Середа, 13 червня 2018 19:19

Торгова платформа MetaTrader4: роль термінала для трейдера

Автор
Торгова платформа MetaTrader4: роль термінала для трейдера Матеріал на правах реклами

З чого починається робота трейдера? В першу чергу, потрібен брокер, що представлятиме інтереси трейдера на ринку Форекс. Також потрібен стартовий депозит, з яким можна входити на ринок для відкриття позицій. І обов'язково необхідний торговий термінал, який допомагає трейдеру укладати вигідні угоди.

Торгова платформа MetaTrader4 – оптимальний програмний продукт, розроблений спеціально для фінансового трейдингу. Широкі можливості терміналу визначають п'ятдесят відсотків успіху на ринку.

Переваги платформи

Завантажити торгівельний термінал на ПК або мобільний пристрій можна з офіційного сайту дилінгового центру, з яким користувач планує працювати. Програмний продукт підтримує операційні системи Android, Mac, IOS, що дозволяє працювати учасникам ринку, які володіють різними комунікаційними пристроями. До основних переваг торгового терміналу MetaTrader4 відносяться:

 • Функціональний інтерфейс, зрозуміле управління.
 • Постійний доступ до котирувань валютного ринку.
 • Можливість швидкої торгівлі в «один клік».
 • Ведення технічного та аналітичного аналізу.
 • Збір інформації про угоди успішних трейдерів.
 • Використання фінансових помічників, радників.
 • Графічне супроводження угод, сигнали, індикатори.
 • Вибір часових інтервалів за параметрами трейдера.
 • Тестування торгових стратегій, написання своїх ТС.
 • Гарячі клавіші MT4 & MT5 – чудовий варіант швидше та простіше запускати безліч інструментів платформ.

Торгова платформа MetaTrader 4 забезпечує високий рівень безпеки інформаційних потоків. Фінансові відомості і персональні дані клієнта кодуються найбільш безпечним протоколом шифрування.

Характеристики MT4 для Android та IOS

Кожен учасник фінансового ринку Форекс виділяє певний час для здійснення торгових операцій. Та не у всіх трейдерів є можливість приділяти торгівлі на ринку і аналітиці котирувань більшу частину дня за персональним комп'ютером. Тому розробники торгового терміналу MetaTrader4 створили мобільний додаток торгової платформи для планшетів і смартфонів. Клієнт-версії для мобільних девайсів повністю ідентичні основному програмному продукту. Можливості терміналів для Android і IOS:

 • Отримання котирувань ринку Форекс в режимі реального часу.
 • Використання ринкових і відкладених ордерів з коригуванням.
 • Застосування близько тридцяти функціональних індикаторів.
 • Використання в роботі більше двох десятків графічних об'єктів.
 • Отримання повної історії торгівлі, тестування стратегій.
 • Застосування 9-и таймфреймів різного формату – хвилина-місяць.
 • Зміна графічних налаштувань в MetaTrader4 – бари, сітки, свічки.

На персональний комп'ютер торговельну платформу можна не завантажувати, а використовувати функціонал програмного продукту для роботи з браузера Google Chrome. Це зручно, якщо на пристрої обмежене вільне місце для установки пристойного за «вагою» терміналу.
Торговий термінал MetaTrader4 заслужено займає лідируюче місце серед інших платформ і дозволяє трейдеру укладати успішні операції з використанням найбільш затребуваних індикаторів, графіків, сигналів та інших технічних та аналітичних інструментів.

Коментарі (3)

 1. GNIW1

Брокера не найдете,та как в интернете свои кухни для слива депозита,поработают пару лет.......Сначала был ФорексКлуб на демо счете все классно получалось как только на реальном начал торговать сразу показатели на слив денег. вышел в плюс только...

Брокера не найдете,та как в интернете свои кухни для слива депозита,поработают пару лет.......Сначала был ФорексКлуб на демо счете все классно получалось как только на реальном начал торговать сразу показатели на слив денег. вышел в плюс только после дефолта Греции.Снял деньги кинул в Альпари на пам счет ,это супер друпер управляющий специалист твоим счетом в 1 мес в среднем получалось 10-30%.Сейчас волотильность на рынке.нет смысла вкладывать в форекс 95% все в проиграше 5 % это акулы которые владеют информацией до выхода в СМИ и они только в плюсе.
Сечас актуально вкладывать в криптовалюту ,а лучше майнить (добывать) ее.
ПРИмер биток в 2017 лето 3500 у.е в январе 2018г. уже больше 15000 у.е....

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. Dj Os    GNIW1

Це той біток, що за рік втричі впав?

  Вложения
  Guest
 1. GNIW1

Треба купувати, в маю купив по 3700 зараз 6500 чекаю, а лібше майнити.По Америці має бути добра інфа, до січня 10000-15000 У.є

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением