Recent Comments

The person has not posted any comments on the site yet
  близько 2 тижнів тому
Ви впевнені, що османи у XVI ст. російською мовою користувалися?
  близько 3 тижнів тому
Дмитро Воронюк пише найкращі в Шепетівці злободенні поезії, зокрема, про підступність російського Хуйла, якого так люблять деякі шепетівчани досі.
  близько 1 місяці тому
А смисл покладати квіти тому М.Островському, якщо в 1920-х він мило співпрацював з транспортним відділом радянського ОГПУ СРСР (тодішнє КДБ)? Чи за милий лист Й.Сталіну з м. Сочі від 2.10.1935 року? Можна покласти квіти хіба що як людині, яка прожила мало, намучилася і померла від страшної хвороби, ото й усе...
  близько 1 місяці тому
Пам"ятних дошок Євгену Коновальцю, Симону Петлюрі досі нема. Вулиці Д. Щербаківського, закоханого у 1920-х у наш край, нема. Вулиця Одухи досі так називається, хоча документально підтверджена його причетність до вбивств десятків українців.
  близько 1 місяці тому
По-моєму, продавці суботнього ринку стали заручниками своєї надмірної "економності": купують усіляку хрінь, а продають її за карколомними цінами. Помітив, як футболки з Проспекту вилинюють після прання вже на 3-4 раз. У взуття з Проспекту швидко стираються підошви. Чоловічі штани на Проспекті часто - самої найгіршої якості, яка тільки буває. Але водночас мене вражає, що люди готові їхати за одягом хрін знає куди. Це скажеш комусь за кордоном - засміють. В Україні якась особлива пристрасть до одягу (і до харчів), якої нема ніде в світі. Було б краще, якби в людей була така пристрасть до книжок.
Unable to load tooltip content.