Природно, не потрібно бути фахівцем для того щоб зрозуміти, що вантажні шини відрізняються від легкових шин. Однак потрібно бути професіоналом для того, щоб зрозуміти, чим вони відрізняються, адже вибір легкових шин більш-менш універсальний, а ось з вантажними ситуація складніша. Завдяки https://tir-shina.kiev.ua/ ми спробували розібратись в деталях.

Перш за все, це умови експлуатації, вірніше, спосіб експлуатації. Звичайно ж, для того щоб зрозуміти, який вид шини підходить саме Вам, потрібно зрозуміти для чого Ви їх будете використовувати. Як правило, всі вантажні шини мають спеціальне маркування: для зимових доріг, для автобусів, для їзди на будівництві і так далі. Хочеться відзначити, що ігнорування подібної маркування при виборі шини - це не просто якась помилка, це неправильний підхід до придбання шин, який, як мінімум, позначиться швидким зносом гуми.

Деякі вантажні шини мають цікаву особливість - вони можуть економити пальне. Власне кажучи, цей параметр також вказано на шині.

Природно, шини - це як взуття: Ви ж не надягнете правий чобіт на ліву ногу, Вам просто буде незручно. Точно так само і з шинами. Якщо на провідне колесо буде надіта керована шина, то автомобіль не зможе нормально їздити. Для того щоб визначити для якого колеса призначений той чи інший вид гуми, потрібно просто подивитися на малюнок протектора.

Зазвичай керовані шини мають витягнутий малюнок протектора, а «ялинки», «драбинки», «шашечки» символізують те, що перед Вами шина на провідне колесо, яка відрізняється підвищеною надійністю, адже, по суті, саме на неї припадають основні навантаження.

Власне кажучи, стає зрозумілим, що вантажні шини більш «навантажені» з технічної точки зору, а тому і вимоги, що пред'являються до них, дещо серйозніше вимог до легкових шин, а технічний мінімум вже точно не «90-60-90».