Щороку число автолюбителів збільшується, а значить і зростає кількість куплених машин. Це говорить про те, що бізнес по ремонту транспортних засобів є прибутковим і престижним. Однак, щоб зайнятися цим видом діяльності, необхідно придбати необхідне обладнання для сто, при покупці якого слід дивитися на якість, надійність, вартість. Зазвичай багато автосервіси набувають європейське обладнання. Хоча з недавніх пір, затребуваним стало і обладнання, вироблене в Китаї. Не дивлячись на менший гарантійний термін, воно має непогану якість.

Перед покупкою устаткування для автосервісу, підраховують наявність грошових коштів. Можна купити необхідне обладнання по меншій вартості. Як правило, воно прослужить до двох років. Після закінчення цього часу потрібно буде замінити всі наявні деталі. Або ж придбати більш якісне, але дороге обладнання. Звичайно, якщо невміло і недбало з ним звертатися, воно так само незабаром вийде з ладу. Але при дотриманні інструкції, за допомогою такого обладнання можна буде довгий час виконувати свою роботу. Хотілося б відзначити, що на сьогоднішній день дуже популярний інструмент jtc. Його ціна ідеально відповідає якості.

А ось обладнання для схід-розвалу має бути тільки хорошої якості. Адже без такого стенду не можна відремонтувати ходову частину авто. Потрібно сказати, що в даний момент, власники СТО стали купувати комп'ютерні стенди, які наділені більшою точністю ніж оптичний або лазерний стенд. Високоякісна комп'ютерна комплексна перевірка допомагає з точністю визначити в автомобілі колісну базу. Крім іншого можна робити порівняння з вимірами автомобіля, які властиві при його виробництві.

Крім схід-розвалу, автосервіс потребує і в іншому необхідному обладнанні. У кожному СТО повинні бути автомобільні підйомники. Вибирати їх потрібно ретельно, так як бувають вони різних видів: стаціонарні, пересувні, канавний, платформні, ножиці. Для кожного автосервісу потрібен індивідуальний підйомник. Якщо ВИ збираєтеся обслуговувати всі марки транспортних засобів, тоді потрібно купувати платформні підйомники, які можуть піднімати дуже важкий вантаж.

Затребуваним для автосервісів вважається шиномонтажне обладнання (шиномонтажний стенд, верстат балансування, домкрати). Знадобляться ще різні пристосування, за допомогою яких будуть проводитися роботи з двигуном.