Recent Comments

The person has not posted any comments on the site yet
  близько 4 днів тому
Мому знакомому телефонували теж якоби з приват банку, він вислухав всі вимоги та повідомив що картки привата в нього нема на що отримав відповіть То х-лі ти ви-обуєшся! :p:p:p:p:p:p
  близько 1 тижні тому
В нас центральні вулиці міста в камерах відеонагляду, виведені до копів та цілодобово пишуться! Як Равік на мерсюку вбив молоду маму та в пам'ятник заїхав, відео було? Впершу чергу потрібно оборотнів в пагонах порозганяти тих хто криє і тих хто коїть злочини! Бо навіть в безглуздій смерті молодої мами ПОліціати винуваті в першу чергу, за бедіяльність! так як на Равіка заяв про побиття з врахуванням судимостей вже давно можна було закрить! Та невинна душа молодої жінки була б жива!
  близько 1 місяці тому
Шо Ви пане Іване з гуру каках спорите! Мені до дупи хто тут і шо думає в тому числі і модератор! Писав пишу і буду писати! Маю право!!!!
  близько 1 місяці тому
Кому ти тут здався зі своєю критикою??????????????????????:D:D:D:D:D:D:D
  близько 1 місяці тому
Коли на транспортних засобах поліції включені відповідні сигнали а на автомобілях які рухаються колоною теж ввімкнена сигналізація відповідна на даху тягача! Не вірю я що водій ВАЗа самогубця! А ви тут пишете! Грати з державою в азартні ігри дорого!
Unable to load tooltip content.