Огляд портативної колонки Tronsmart Element T6

В даному огляді я поділюся з вами своїми думками про нову Bluetooth-колонку Tronsmart T6, яка мене приємно порадувала своїм звучанням!

Колонка приходить в добротної коробці з магнітній клямці на кришці. Дизайн лаконічний, а задня сторона несе лише найнеобхіднішу інформацію. Всередині все також дуже практично.

Комплект досить скромний, але містить все необхідне. Тут у нас:

  • колонка Tronsmart Element T6
  • мікро-usb кабель для зарядки колонки
  • кабель 3.5 / 3.5 мм для підключення через AUX
  • інструкція
  • картка із зазначенням контактів магазину і особливостей гарантії

Колонка передбачена для використання в вертикальному положенні. При цьому низькочастотний динамік, який розташований в підставкі колонки, створює пристойну вібрацію поверхні, на якій стоїть колонка. Чашки зі столу, звичайно, не з'їжджають, але вібрує знатно =)

Панель управління колонкою знаходиться зверху. Принцип управління досить простий:

  • для включення потрібно натиснути і утримати кнопку вкл / викл 3 секунди. Коротке натискання кнопки вкл / викл перемикає режим Aux і Bluetooth.
  • кнопки вперед / назад перемикають пісні
  • кнопка «трубка» дозволяє коротким натисканням відповісти на вхідний дзвінок при підключеному Bluetooth. Повторне коротке натискання під час розмови припиняє виклик і відновлює відтворення музики. А утримання протягом 3 секунд набирає останній телефонний номер.
  • кнопка плей / пауза виконує свої звичайні функції, а в режимі Bluetooth утримання її 3 секунди вимикає Bluetooth
  • управління гучністю відбувається при обертанні сірого ребристого кільця, яке розташоване навколо панелі з кнопками. Кільце крутиться легко, клацає при повороті на одну поділку. Між крайніми положеннями гучності 22 клацання повороту кільця.

Що ж стосується акумулятора, то моя колонка показала 4810 maH і зарядилася повністю за 5 годин і 38 хвилини. В цілому непогано, хоча і не заявлені 5200 maH. При цому колонка пропрацювала в режимі Bluetooth при 100%  гучності на колонці і 50% -й на телефоні близько 8 годин. А при використанні Aux час роботи збільшиться ще на 2 - 2.5 години.

Тепер давайте поговоримо про якість звуку - і тут відразу хочу сказати, що колонка вдалася! Звук чистий і добре читається навіть на максимальній гучності, хрипів і відчуття того, що вона ось-ось повинна луснути немає. Вона дійсно створює об'ємне звучання, яке не пропадає при обертанні колонки навколо своєї осі. Що ж стосується баса, то він є і ще як! Відчувається відмінно і передає відчутну вібрацію на ту поверхню, на якій стоїть колонка. Бас не забиває інші частоти, він соковитий і об'ємний. Відчуття від прослуховування самі що не є позитивні. При цьому, якщо людина не бачила, що грає блютуз колонка, то подумати, що такий звук може давати це чудо, далеко не кожен наважиться.

У колонці реалізована здатність відповіді на дзвінок по гучному зв'язку. При вхідному дзвоні колонка перестає програвати музику і видає звуковий сигнал, що сповіщає про дзвінок нібито «ділінь-ділінь». А між мелодією вимовляє фразу «Incoming call». Розмовляти можна, чутність хороша, хоча співрозмовники періодично скаржилися на те, що деякі слова проковтують. Для мене ця функція не є основоположною, так що це не критично.

Підводячи підсумок, я скажу, що Tronsmart Element T6 мене дуже і дуже порадувала!

  • Звук об'ємний, теплий, відмінно читається. Жодна з частот не випирає і не намагається панувати - звук передається дуже збалансовано. У цій колонці є бас! І саме його наявність є вишенькою на цьому торті. 
  • Автономність колонки на рівні (хоча 4810 maH це не 5200 maH заявлених, але все одно дуже непогано)
  • Зручне управління, наявність Aux виходу.
  • Великий запас гучності і відсутність спотворень на максимальній гучності.
  • Можливість відповісти на дзвінок по гучному зв'язку через колонку.
  • Хороша якість збірки і матеріалів.
  • Портативні розміри і невелику вага.

Відсутність слота для карти пам'яті дещо засмутило. Не те, щоб я часто ним користувався, але на природі це заощадило б заряд телефону або планшета, так що було б до речі. А ось відсутність марною функції powerbank в колонці мене порадувало - ну зайве це в колонці, ємність батареї якої менше 10.000 Mah. Та й простіше купити портативний powerbank, а колонка повинна виконувати свою функцію - відтворювати музику, з чим Element T6 справляється чудово!

0
репостів
0
репостів