Вступ
Групи (0)
Ще немає груп
Recent Comments (7)
Закріплені записи
Остання Активність
 • Запис успішно опублікований. Тепер вона буде видна в стрічці активності.
 • Запис знаходиться на модерації
  Запис успішно опублікований. Тепер вона буде видна в стрічці активності.
 • Запис успішно опублікований. Тепер вона буде видна в стрічці активності.
 • "склалось враження, що суботній базар більше відвідують мешканці навколишніх сіл"
  Ну не знаю... Я мешканка одного з навколишніх сіл. Востаннє була на базарі минулого літа, а до того ще рік назад) Там дійсно практично нема вибору і ціни зависокі. Частіше купляю в інтернет-магазинах, там можна"..

  "склалось враження, що суботній базар більше відвідують мешканці навколишніх сіл"
  Ну не знаю... Я мешканка одного з навколишніх сіл. Востаннє була на базарі минулого літа, а до того ще рік назад) Там дійсно практично нема вибору і ціни зависокі. Частіше купляю в інтернет-магазинах, там можна знайти щось цікаве і не треба бігати містом по магазинах чи жаритись-мерзнути-мокнути на базарі. Дуже зручно - вибрав, а через кілька днів на пошті забрав.

  Ще
  • Ви напевно не типовий представник навколишніх сіл))

   Напевно 80% речей купую в Рівному, зазвичай мені вистачає того що є у ТРЦ "Екватор", інколи в іВи напевно не типовий представник навколишніх сіл))

   Напевно 80% речей купую в Рівному, зазвичай мені вистачає того що є у ТРЦ "Екватор", інколи в інших монобрендових магазинах. Перевагу надаю місцевим, або українським виробникам, якщо це можливо.

   Спортивне взуття купую в інтернет магазині "Розетка", щоб бути впевненим в його оригінальності.

   Зимове взуття останій раз купував в Шепетівці, на проспекті магазин біля банкомату "Аваль", назву точно не скажу. Але то була випадковість, зайшли дружині глянути взуття, а купили мені, бо побачив круту модель, про яку давно мріяв). Ціни там хороші, якість також, ходив всю зиму кайфував.

   Звичайно якщо треба якусь річ тут і зараз, шукаю її в Шепетівці, наприклад, білу рубашку, їхати за нею в Рівне не дуже доцільно.

   Декілька разі купував тут джинси, магазин зліва в будинку як заїжджати на новий ринок. Ціна була не висока, якість не дуже. Тому відмовився від ціїє ідеї, так як в Рівному за ці ж гроші можна купити брендові джинси, з нормальною якістю, можливо не останьої колекції.

   Дрібниці типу шкарпеток, гаманців часто купую в інтернеті у українських невеличких виробників.
     Ще..
   Reported
  Запис знаходиться на модерації
  Запис успішно опублікований. Тепер вона буде видна в стрічці активності.
Ще немає активностей які можна відобразити
Unable to load tooltip content.