Наскільки складно відремонтувати комп'ютер?

Комп'ютери вже давно стали нашими помічниками. Вони допомагають нам на роботі, допомагають нам розважитися, знайти потрібну інформацію, написати лист або просто якось згаяти час. Але, як і будь-яка техніка комп'ютери час від часу виходять з ладу. Для деяких людей це ціла катастрофа, тому що більшу частину часу вони проводили саме за комп'ютером. Ремонт комп'ютера http://remont-it.kiev.ua/ для більшості людей, це щось неймовірно складне і незрозуміле, а на наскільки складно відремонтувати комп'ютер ми спробуємо далі розібратися.

Поломку комп'ютера можна розділити на програмну поломку і поломку технічну. Недосвідченому користувачу напевно буде навіть складно іноді зрозуміти, не працює програма або пристрій, яким керує програма. Якщо немає ніяких припущень, як полагодити комп'ютер, краще відразу звернутися в службу ремонту комп'ютерів, щоб не зробити ще гірше.

Програмна поломка пов'язана зі збоєм в роботі програм або драйверів, а вирішується ця проблема простий перевстановлення цих програм. Цю просту процедуру в принципі може при бажанні зробити кожен користувач комп'ютера, трохи почитавши про це в інтернеті. Інша справа, коли йде збій в роботі самої операційної системи, яку в підсумку необхідно заново. Для більшості людей це виявляється дуже складним, і тут вже не обійтися без фахівця.

Технічна поломка комп'ютера пов'язана з виходом з ладу деяких елементів на платі, що призводить до виходу з ладу цілих пристроїв. Якщо це якийсь важливий пристрій, без якого комп'ютер не зможе працювати, то він навіть і не включиться. Під час включення комп'ютер виробляє самодіагностику, перевіряючи наявність і працездатність всіх встановлених пристроїв, і в залежності від виявленої поломки може видавати різні звуки. Якщо подивитися назву материнської плати, на якій зібрано комп'ютер, то можна пошукати інформацію до неї і знайти розшифровку звукових кодів. Це не дасть повної відповіді про причини поломки, але може сказати, з яким саме пристроєм виникли проблеми при перевірці.

Але іноді поломка може бути абсолютно невизначеною. Комп'ютер може абсолютно ніяк не реагувати на натискання кнопки включення або зависнути на початковому етапі запуску системи або самодіагностики. Не завжди це є поломкою і часом проблема вирішується дуже швидко. Наприклад, якщо комп'ютер не реагує на кнопку включення, можна спробувати витягти вилку живлення системного блоку з розетки на кілька секунд, а потім включити знову. Причина могла бути в блоці живлення, в якому через стрибки напруги в мережі або раптового відключення електрики стався якийсь бій в роботі.

Якщо комп'ютер зависає на якомусь етапі включення без виведення заставки операційної системи на екран, причина може бути в поганих контактах і запиленості системного блоку. Можна спробувати видалити весь пил, витягнути всі встановлені в материнську плату пристрої і почистити контакти, потерши їх звичайною гумкою. Це стосується тільки комп'ютерів, які вже пропрацювали півроку або більше, але в будь-якому випадку чистка від пилу ніколи не завадить. Вирішити проблему це не завжди допомагає, але спробувати варто.

Також у старих комп'ютерів може просто сісти батарейка, від якої живиться БІОС. Як не дивно, але про неї можуть забути навіть досвідчені майстри, довго перебирають різні варіанти поломки.

0
репостів
0
репостів