Чому куріння викликає звикання?

Автор 09 жовтня 2012, 14:58
Нікотин проникає в наш організм через легені, слизові рота і носа і дратує наші чутливі нервові клітини. Ці клітини перетворюють нікотинове подразнення в нервові імпульси, що зачіпають м'язи, залози, органи і, відповідно, впливаючи на весь організм. Змінюється серцевий ритм, дихання, м'язові скорочення, навіть розумові процеси. Коли людина курить досить довго, організм починає утворювати більше рецепторів, підвищуючи їх чутливість, тим самим викликаючи звикання. Саме тому, чим ви більше курите, тим складніше буде в майбутньому кинути.
За статистикою курець живе менше, ніж некуряща людина. Звичайно, не факт, що курець помре молодим. У світі величезна кількість курців, які доживали до глибокої старості, однак куріння в цілому - небезпечне, і це факт.
Так як нікотин сам по собі є отрутою для людини, то організм намагається боротися з цією шкідливою речовиною і знищує його в надії врятувати курця від отрути. Всього через 40 хвилин в нашому організмі кількість шкідливих алкалоїдів знижується в 2 рази і починається нікотинове голодування. Це голодування у курця викликає цілком зрозумілі фізичні муки, тобто виникає непереборне бажання закурити, яке так само ускладнюється погіршенням настрою і слабкістю. На даний момент існує безліч методик кинути палити, але найпростіший з них - це припинити курити завдяки вашій силі волі. До певного моменту ви дійсно будете почувати себе гірше, але через деякий час стане краще, а організм звільниться від залежності.
Останнє редагування 09 жовтня 2012, 15:07
0
репостів
0
репостів