Історія телефонів Vertu починається в 1998 році, коли було вирішено створити компанію, чия продукція буде задовольняти найвишуканіші запити споживачів. Так і з'явилися Vertu, телефони, які багатьма зводяться в ранг ідеальних. Вони завжди залишаться особливими, унікальними, ніколи не переступивши планку від ексклюзивності до масового виробництва. Зовні може здатися, що це нічим не примітний телефон, тільки виконаний з дорогих матеріалів, але таке твердження в корені неправильно. Vertu поєднують в собі найдорожче і якісне з начинкою з новітніх технологічних розробок. Для створення подібних шедеврів використовується тільки ручна збірка. Матеріали - дорогоцінні метали, рубіни, діаманти, смарагди і т.д.

Не дивно, що такі телефони часто намагаються підробити. Тому купувати їх треба в перевірених магазинах, як наприклад Newtechnology

Телефон Vertu впевнено увійшов у вищі кола суспільства, як символ доброго тону, успішності. Вже одним своїм виглядом він вселяє повагу і довіру до свого власника, тому не дивно, що багато відомих особистостей зі сфери бізнесу, політики, суспільного життя, вибрали в якості телефону пристрою саме цього бренду. Це як закрите суспільство, особлива каста людей, долучитися до якої можна лише володіючи якимись атрибутами, одним з яких і є розглянутий телефон. Існує кілька колекції, наприклад, Vertu Ferrari, кожна з яких по-своєму унікальна, особлива. Встояти перед такою красою і витонченістю просто неможливо. Купити Vertu не кожному по кишені, але компанія і не женеться за масовістю продажів. Саме в цьому основний козир телефону - дозволити його собі можуть одиниці, хто дійсно гідний подібного твору мистецтва. Так, як раз таки мистецтва, тому що коли дивишся на всю пишноту Vertu, якось язик не повертається назвати його просто телефоном. Це щось більше, набагато більше.

Крім солідного і витонченого зовнішнього вигляду, Vertu володіє і рядом інших позитивних характеристик. До них відноситься міцність і довговічність. Такий телефон складно випадково пошкодити. Впливу, які можуть стати фатальними для інших акуратних і красивих, але таких тендітних, гаджетів, Vertu переживе без серйозних наслідків.

Навколо дорогих телефонів постійно ведуться суперечки. Чи є сенс їх купувати? Чи окупаються вкладення або ж доля такого пристрою бути практично даремною дорогою іграшкою? Єдиної думки тут немає і бути не може. Єдине, про що з упевненістю можна заявляти, це відмінна репутація Vertu, яка з року в рік тільки зміцнює позиції.