Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 02 лютого 2012 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

Нещодавно в Шепетівській ЦРЛ відбулось розширене, за участю середніх медичних працівників, засідання медичної ради з єдиним питання порядку денного: "Про підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району за 2011 рік і завдання на 2012 рік". У роботі медичної ради брали участь заступник голови державної районної адміністрації з гуманітарних питань Лінник Ю.В. та директор Шепетівської районної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Гаврилюк В.І.

З нагоди 68-ї річниці визволення м. Шепетівки від німецько-фашистських загарбників та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в місті відбудуться наступні заходи:

Розділ Культура

2 лютого 2012 року в Шепетівській районній державній адміністрації відбулась нарада з перевізниками – приватними підприємцями, що обслуговують приміські автобусні маршрути Шепетівка – Поляни, Шепетівка – Полоне, Шепетівка – Жолудки та Шепетівка – В.Медведівка. На нараді, яку проводив начальник управління економіки Олександр Дмитришин, обговорювався стан перевезень до населених пунктів Шепетівського району, розташованих у Полонському напрямку. Зокрема, було узгоджено графіки руху транспорту, обговорено стан пільгових перевезень пасажирів. Крім того, з метою забезпечення руху транспорту з однаковими проміжками часу, розпочато роботу над новими графіками руху, які будуть затвердженні до травня 2012 року. За результатами наради винесено попередження окремим перевізникам щодо порушення графіків руху автобусів. 

Розділ Події
Четвер, 02 лютого 2012 18:52

Нове громадське формування

У Шепетівському районі з‘явилось 19 добровільних помічників місцевих міліціонерів. На базі корпорації «Сварог Вест Груп» зареєстрували громадське формування з однойменною назвою.

Розділ Події

Упродовж 2011 року населення Хмельницької області сплатило за житловоокомунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 748,5 мільйонів гривень. Найвищий рівень оплати за житловоокомунальні послуги спостерігався в Білогірському, Старосинявському, Деражнянському та Новоушицькому районах (107,3 –105,1%). Середні нарахування за житловокомунальні послуги на одного власника особового рахунку в грудні 2011 року порівняно з груднем 2010 року зменшились на 0,7% і з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150кВт.год) становили 414,0 гривень. На кінець грудня заборгованість населення за житловоокомунальні послуги становила 103,2 мільйонів гривень, що на 5,6% менше, ніж на початок місяця. Зменшення заборгованості відбулося в усіх містах та районах області, крім Кам’янець-Подільського району, міст Шепетівки і Кам’янця-Подільського та Хмельницького району, де збільшення становило 20,8%–0,2%. 

Розділ Суспільство
Четвер, 02 лютого 2012 18:29

У річці виловили труп

Чоловіка виловили у річці Горинь поблизу села Радошівка Шепетівського району. На тілі 43 річного чоловіка слідів побиття не було. Причини його смерті наразі встановлюють у Шепетівському відділенні судовомедичної експертизи.

Його створять на базі обласної лікарні, деякі структурні підрозділі вже працюють. Відкриття обласних перинатальних центрів у кожній області передбачено національним проектом “Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства”. За цим проектом у Хмельницькому новий підрозділ має бути створений до кінця цього року і на нього планують витратити понад 13 мільйонів гривень. Працюватиме він на базі обласної лікарні у новому корпусі. Сьогодні тут діють кілька відділень, які й стануть основою перинатального центру. Зокрема, як розповіла заступник начальника обласного управління охорони здоров'я з питань охорони материнства і дитинства Тетяна Косовська, структура нового відділення виглядатиме так: обласний центр планування сім'ї (він вже працює), відділення медицини плода (на основі нинішнього гінекологічного відділення), відділення інтенсивної терапії дорослих та новонароджених (їх розширять з трьох до шести ліжок) та відділення передчасних пологів (його ще потрібно створити). Як зазначив головний лікар обласної лікарні Аркадій Флаксемберг, новий корпус буде повністю відданий під перинатальний центр. Гематологічне відділення, яке сьогодні займає один поверх корпусу, переведуть у корпус № 4. У цьому ж корпусі додатково виділять місце для обласного центру планування сім'ї. Таким чином перинатальний центр буде розрахований на 110 ліжок й зможе приймати дві з половиною – три тисячі пологів у рік.

Загалом же, розповідає Тетяна Косовська, надання перинатальної допомоги в області відбуватиметься у закладах трьох рівнів. Найвищий рівень надання високоспеціалізованої допомоги – обласний перинатальний центр. Також планується сформувати три регіональні перинатальні центри на півночі, півдні та у центрі області. Один з них, Хмельницький перинатальний центр вже працює. У планах ще два - у Кам'янці-Подільському та Шепетівці. Крім того, діятимуть і пологові будинки чи пологові відділення при центральних районних лікарнях. “Однак, доведено, що пологові відділення з кількістю пологів до 400 на рік – нераціональні не лише в економічному, а й у фаховому сенсі, - каже Тетяна Петрівна. - У нас є шість таких відділень. Тому ми визначатимемо, як краще надати допомогу жінкам, які живуть на території цих районів. Можливо, створюватимемо міжрайонні відділення. І це стосуватиметься лише стаціонарів”. Тобто, звичайні пологи прийматимуть у відділеннях райлікарень, складні – у регіональних закладах, а складні пологи з важкою екстрагенітальною патологією та загрозою передчасних пологів – в обласному перинатальному центрі. За статистикою, щороку в області приймають 14 320 пологів, близько 400 з них – передчасні. Третина жінок має ускладнений перебіг пологів. У майже трьох тисяч новонароджених реєструють ті чи інші захворювання.

Газета "Є"

Коресподенти газети "Є" поцікавилися долею танку, який хотіли продати в Грицеві Шепетівського району

 «До вас звертається учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни з Хмельницького. Читав на шпальтах вашого видання матеріал про танк у селищі Гриців Шепетівського району, який місцева влада хотіла продати за борги комунального підприємства. Знаю, що потім самохідну артилерійську установку (САУ) все ж таки небайдужі люди відвоювали і її повернули жителям Грицева. Щоправда, ви писали, що на колишнє місце її не повернули, хоча районні чиновники обіцяли, що САУ знову поставлять на постамент. Мені, як людині, що пройшла фронт і на очах якої загинув не один солдат цікаво довідатися чим завершилася уся ця історія.

З повагою, Олександр Петрович, м. Хмельницький».

Розділ Суспільство
Четвер, 02 лютого 2012 16:08

Рік пройшов і…

В новоспеченій газеті «Шепетівка» від 24 листопада 2011 р. було вміщено публікацію  під назвою «Сергій Антонюк: «Знаємо як, вміємо, можемо - робимо».

Шановні шепетівчани, напевно, цей  матеріал слід розглядати, як попередній звіт про річну діяльність шепетівського мера, який С.Антонюк погодився оприлюднити за ініціативи та під тиском міських депутатів – «свободівців».

Та вже сама передмова до статті викликала перше здивування. Вчитайтесь уважно в текст: «Ми зустрілись з Сергієм Андрійовичем і на прохання читачів задали йому кілька питань».

Невже молода, освічена і наче перспективна журналістка Оксана Банкова, могла говорити від свого імені як ми – імператриця Катерина Друга? Чи можливо з нею був ще якийсь дуже «поротний» журналіст, який зі скромності, не погодився розголошувати свого імені і просто допомагав колезі  ставити меру- голові потрібні запитання? Тай слова М. Островського про те, що «Шепетівка – місто, де центр – місто, а околиці - село» так любив цитувати, здається, О.Царик. 

  В кінці ж відповіді на перше запитання С. Антонюк, як і  личить справжньому відважному регіоналові-бійцеві, відправив у нокаут всіх попередніх очільників міста. Виходить, що саме через їх бездіяльність на голову С. Антонюка «навалилися гори роботи, проблем, що їх здається, ніхто до мене не тільки не вирішував, а й не хотів вирішувати».

Так тримати, Сергію Андрійовичу! Справжній Геракл посеред авгієвих стаєнь! А як же жило місто до цього часу? Хто будував нові водогони, що б не «тягнути» воду аж від Кам’янки? Хто будував перші модульні котельні? Хто пробивав питання відкриття нових навчальних закладів в місті? Невже до Антонюка і доріг ніхто не асфальтував, і автобуси не їздили, і тротуарів ніхто не стелив, і питань про входження міста до тридцяти кілометрової зони спостереження ХАЕС  не підіймав, і над планом стратегічного розвитку міста  не працював. І взагалі, що при таких бездієвих міських головах робили такі особи як В.Дрищ чи покійний В.Пилипчук, яких ви, Сергію Андрійовичу, залучили до своєї команди? Вибачайте, та здається, не гоже так розпочинати свій перший річний звіт. Тим більше, як що ви чоловік, а не жінка. Хоча б екс- в.о. міського голови, якого ви нещодавно прийняли на роботу до своєї команди і який мав би бути поруч, щось путнє для вступу вам підказав. А то…

Та тут дивуватись нічого – головний шепетівський регіонал працює «чьотко» за сценарієм головніших регіоналів, які перебрались з Донецька на київські пагорби. Правда, київські, валять всі негаразди на колишніх «помаранчевих», а наш, місцевий, - все «списує» на  голів попередників, незалежно від їх політичних уподобань.

І взагалі, за матеріалами розмови, в нашому місті, завдяки «чуйному» керівництву біло-голубих, які почули кожного, життя шепетівчан, як і в цілому всіх українців, покращується вже сьогодні. Якщо не вірите, то ще раз загляньте до своїх гаманців, або ж запитайте у підприємців на скільки зросли у них об’єми передноворічних продажів у порівнянні, хоча б, з минулорічними.

А що стосується басейну, то тут, Сергію Андрійовичу, також «картинка маслом», як із Київським НСК «Олімпійський», а то й крутіше. Можливо басейн і відновите (якщо не будете перекидати гроші на ближчий до душі новостворений ринок). А далі хто в ньому буде купатись, чи покращувати свої спортивні результати? Голодні пенсіонери, діти з малозабезпечених сімей чи місцеві товстосуми та їх «чада»? Якщо останні, то відновлення басейну слід було проводити не за бюджетні кошти, а за рахунок тих, хто зможе собі дозволити трішки «побалдєть» на плавальних доріжках.

На цьому варто було б закінчити аналіз, так званого, звіту. Та дозвольте, як і попереднім читачам, поставити вам кілька запитань?

1. Які надприродні сили чи інші впливові важелі допомогли вам перетворити частину депутатів, що прийшли до міської ради під прапорами різних опозиційних партій в регіональних тушок? І чому, майже, весь апарат виконкому враз став біло-голубим? Виходить, на кшталт того, що за «совєтів КПРС» була «умом, честю і совістю нашей єпохи», а сьогодні в Шепетівці такою стала партія регіоналів. Не боїтесь, що історія повториться?

2. Чому ви в звіті а ні слова не сказали про те, що першим кроком у вашій мерській діяльності став капітальний ремонт виконкомівських кабінетів, який обійшовся бюджету міста більше ніж у 500 тис. грн.?

3. В чому полягає ваш особистий вплив на покращення роботи «Шепетівського ремонтного заводу», «Шепетівського деревообробного комбінату», «Заводу культиваторів», чи будь-якого іншого підприємства, яке не відноситься до комунальної власності і не фінансується з місцевого бюджету?

4. Чи готові ви особисто нести відповідальність за безпеку життєдіяльності працівників міських установ і організацій, які за вашої ініціативи та за підтримки депутатської більшості залучаються до громадських робіт? Хоча це не передбачено у трудових угодах, які мають бути на кожному підприємстві.

5. Як так сталося, що при всій опіці знедоленими шепетівчанами ви не змогли використати з міського бюджету 161 843  грн. на реабілітацію дітей-інвалідів  та 71 757,77 грн. на покращення житлово-побутових умов ветеранам-інвалідам  війни, а при цьому виділили кошти на придбання комп’ютерів в управління освіти та виконком?

Чи, можливо, в останньому винен голова ветеранської організації Чікін, якому ви разом з депутатами зі своєї команди виділити з міського бюджету тільки на утримання апарату ветеранської організації  34 000 грн.?

6. Чому замість завершення будівництва критого ринку (це один з пунктів вашої передвиборчої програми) ви взялися за створення нового КП «Шепетівський ринок»?

7. Хто в місті «кришує» гральний бізнес? Чи про його існування ви нічого не знаєте, так само, як не знав до недавнього часу Ядуха про діючі гральні установи в Хмельницькому?

8. Скільки гектарів землі в місті було роздано з вашої ініціативи під індивідуальне будівництво і скільки земельних ділянок було виділено для здійснення підприємницької діяльності без проведення конкурсів?

9. Чому судом були визнані незаконними, організовані вами звільнення з роботи працівників виконкому, яких згодом вам прийшлось по новому працевлаштовувати?

10. Коли і де можна ознайомитись з документами на придбання новорічних «йолок» для  міста у минулому 2010 р. ? Видно, мені знову прийдеться червоніти перед внучкою, адже за рік я так і не зміг найти відповідь на питання: «Де і за які кошти взялась Шепетівська ялинка?»

Шановні шепетівчани, якщо у Вас виникли питання до міського голови – не соромтесь: звертайтесь до нього усно, надсилайте їх в редакції газет, або ж на особистий сайт міської ради чи передавайте, в крайньому випадку, для друку депутатам від ВО «СВОБОДА». С. Антонюк як державний «порядний» регіональний мер-голова почує кожного.

Вибачайте, якщо щось не так написав. А ні філологічних, а ні журналістських курсів чи факультетів не кінчав. Так що, як кажуть звиняйте.

А на питання чому пишу, відповім так –вважаю, що має бути послідовність у всьому - був колись добрим правителем для народу цар-батюшка, таким же добрим, на мою думку, є і мер-голова. І було у царя-батюшки слово царське, а у нашого мера-голови є, на мою думку, слово мерське.

А завершити оцінку діяльності шепетівського голови все таки варто на хорошій мажорній ноті. Бачили, якими, завдяки його «благородному» втручанню, стали красивими газети «День за днем» та «Шепетівський вісник». Хочете змінитись у новому 2012 році на краще і ви – «забивайте» чергу на «миропомазаніє» до Антонюка С.А.. Подейкують, що процедура ця ну дуже «дієва» і до того ж безкоштовна.

То ж успіхів всім вам, у новому 2012 році, українським футболістам – перемоги на «Євро-2012», а особисто Антонюку – поменше мерських клопотів. 

Розділ Суспільство

Якби пересічний громадянин славного міста Шепетівки відвідав хоча б декілька пленарних засідань  міської ради, то наочно переконався б, що більшість наших депутатів працюють набагато продуктивніше, ніж народні обранці, які «окупували» Верховну Раду. Більшість депутатів з команди С.Антонюка, правильно голосує навіть не ознайомившись напередодні з проектами рішень під час засідання депутатських комісій. Подейкують, що з нового року голосування у більшості буде ще більш організованим завдяки використанню місцевого ноу-хау. Це нібито така штука, до якої Чечетову з його рукомаханням ще дуже далеко. Натиснув володар загадкового предмету на щось і всі руки депутатів з бригади (перепрошую: з мерської команди) займають під час голосування потрібне положення. Отже, міські сесії будуть відбуватись навіть не за півтори – дві години, а за хвилин п'ятнадцять-двадцять в режимі прибігли, привітались, поручкались??????, підняли руки, опустили, перекурили, попрощались, розбіглись. І «усьо путьово». От тільки є дві перешкоди до здійснення планів мера: перша  - це свободівці, які читають та аналізують проекти рішень, що виносяться на розгляд депутатів і мають свою точку зору щодо доцільності їх прийняття. А друга, ну це вже взагалі якісь конкретні шепетівські «граблі». Ну хто таке бачив – на кожній сесії бідний С.Антонюк мусить виносити проект рішення з однією і тією ж назвою: «Про внесення змін до рішень сесії міської ради», які було прийнято кілька місяців тому. Здається, що старається вся злагоджена команда і працює в поті лиця (не дарма ж всі отримують щомісячні премії, та ще й надбавки з добавками) та все ж  кожного разу  хтось (особливо земельники з архітекторами та юристами) десь чогось та не догледять. І мусять бідні депутати витрачати разом з головою свій дорогоцінний час, виносячи  поправки про зміни до розмірів земельних ділянок, до прізвищ їх власників чи  до адреси де вони мають бути розміщені. А депутати  свободівці радуються і ніяк не хочуть підказати С. Антонюку, як позбутись цих «граблів», що все луплять та періщать на кожній сесії по депутатських барабанних перетинках голову. Думають, що вони мудріші за С.Антонюка. Та С.Антонюк і сам також  того… .

Подейкують, що він сам знайшов вихід з цієї ситуації. До того ж не один, а цілих два. Перший – підняти вдвічі оплату праці людям, що працюють в названих відділах та управліннях, другий – вдвічі збільшити кількість народу, який працює в названих відділах. Однак, були у нас «пятілєтки за три года», будуть і ударні «корчагінські сесії» за п’ять хвилин (включаючи перекур).

Розділ Суспільство
Сторінка 1 із 4