитини, яку ми, дорослі, будемо їй читати, справа ще більш відповідальна. Адже в ранньому віці літературні твори впливають на формування світогляду та розуміння загальних людських цінностей, поняття добра та зла. Нижче подана вибірка книжок, які не залишать байдужими хлопчиків і дівчаток та подарують їм насправді казкові враження.

«Пінгвін, який хотів все знати», Джилл Томлісон

Літературна казка англійської письменниці Джилл Томлісон буде цікавою і пізнавальною як для тих діток, які ще не вміють читати, так і для тих, які вже освоїли це вміння. Головний герой – пінгвіненя Отто, що живе на краю світу на лапах свого батька. Кожного дня на нього чекають вражаючі відкриття. Отто дізнається, що пінгвіни – птахи, але вони не літають, а плавають і пірнають. Малюк повинен зрозуміти та запам’ятати всі премудрості про жителів Антарктиди і розповісти про них іншим пінгвіненятам, адже він найстарший.

"Казки кролика Пітера", Беатриса Поттер

Чудові казки англійської письменниці вже понад століття підкорюють сердечка найменших читачів і давно увійшли до скарбниці світової дитячої класики. Авторка власноруч створила ілюстрації для героїв своїх творів, що дозволило найточніше передати характер та настрій звіряток. Малюки обожнюють ці добрі казочки і під час їх прослуховування здійснюють цікаві подорожі разом зі своїми новими товаришами.

"Вінні-Пух", Алан Александр Мілн

На пригодах доброго, наївного та смішного у своїх міркуваннях ведмедика, виросло багато поколінь дітей в різних країнах світу. Вінні-Пух та його друзі підкорюють серця своїми дотепними діалогами, неймовірними ідеями та витівками, та дозволяють в одному з персонажів упізнати самого себе.

"Тату і Пату - винахідники", Айно Хавукайнен, Самі Тойвонен

Чудернацькі зубасті створіння з великими головами потрапили до нас з далекої країни Небувалії. Виявляється, що у нас все влаштовано  не так, як у них, і товариші вирішують покращити життя. Тату і Пату створюють різноманітні винаходи, як от, наприклад, годувально-одягальний пристрій, який до того ж допомагає прокинутись вранці. Книга містить яскраві ілюстраціями цих апаратів і буде надзвичайно цікавою тим дітям, які віддають перевагу грі з конструкторами та цікавляться тим, як що працює.

"Пригоди Нодді В Іграшковому Місті", Енід Блайтон

Книга видатної дитячої письменниці орієнтована на читання діткам, віком від 2-х до 5-ти років. У ній зібрано купу цікавих історій про дерев’яного чоловічка Нодді, що втік від столяра, який його створив. Нодді зустрічає нових друзів та оселяється в іграшковому місті. Характер та вчинки головного героя навчать малюків різним корисним якостям, а також підкажуть як діяти в тій чи іншій життєвій ситуації. 

Купити книгу для діток, яка б дала змогу опинитися у чарівному світі добра та чудес, - подарувати малечі щасливі миті дитинства, теплі спогади про які супроводжуватимуть протягом усього дорослого життя.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением