Группы (0)
Еще нет созданных групп
Recent Comments (127)

Recent Comments

The person has not posted any comments on the site yet
  близько 1 тижні тому
Спробую пояснити ! Спочатку шукаэш на роботі справедливості - потім шукаєш роботу! Молодь масово тікає з залізниці до Polskego!! Чому?? Тому що платять мало а вимагають багато !!! Пристрої старі зношеність в деяких випадках доходить до 90% але божезбав таке казати на папері як автошляхи все нове!! От вам і мораль! А держиться це все на предпенсійних громадянах яким рік, два, три до пенсії !! По станціях нехватка людей, добратись нема чим, але те нікого давно не цікавить! І ще одне на безпеку руху вже давно положили давай косовицю щоб коли з столиці гусь (директор) в персональному вагоні їхать буде все було красиво!
  близько 1 тижні тому
Це лише початок реструктуризації залізниці !!! Вже нема чим ремонтувати та на чому їздить!
  близько 1 тижні тому
І в Шепетівці є продажні підораси! Які за копійку в церкві перднуть УРОДИ!!
  близько 2 тижнів тому
Якість доріг пропорційна кількості промисловості та бютжету міста! А не садінням бурянів в ями в асфальті! Але стадне відчуття перемагає все! Хочеться екзотіки!!!!! Який баран це придумав??? Чи обмалювати ями фарбою???
  близько 2 тижнів тому
Героям слава!!! КАЗКИ ЦЕ ВСЕ просто питання в іншому! Спершу потрібно не за власну дупу думати! Працювати на теренах нашої неньки! Вимагати створення робочих місць та роботи державного апарату без корупції та всіх його служб. І не їхати в Польшу на роботу а шукати тут роботу! Але ми погано живемо бо шкури продажні (дома там де жопа в теплі!!!). А з такими лозунгами далеко не заїдеш і Цей АЄС не за дороги не за країну а за власну дупу шоб за дешево на хорошій машині кататись! Cthtl xktysd АЄС в Шепетівці є металоприймальники, продавці авто запчастин - тільки чомусь в одного ціни на метал (старі авто) не Європейські а в іншого на запчастині не Українські!
Unable to load tooltip content.