Як правильно чистити салон автомобіля?

Будь-яка людина, у якого є машина, повинна стежити за тим, щоб в його автомобілі завжди було чисто і комфортно, щоб і самому власнику і його супутникам було приємно перебувати в салоні такого автомобіля. З цієї причини кожен господар машини намагається вичистити не тільки зовнішню частину машини, але і прибрати всередині салону. Дійсно, будь-яка людина, який постійно стежить за станом своєї «колимаги», постійно буде користуватися загальною повагою, навіть якщо він купив собі недорогу машину типу «Мерседес-600», а всього лише вітчизняний «Запорожець».

Звичайно не лише чистота підвищую комфорт, також можна придбати підлокітник на Opel Astra J.

Все вищесказане мною в даній статті добре засвоїли, що спеціалізуються на виготовленні різних розчинів для чищення сидіння машин. Зараз такі компанії вивели на ринок величезну кількість різновидів сильнодіючих миючих засобів, з якими можна ознайомитися на різних виставках з безкоштовним входом, організовані цими компаніями з метою презентації своєї продукції.

З усіх автомобілів, що існують в природі, салони більшості з них покриваються тканиною, що вимагає від їх власників набагато частіше проводити прибирання салону, в порівнянні з автомобілями, що мають шкіряну або вінілову обшивку. Це все одно як закон природи. Як би не намагався автомобіліст не бруднити в машині, все одно коли-небудь доведеться робити чистку салону. Ні в якому разі не рекомендується автомобілістам виводити брудні плями з тканинної обшивки автомобіля за допомогою серветки. Особливо великі проблеми з чищенням у автомобілістів виникають тоді, коли авто має яскравий салон. А якщо в машині часто катаються діти, то проблем може стати ще більше.

Якщо уважно прочитати все вищесказане, то тоді можна зрозуміти, чому з кожним роком все більше і більше зростає попит на різні засоби для чищення та засоби для виведення плям. Природно, кожен автомобіліст намагається придбати для себе найякісніший і більш-менш дешевий засіб для виведення плям, очищувач. Все це прекрасно розуміють і компанії-виробники, постійно супроводжуючи висновок своєї продукції на ринок досить таки привабливою рекламою. В результаті автомобіліст не знає, що йому краще взяти і починає проводити різні експерименти з різноманітними очисниками.

В даний момент всі автомобільні очисники виготовляються у вигляді аерозолів і тригерів, такі собі аерозолі, зовні схожі на пістолет. Склад і форма таких очищувачів теж різна: одні зроблені у вигляді піни, інші представляють собою рідину. Реклама багатьох виробників показує, що продукція виробників здатна не тільки знищити брудні плями, але і покращувати колір самої тканини в салоні. Звичайно, реклама виробників досить таки приваблива, але, як то кажуть, довіряй, але перевіряй, чи відповідають рекламні обіцянки реальності.

Вирішили провести досвід, при якому взяли шість очищувачів автомобілів з різною вартістю і забруднили салони машини кетчупом, шоколадом, напоєм «Coca-Cola». Потім плями стали знищувати згідно з інструкціями на упаковках очищувачів і потім протирати тканину сухими серветками.

В результаті такого експерименту на першому місці за всіма показниками виявився український очищувач «Walzer», виготовлений з німецької рецептом. Друге і третє місце зайняли німецькі та італійські очисники «Sonax» і «Plank». Що ж стосується найдорожчих розрекламованих очищувачів зроблених в США, то вони виявилися малоефективними, впоравшись тільки з плямою від «Кока-коли». Це ще раз доводить теорію, що не все те високоякісне, що коштує дорого.

0
репостів
0
репостів