Як вибрати металочерепицю - важливі поради експертів

Ми розповімо про про основні моменти, що впливають на якість і ціну матеріалу і поділимося цінними порадами щодо вибору правильної металочерепиці. Розбираючись в цих простих правил, Ви зможете вибрати і купити металочерепицю, яка прослужить дійсно довго. На металлочерепица цена може варіюватись доволі суттєво, тому треба уважно підходити до вибору.

Вихідний матеріал - листова сталь для металочерепиці. Яка товщина стали оптимальна?

Для покрівельного покриття рекомендується використовувати сталь товщиною не менше 0,5 мм Адже металочерепиця повинна витримувати не тільки вітрові та снігові навантаження, але і вага будівельників, які будуть ходити по покрівлі під час монтажу.

На металочерепицю ціна з меншою товщиною, звичайно, буде менше, але і служити вона буде всього пару років.

Захист від корозії. Скільки цинку в металочерепиці має бути?

Захисних шарів від корозії буває багато: Алюцинк (алюміній + цинк), ZnMg (цинк-магній), Zincalume / Цінкалюм (цинк + алюміній), Magnelis (цинк + алюміній + магній) і самий стандартний цинк. Тут важливо розуміти кількісну складову, тобто граммовку на квадратний метр. Вони повинні відповідати європейським стандартам. Для покриття Алюцинк це зміст 185 гр / м2, для цинку 275 гр / м2.

Купуючи металлочерепцу у перевірених продавців, які підтверджують документально кількісні показники захисного шару, Ви захищаєте себе від підробок.

Види покриттів металочерепиці. На що впливає покриття металочерепиці? Чим вони відрізняються?

Лакофарбове покриття (ЛКП) виступає не тільки захисним шаром, а й відповідає за естетику. Оскільки це те, що ми бачимо кожен день, приходячи додому, то, що має радувати око протягом усього терміну служби металочерепиці. Покриттів існує велика кількість. Вони бувають глянцеві, матові, металізовані, з ефектом інею та інші. Зустрічається металочерепиця і зовсім без покриття, наприклад, фальцева покрівля.

Найпростішим вважається глянцевий поліестер товщиною 25 мікрон. Наступне більш міцне покриття - матовий поліестер товщиною 35 мікрон. Саме міцне покриття - поліуретан товщиною 50 мікрон. Він більш стійкий до механічних пошкоджень і вигоряння. А його термін служби складає до 50 років.
Звичайно, від якості ЛКП залежить і ціна на металочерепицю. Тут важливо визначити для себе важливість терміну її експлуатації. Буває так, що споруда тимчасова. У такому випадку немає сенсу переплачувати, і досить накрити дах металочерепицею простіше.

Виходячи з цих трьох чинників, можна перейти до вибору формату металочерепиці: модульної або листової.

Формат металочерепиці. Яку металочерепицю вибрати: листову або модульну?

На дахах, де багато вальм і розжолобків, рекомендують використовувати модульну металочерепицю, так як її витрата при монтажі буде менше в середньому на 5-7%.

Також перевагою модульної металочерепиці є можливість заміни одного модуля при його пошкодженні на самій будові або в процесі експлуатації. Тоді як листову сталь доведеться замовляти і виготовляти, що займає додатковий час. Не завжди є можливість чекати зайвий тиждень. Але листова металочерепиця буде прекрасним рішенням в тих випадках, коли передбачається простий двосхилий покрівля. На такій покрівлі зовсім не буде видно стиків.

Враховуйте дані рекомендації до вибору типу хвилі, і Ваша покрівля прослужить дійсно довго!

0
репостів
0
репостів