Recent Comments

Авторитетна думка від ресурсу,який не має офіційного статусу!!! "День за днем" своїми статтями показало недолугість міського голови та його апарату,які палець об палець не вдарять заради благоустрою міста. І відвідайте курси української філології.Бо в "положенні" ходять вагітні жінки,а користуються "службовим станом".Грамаотію!
  1.   about 6 years ago
Ну то поясніть що Ви мали на увазі,друкуючи цю статтю:донести до людей політичну новину,чи,як завжди,обгидити всіх і вся,хто не поділяє Вашої думки?А жовта преса вона і є жовта преса-чутки,плітки і тд,і тп.


З.І.І не потрібно мене приписувати до будь-яких прихильників.То все Ваша нездорова уява,яка нічим не обгрунтована.
  1.   about 7 years ago
Фу,жовта преса.Як моча.Невже Ви опустились так низько?
  1.   about 7 years ago
Шановний автор данної статті!Такої вулиці в нашому місті нема.Є вулиця Валентина Драчука,Героя АТО.Прохання виправити назву вулиці і бути точним надалі.
  1.   about 7 years ago
[quote name="О В Островський"]Для декого дивно те, що Земля кругла :lol: Але я таких людей не засуджую ;-)[/quote]
Мої Вам аплодисменти!А Ви досі думали що Земля стоїть на спинах 9-ти слонів,а ті на спинах 3-ох китів?Жах!І це в 21-му столітті ;-)Та суті посипання льоду це не міняє.
  1.   about 7 years ago
The person has not posted any comments on the site yet
Неможливо завантажити підказку.
0
репостів
0
репостів