Recent Comments

The person has not posted any comments on the site yet
  близько 1 тижні тому
[quote]От тобі і євробляхи...[/quote] Можливо так буде доречніше: От тобі і нова поліція ... ? А не шмат металу.
  близько 1 роки тому
Знову підвищення тарифів, кожного місяця нові тарифи, так сказати "Жити по-новому" :p:p Для платників там збільшення невелике, здається, декілька гривень, чи я помиляюсь ?
  близько 1 роки тому
[quote name="О В Островський"]Е ні друже, це не юнацькі розборки, це порушення статті кримінального кодексу. Я любого порву за дружину і він це відчує по повній програмі.[/quote]
Це саме тут схоже на такі розборки, саме на форумі, а те що він перейшов на особистість та приплів до конфлікту дружину то був підлий хід.
[hide]Все, більше не втручаюсь. Одін розсудить вас у вальгаллі ;-)[/hide]
  близько 1 роки тому
Ну чому ж чим вищий пост займає людина тим більше в неї байдужості. Розумію що сталась біда, розумію що першу годину після пригоди можеш не розуміти що з тобою коїться і взагалі що сталось (як мене покрутило на зустрічній то потім до самого дому руки тряслись;) добре все скінчилось без пригоди), але далі, ти ж маєш голову на плечах ...
Ну моїм постом нічого вже не зміниш.
Здоров'я Андрію.
  близько 1 роки тому
Пан Олександр та Пан Ігор ви ведете себе зараз як юнаки на розквіті інтернету (я твой айпи узнаю...), переходите на особистості, а оскільки форум/сайт відвідують все більше людей і контингент змінився то слід вам вести себе більш стримано і ось такі речі пишіть собі в пп чи в обличчя, ну серйозно ... І так я бачу що це особистий блог/щоденник ;)

Якщо не хочеться читати усе вище написане: [b]Бобра вам і го спаринг ;-)[/b]
Unable to load tooltip content.