Канал новин

Групи (0)
Ще немає груп
Recent Comments (364)

Recent Comments

The person has not posted any comments on the site yet
  1 дня назад
Підприємці, бомжі, непрацюючі - оце такий сучасний образ еліти України. Колись сміялися, що до влади "обирали" доярок, механізаторів, пастухів. А чим теперішня "еліта" краща? А нічим. Вона тільки язиками плескати вміє під політичними прапорами найрізноманітнішого забарвлення. Я піду на вибори лише тоді, коли кандидатами будуть машиністи поїздів, прості вчителі, лікарі "швидкої", чесні науковці з сотнями публікацій, фермери, звичайні сільські люди.
  близько 2 тижнів тому
Судячи з зовнішнього вигляду сцени, клуб с. Цмівка вже давно пора здавати в музей. Це село і раніше було невеличким. А тепер цього села вже майже нема. Школа кілька років як закрита, хоча одне з її приміщень розташовувалося в старовинному будинку, який будували ще Потоцькі.
  близько 2 тижнів тому
Такі от поїзди, що призначаються, - переважно дорогі. Як і тячівський, наприклад. Проте все більше і більше поїздів просто обходять Шепетівку, в ній не зупиняючись.
  близько 3 тижнів тому
О.В. Островський, Ви забули про двох юнаків з Шепетівської школи-інтернату, що знялися в фільмі, "Плем"я", який у 2014 р. показували на Каннському кінофестивалі у Франції. А щодо цього фільму, то тут радіти нічому, тому що він буде ще однією пропагандою "тупої" і "дебілкуватої" України, де розмовляють "телячою мовою" впереміж зі суржиком. Хоча насправді наша Україна - багата не лише мовою та її знавцями, фаховими кіноакторами, але й сотнями інших митців у всіх сферах культури.
  близько 4 тижнів тому
Мімікрія продовжується. Тепер учасників війни, яку називали Великою Вітчизняною, просто записують в "учасники бойових дій Другої Світової війни". А тему ОУН, УПА, як і раніше, намагаються обходити боком. Людей, які були причетні до українського визвольного руху (а їх вже майже не лишилося), в наших краях намагаються не помічати. Хоча давно настав час вшановувати обидві сторони Руху опору в роки війни. І це давним-давно роблять у більшості регіонів України тепер.
Unable to load tooltip content.