Вівторок, 29 грудня 2015 02:48

Helix. "Я не халявщик, я - партнер!"

Автор Поліщук М.А.
Близько тижня тому ми опублікували статтю про нібито інвестиційну компанію HELIX Capital Investments Ltd, яка насправді виявилась класичною пірамідою на кшталт МММ. Але ми явно не дооцінили масштаби трагедії, зазомбованих "інвесторів" в нашому місті виявилось значно більше, ніж ми очікували. Коментарі заполонили аноніми, які почали звинувачувати матеріал у замовності і сміятись з "нерозумних людей", які працюють за нещасних пару тисяч гривень платні, а не вкладають в успішну компанію та заробляють тисячі доларів. Що ж, підкинемо ще пару фактів для новоспечених Голубкових.

Хто керує цією пірамідою

Знайомтесь, Дмитро Нагута - творець Helix, млмщик і колишній сотник МММ, має багате минуле у сфері обдурювання людей (в шахрайствах Легіон, Легіонери-МММ, Селебрити Євразія Корпорейшн, де теж займав високі "посади", всі зазначені компанії закрили і залишили після себе кинутих інвесторів), використовує легенду, що дружить з племінником Порошенко (виняткова брехня і обман). Має ніки starlukas, СтарЛукас, фігурував у численних кидках інвесторів і шахрайських проектах.
Андрій Голда (нині покійний, справи веде дружина), ніякого відношення до бізнесу, інвестицій та всякого такого він ніколи не мав (що не завадило йому стати заступником ради директорів "британської інвестиційної компанії"). Його справжня професія - тамада. Позиціонував себе як "найдорожчий тамада Західної України". На ютубі досі можна знайти відео, де він веде всілякі конкурси на весіллях.  У 2013 році раптово потрапив в МЛМ, в компанію World GMN (нічим не примітна, черговий клон Talk Fusion). Досяг у ній деяких висот, завдяки своїм здібностям тамади: він виявився дуже талановитим організатором, який може зацікавити натовп молоді і повести її за собою. Але взагалі, він більше зображував успіх, ніж був успішним.

З World GMNа пішов досить цікавим чином: за півроку, набравшись грошей у борг, у багатьох ворлдовскіх лідерів з України та Росії (наприклад, на обміні внутрішньої валюти, пообіцяв комусь свою частину угоди віддати через тиждень і не віддав, і т.д.) . Всього - приблизно на 10-15к $. Так само взяв у борг у компанії 20к $, зганяв нахаляву на корпоративний захід до Бразилії, після чого пішов у захід. 

Після World GMN організував у рідному Тернополі "бізнес-клуб Акула" (Клуб GOLD SHARK), який займався тим, що брав у громадян гроші і вкладав їх у хайпи (ClickPrime, WingsNetwork, wmc777 і т.д.). Щось пішло не так, більшість хайпів моментально "булькнули", "бізнес-клуб" не проіснував і трьох місяців, залишивши після себе десятки ошуканих вкладників. На горизонті засяяв Helix.

Forbes Україна, Корреспондент і Журнал Гроші - як низько потрібно впасти?

Творці люблять "козирнути" тим, що про них пишуть авторитетні видання. Але хочу нагадати, що всі журналісти, які себе поважали, залишили видання Forbes Україна та Корреспондент, після продажу їх медійного холдингу для Курочкіна. Зараз це розсадник замовних матеріалів.

Виходячи з розділу правової інформації про Helix Capital, виникає питання, чому дані видання публікують про піраміду редакційні статті? Складно уявити, що такі видання не знають, що будь-яка фінансова діяльність у Сполученому Королівстві бачиться виключно в рамках двох законів Financial Services and Markets Act 2000 і Financial Services Act 2012. Виходячи з цього, компанії, які не підпадають під їх норми, є пірамідними, а значить, не можуть називатися інвестиційними, але їх це не бентежить. Бо одна справа писати про новозеландські forex офшори, який як ніяк мав відповідну ліцензію, а зовсім інше - рекламувати компанію без ліцензії на інвестиційну діяльність. Після чого виникає питання: "А які статті в цих виданнях непроплачені і чи можна їм вірити?". Напевно відповідь очевидна...

До речі, не гребують і легкими грошима хмельницькі телеканали, які завзято "джинсують" і висвітлюють всю бурхливу діяльність цих аферистів. Для прикладу, нещодавно розповідали про відкриття центру дитячого відпочинку Helix Land. Але це не дивно, адже Дмитро Нагута ще рік тому працював звичайним ведучим на телеканалі TV7+.

Що ми маємо у підсумку?

Попри те, що в Україні діє Закон "Про заборону фінансових пірамід в Україні", подібні до Helix ростуть, як гриби після дощу. Користуючись бездіяльністю правоохоронців та скрутними часами, аферисти створюють подібні компанії ледве не щомісяця. Наївні люди вірять у будь яку казку, в якій обіцяють багато грошей без жодних зусиль. Більше того, дуже ображаються на тих, хто спробує відкрити їм очі.

Але є ще один тип людей, які прекрасно розуміють, що собою представляє ця піраміда, але до останнього будуть закликати в неї людей, заради того, щоб отримати гроші за кожну голову. Будуть розповідати, що Helix веде успішний бізнес, хоча насправді вся його діяльність - це фікція, щоб хоч якось відокремитись від фінансових пірамід. Будуть зі зневагою ставитись до людей, які не повелись на цю аферу. Знайомим казати, що їх клієнти самі винні, "ЛОХ - він же не мамонт" і тд. Їх я не поважаю найбільше, бо такі люди все життя звикли ходити по головах інших.

Скільки ще діятиме ця фінансова піраміда?

Так як Helix - далеко не унікальне явище і ми вже мали безліч подібних прикладів шахрайства, то можна проаналізувати попередню статистику. Більшість подібних пірамід існували 1 - 1,5 роки. Як би там не заливали баки аферисти із HELIX Capital Investments Ltd, що компанія веде діяльність з 2003 року, насправді її створили на початку 2014. Тобто, через кілька місяців мильна бульбашка лусне, про що свідчить агресивна реклама та показуха, яку влаштували Дмитро Нагута та компанія. Отож, радимо всім ошуканим вкладникам, діставати свої кошти вже зараз, звичайно якщо у вас це вийде.
Останнє редагування Вівторок, 29 грудня 2015 18:13

Коментарі (130)

This comment was minimized by the moderator on the site

Якщо повідомити про них правоохоронців, вони щось зроблять... в мене дві знайомі Хелікснулись, і я б не хотів, щоб вони залишились без грошей...

This comment was minimized by the moderator on the site

Повторюється ситуація з освітленням "мобілізації" пана Орленка або шедеврами Макаренка. Панове, що занадто то не здраво, варто було це написати трохи пізніше.

This comment was minimized by the moderator on the site

Хочу запитати у Діми 22<br />ЩО ЗА ПОДРУГИ У ВАС "ХЕЛІКСНУЛИСЬ"?????<br />Знаю багато людей, які навпаки задоволені роботою компанії!

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Некремлебот"]Повторюється ситуація з освітленням "мобілізації" пана Орленка або шедеврами Макаренка. Панове, що занадто то не здраво, варто було це написати трохи пізніше.[/quote]<br />Ти про що взагалі?

This comment was minimized by the moderator on the site

Знаю багато людей, які навпаки задоволені роботою компанії!
<br />Звичайно поки платять, то всі задоволені :lol:

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]<br />Ти про що взагалі?[/quote]<br />Якщо не розумієш досить просто поданої думки, то якої холєри мінусувати? "А Баба-Яга протів"?)))))

This comment was minimized by the moderator on the site

Я взагалі рідко плюсую мінусую, більше того рідко звертаю увагу, бо у нас тут є любителі поклікати. Так що не треба на мене тут наклепи наводити 8) Моє питання в силі

This comment was minimized by the moderator on the site

Угу, порозказуй)))))<br />Якщо ти дійсно не розумієш, то пояснюю: робити антипіар теж треба вміти. Якщо надто часто волати "ой, вовки", люди починають реагувати на це протилежним макаром. Або просто перестають звертати увагу, як сталось з...

Угу, порозказуй)))))<br />Якщо ти дійсно не розумієш, то пояснюю: робити антипіар теж треба вміти. Якщо надто часто волати "ой, вовки", люди починають реагувати на це протилежним макаром. Або просто перестають звертати увагу, як сталось з "Енергоінвестом", чергові "викриття" кортрих вже нікому нафіх не потрібні (крім самого викриваючого). Тому в свій час не викликав співчуття Олег Орленко з його нібито вирізаними зв'язками. Тому зараз чергові спітчі Макаренка викликають тільки регіт.<br /><br />Давай вгадаю: в мене зараз знову несподівано з'явиться мінус. Хоч ти, звичайно, ніколи не кляпаєш по кнопочкам)))))

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну по-перше, не суди всіх по собі. :-) <br />По-друге, ше в першій частині попереджали, що буде продовження. <br />По-третє, матеріали писались двума різними авторами. <br />Ну і по-четверте, ми ніколи не займались антипіаром, ти би для...

Ну по-перше, не суди всіх по собі. :-) <br />По-друге, ше в першій частині попереджали, що буде продовження. <br />По-третє, матеріали писались двума різними авторами. <br />Ну і по-четверте, ми ніколи не займались антипіаром, ти би для початку ознайомився, що означає це поняття.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

По-перше, це ти про "порозказуй" чи про "нікому вже нецікаво?". Якщо перше, то можу геть скріна надіслати, де кнопочки +/- в мене ще активні та невикористані. Якщо друге - навіть говорити нічого не треба, досить почитати обговорення і відкинути...

По-перше, це ти про "порозказуй" чи про "нікому вже нецікаво?". Якщо перше, то можу геть скріна надіслати, де кнопочки +/- в мене ще активні та невикористані. Якщо друге - навіть говорити нічого не треба, досить почитати обговорення і відкинути анонімів. Так буде і зараз: в першій статті люди поговрили, в цій крім анонімів ніхто не толком і не відпишеться.<br />По-друге: казали, і?. Я що, маю щось проти продовження? Я про те що його написали невчасно.<br />По-третє: ми вже тут стільки "різних авторів" бачили (особливо в блогах і в коментарях), що якось не канає))))<br />Ну і по-четверте: та канєшна))))) Блін, ну от кому і головне де ти зараз це кажеш? (Я вже мовчу про таке безпалівне "ми")<br /><br />ЗІ: Я спати, відповіді не буде зовсім не тому що "аргументи закінчились")))))

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Якщо перше, то можу геть скріна надіслати, де кнопочки +/- в мене ще активні та невикористані.
<br />Я казав, що то ти клікаєш? Я так само можу скріна вислати.<br />
Так буде і зараз: в першій статті люди поговрили, в цій крім анонімів ніхто не...

Якщо перше, то можу геть скріна надіслати, де кнопочки +/- в мене ще активні та невикористані.
<br />Я казав, що то ти клікаєш? Я так само можу скріна вислати.<br />
Так буде і зараз: в першій статті люди поговрили, в цій крім анонімів ніхто не толком і не відпишеться.
<br />А тобі треба щоб відписали? Головне, що люди читають, при чому судячи із статистики - активно.<br />
Я що, маю щось проти продовження? Я про те що його написали невчасно.
<br />З місяця на місяць піраміда має луснути, от якраз тоді буде писати про неї невчасно.<br />
ми вже тут стільки "різних авторів" бачили (особливо в блогах і в коментарях), що якось не канає))))
<br />Я твій натяк зрозумів, але тексти від двух абсолютно різних людей, які ще і в різних містах проживають, подобається то тобі чи ні.<br />
та канєшна))))) Блін, ну от кому і головне де ти зараз це кажеш? (Я вже мовчу про таке безпалівне "ми")
<br />Давай розкажи мені казку про те, що я адмін і всі тексти пишу сам. :lol: Ти вже вибач за різкість, але ти хоч іноді логіку включаєш? Як фізично це все може встигнути одна людина? Чи у тебе якщо хтось не бере участі в срачах на форумі, то значить його не інсує?

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Кто Вы такие ,чтобы "открывать" кому то глаза? :-) Выглядит,будто:"Эй,тупые,вот же правда! Кем Вы себя возомнили? :-) Вы думаете люди не интересовались и не "гуглили" инфу о компании???Все кто вкладывает - понимает,что все это под свой страх и...

Кто Вы такие ,чтобы "открывать" кому то глаза? :-) Выглядит,будто:"Эй,тупые,вот же правда! Кем Вы себя возомнили? :-) Вы думаете люди не интересовались и не "гуглили" инфу о компании???Все кто вкладывает - понимает,что все это под свой страх и риск и НИКТО из "непосвященных" не может знать,когда она прекратит свою деятельность. Действующие директора разных мастей приглашают людей,ибо уже длительное время зарабатываю(не говоря об возврате "кровных денег") и выглядят вполне счастливыми людьми! Стали бы они обманывать людей не существующими фактами??Думаю,что все понимают ,что это не вечно и когда то это закончится....НО! Как я читал один отзыв где то (не суть) ,девушка пишет: дескать я участвовала во всех подобных проектах (МММ,Меркурий и.т.д) и везде осталась в плюсе,главное вовремя "спрыгнуть". Каждый человек рискует как желает сам. Думаю чтомногие из тех кто против Хеликса хоть раз ,да и покупал лотерейный билет,и (или) играл(ет) в покер.Это авантюра. 1-.1.5 года,как Вы пишите,уже прошло.В марте компания празднует 2 года ,и имеет еще много планов по развитию. У каждого,кто вложил деньги,ему достались не просто так.И это их СОЗНАТЕЛЬНЫЙ ВЫБОР.Тех,кто сомневается,их никто не уговаривает.У тех кто сознательно решился так поступить,Ваши статьи на эту тему вызывают попросту кривую ухмылку. Вы думаете Вы на пике разоблачения??Пожалуйста,оставьте свое субъективное мнение при себе,завидовать в таких масштабах это просто неприлично.Люди сами решат как им поступить.Прошу авторов статьи,и тех,кто не согласен с данным суждением не воспринимать эту информацию как личную обиду.Пусть люди сами решают.С наступающим новым годом! Всего Вам хорошего! :-)

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Звичайно люди мають самі вирішувати. Наша задача донести ту інформацію, яку їм директора Хеліксу не розповідають. Граєте в лотерею? - Ваше право, робіть зі своїми грошима, що хочите. Але тягнути туди людей і на цьому заробляти, як мінімум негарно.

This comment was minimized by the moderator on the site

Та і не забуваєм той факт, що це протизаконно. Якщо прокурори таки надумають, то будуть відповідати всі директора.

This comment was minimized by the moderator on the site

Уважаемый,Вы невнимательно прочитали мой пост.Людей не ТЯНУТ а приглашают.Чувствуете разницу?Это добровольно :-) [quote name="Островський О.В."]Та і не забуваєм той факт, що це протизаконно. Якщо прокурори таки надумають, то будуть відповідати...

Уважаемый,Вы невнимательно прочитали мой пост.Людей не ТЯНУТ а приглашают.Чувствуете разницу?Это добровольно :-) [quote name="Островський О.В."]Та і не забуваєм той факт, що це протизаконно. Якщо прокурори таки надумають, то будуть відповідати всі директора.[/quote]<br />Ха!Я в Украине живу,а Вы в какой стране? :lol:

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Мені вже розповідали як там запрошують :lol: Знайому пів години обробляли і обіцяли золоті гори, запевняли, що це не піраміда і все надійно.<br />Ці директори забувають лише одну штуку, що засновники збриють бабла і звалять з країни, а...

Мені вже розповідали як там запрошують :lol: Знайому пів години обробляли і обіцяли золоті гори, запевняли, що це не піраміда і все надійно.<br />Ці директори забувають лише одну штуку, що засновники збриють бабла і звалять з країни, а вкладники будуть штормити їх по повній. І тоді вони також переконаються, що таке вуличне правосуддя.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]Мені вже розповідали як там запрошують :lol: Знайому пів години обробляли і обіцяли золоті гори, запевняли, що це не піраміда і все надійно[/quote]<br />Вы ведь знаете,что разные люди по разному воспринимают...

[quote name="Островський О.В."]Мені вже розповідали як там запрошують :lol: Знайому пів години обробляли і обіцяли золоті гори, запевняли, що це не піраміда і все надійно[/quote]<br />Вы ведь знаете,что разные люди по разному воспринимают информацию....это факт)У меня был знакомый,который мог даже из обычного похода в туалет написать сценарий остросюжетного триллера на 4 -5 сезонов по 24 серии в каждом ,длительностью по 48 минут в серии :lol:<br />Я бы возразил насчет вербовки.Просто факты захватывают.Его же принудительно не заставляли вынуть деньги из кошелька и отдать их?Ваш знакомый перепутал впечатления. :-) Я на себе такого не ощутил.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Слухай, не треба отут цього "вони самі винуваті" і тд. Не напрошуйся, ліпше сиди тихенько зі своєю аферою і радій поки воно буде жити.

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]Слухай, не треба отут цього "вони самі винуваті" і тд. Не напрошуйся, ліпше сиди тихенько зі своєю аферою і радій поки воно буде жити.[/quote]<br />Не убедил.Но я тебя прощаю :roll:

This comment was minimized by the moderator on the site

Тебе я переконувати в чомусь не збираюсь, ти і сам знаэш, що ти мудак.

Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением