Канал новин

Групи (0)
Ще немає груп
Recent Comments (137)

Recent Comments

The person has not posted any comments on the site yet
  близько 2 днів тому
Така сама ситуація була в мого знайомого лишив машину біля двору а сам поїхав відпочивати з друзями! Коли повернувся близько 3-ї ночі авта його на місті не було! Визвав копів! Копи під час слідування виявили його авто на початку вулиці ! Відібрані пояснення та й все з машини нічого не пропало навіть гроші! Була на сигналізації замки все ціле!
  близько 3 тижнів тому
Раніше Шепетівка була внекласною станцією прирівняна з КИЄВОМ а на даний час 1-й клас рух поїздів через станцію врізав КОЗЛОГРАД, забезпечивши себе роботою але не треба забувати випадки бувають різні! Які вимоги до пристороїв 1-го класу такі й затримки на даний час! Тому ганба залізниці яка думає не про безпеку руху а отриманню виручки з пасажирів!
  близько 3 тижнів тому
Скрипка з Воплями гамселив від душі ! Позитив 100%
  близько 1 місяці тому
Прикро, що це нікому не потрібно! Ні мова, ні кваліфіковані спеціалісти! А потрібні олені які тупо виконують накази! І пишатись тим, що в нашому місті суржиком говорять! Це свідчить про те що культури в нашому місті нема і не буде! Впарку відпочинку бухаловка та раз хтось в рік приїде на сцену навпроти виконкому!!! А все інше так для галочки на відчепись!
  близько 1 місяці тому
Підемо на прим'эру до кінотеатра Островського !!!!!!!!!
Unable to load tooltip content.