Сік життя – структуризована вода

Автор 25 липня 2012, 14:57

Всім відомо, що наш організм на 70 % складається з води. Найбільше води міститься у клітинах сірої  речовини мозку, нирок, міокарда.

Перший трактат про швидке старіння живого організму без води написав Авіцена, який зробив висновок: старість – це завжди сухість. Сучасні вчені говорять про те ж саме, але трохи по-іншому: старість виникає через втрату води клітинами. Тому люди не даремно за порадами лікарів розпочинають сніданок, обід і вечерю з прийому  склянки води, або якогось соку. Після зволоження шлунку процес перетравлення їжі йде краще, так як суха їжа не лягає в нього твердим вантажем і організму не потрібно збирати воду з інших частин тіла. Добова потреба води людини вагою 75 кг складає близько 2,5 л. Майже половина цього об’єму надходить в організм з їжею, інша – у вигляді різних напоїв.

Вживати воду з крану, не найкраща ідея, так як і купувати газовані напої. Найліпшим рішенням є споживання бутильованої води спеціальний постачальників, а у офісах ставлять кулери https://mywatershop.ua/ru/catalog/kuleri/. Перевагою такої води є її надзвичайні корисні властивості за рахунок мікроелементів та відсутність газу та консервантів.

Прісна вода, як не дивно, краще за все усмоктується не в роті і не в шлунку, а в прямій кишці. На цьому, зокрема, ґрунтується дія лікувальних клізм.

Найбільш цінною для організму вважається тала вода. У чому ж полягає її секрет? А він у тому, що активність талої води прихована в її структурі. Як не дивно, але саме тала вода в нашому організмі зберігає льодоподібну структуру, незважаючи на температуру тіла 36-37 градусів за Цельсієм. Це пояснюється тим. Що в організмі теплокровних тварин і людей вода не автономна, а зв’язана з молекулами білків, ліпідів, ДНК,РНК, які щільно заповнюють пустоти прозористих решіток води. Саме складна і досить крихка структура води диктує розміри білкових комплексів, вид, форму і функцію ДНК і багато іншого, що лежить в основі всього живого на Землі.

Тала вода особливо корисна для людей в поважному віці, оскільки велику роль у процесі старіння відіграє нестача льодяної структуризованої води в організмі. Організм  наче поступово «всихає», досягаючи свого максимуму в старості. А тому тала вода певною мірою омолоджує організм людини. Звичайна вода, попавши в організм, повинна ніби заморозитись, структуризуватись. А для цього потрібна енергія. А для талої води її не потрібно. Можливо, це і є причиною активної біологічної дії талої води. Як же зберегти і збільшити вміст льодоподібної води в організмі? Найпростіший спосіб – заморожування води в холодильнику, а потім, розморозивши її, пити. Але завжди потрібно пам’ятати, що воду для пиття потрібно відстоювати. У селах це робиться споконвіку. Навіть грядки поливають відстояною водою з діжок. Звичайно, криничну воду ніхто не хлорує, але вода для пиття все одно стоїть у відрах не одну годину. Жоден селянин не наливав у відро воду зразу з криниці, попередньо не ополоснувши його. Адже на дні відра осідає органіка – рукою ви можете відчути слиз. Міським мешканцям, перш ніж закип’ятити воду на чай або приготувати їжу, потрібно відстояти воду з-під крана не менше трьох годин у скляній банці, яка є хімічно нейтральною. Наступна порада – користуйтесь кип’яченою водою. Переконатись в цьому просто – подивіться у ваш чайник, і ви побачите, що він вкритий накипом, який випав, як нерозчинний осад кальцію. А в каструлі з під супу ви цього осаду не побачите, тому що ви його з’їли разом з супом. А зайвий кальцій для вас – це відкладення солей в суглобах, нирках. Кипип’ятіть воду! Тому що чайник можна почистити чи купити новий, а організм – ні. Це треба знати кожному.

Останнє редагування 06 січня 2019, 14:41
0
репостів
0
репостів