Реклама: (096) 452-57-17

 

Адреса  міськвиконкому: 30405, м. Шепетівка, вул. Островського, 4

                                                код 03840, телефон: приймальня 5-61-86, факс: 4-01-71

 

Електронна пошта:  town@sh.km.ua

 

 

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

 

Дата утворення: 1594 рік

Площа: 37,65 км² - 0,19% від території області

Відстань до м. Хмельницького: автомобільним шляхом –110 км,

                                                          залізницею –129 км

Географічні дані: місто розташоване на відрогах Волино-Подільської височини на

                                 межі Полісся з Лісостепом. Його територією протікають річки Гуска

                                 та Косецька. Клімат помірно-континентальний. Ґрунти переважають

                                 сірі опідзолені та чорноземи.                       

Кордони: межує з Шепетівським районом.

 

Адміністративно-територіальні одиниці:

Місто обласного значення            –  1

 

Чисельність наявного населення станом на 01.01.2012 р.

міське –  43.508 тис. чол.

Міський голова міста Шепетівки

Антонюк Сергій Андрійович, 06 лютого 1964 року народження, обраний Шепетівським міським головою 31.10.2010 року (протокол Шепетівської міської виборчої комісії від 31.10.2010 р.), працює на посаді міського голови з 14.11.2010 р. (протокол І сесії Шепетівської міської ради 6 скликання від 14 листопада 2010 року). Освіта вища, у 1987 р. закінчив Тернопільській державний медичний інститут,  лікар-лікувальник. Останнє місце роботи перед обранням міським головою – директор Шепетівського медичного училища (з 1996 року). Голова Шепетівської міської організації Партії регіонів. Обирався депутатом Хмельницької обласної ради 6 скликання (2002-2006 рр.). Кандидат наук з державного управління зі спеціальності: механізми державного управління.

Коротка історична довідка міста:

Перша згадка про населений пункт датується 1594 роком: село Шепетівка входило до Кременецького повіту Волинського воєводства як володіння Андрія Ждярського. Однак археологічні дослідження свідчать про те, що ця територія була заселена людьми з більш давніх часів (тут знайдено крем’яні ножі та інші знаряддя праці доби неоліту). Поблизу Шепетівки в урочищі Гусеньці під час археологічних розкопок  виявлено курганний могильник зі скарбом сокир кельтів доби бронзи. На окололицях міста височать кургани скіфо-сарматських часів.

Населення Шепетівки зазнавало спустошливих нападів кримсько-татарських орд та польсько-шляхетських військ, одночасно інтенсивно вібувався процес покріпаченя селянства. У відповідь на феодальний гніт селяни та ремісники брали участь у повстаннях 1591-1593 рр. на чолі з гетьманом Кшиштофом Косинським та у 1594-15496 рр. – під проводом Северина Наливайка. Під час визвольної війни в липні 1648 року, коли селянсько-козацькі полки Максима Кривоноса підійшли до Полонного, жителі Шепетівки та навколишніх сіл поповнили лави українського війська.

В липні 1649 року Шепетівку спалили загони воєводи Белзького, що призвело до її занепаду. За податними описами 1650 року тут налічувалося лише три будинки. У цьому ж році Шепетівка стає містечком як власність Домініка Заславського, а в 1673 році переходить у володіння князів Любомирських, як придане за княжною Заславською пізніше – стає власністю Сангушків.

Внаслідок розподілу маєтків між князями Сангушками (Павлом – маршалком  Великого Литовського князівства, Еронімом – воєводою литовським, Янушем – стражником Великої корони) Шепетівка разом з довколишніми селами дісталася князю Ероніму і довгий час залишалася власністю його нащадків по прямій лінії. В 1859 році місто перейшло до графа Альфреда Потоцького, який оженився на дочці Романа Сангушка Марії. Потоцькі володіли Шепетівкою до 1917 року.

У 1793 році Шепетівка відійшла до Ізяславського повіту Волинської губернії. З 1896 року – стала волосним центром.

Процес розпаду феодально-кріпосницьких і розвитку капіталістичних відносин не обминув і Шепетівку. Починаючи з 1816 року, князь Сангушко розводив на своїх землях великі отари тонкорунних овець, заснував у містечку першу суконну мануфактуру. Розширювались площі поміщицьких земель, зайнятих під посіви цукрових буряків. У 1843 році стала до ладу Шепетівська цукроварня, на якій виготовляли понад 50 тисяч пудів цукру-піску на рік, а у 1846 році було побудовано рафінадний завод. Стає до ладу  лісозавод, споруджується цегельний, черепичний заводи, підприємство по виготовленню смоли та скипидару . З попитом на будівельні матеріали розширюються каменоломні.

Шепетівка здавна відома як курортне місто. Вона славилась мінеральними водами, багатими на вміст заліза. У лікувальних цілях вода використовувалась з 1821р. У 1884 р. князем Євстафієм Сангушком на базі мінеральних джерел було відкрито лікувальні купальні.

В 1873 році через містечко пролягла залізнична лінія Київ-Брест, відкрилось паровозне депо.

У містечку була розвинута торгівля. Шепетівка мала щотижневий базар і 4 річні ярмарки. У 1888 році в містечку почали працювати поштова контора й телеграфна станція.

Засноване в 1865 році однокласне народне училище у 1900 р. було переформовано у двокласне. З 1872 року діє церковно-парафіяльна школа. Починають функціонувати земська лікарня на 25 ліжок, 2 медичних пункти, приватна аптека, водолікарня. З культових закладів діють православна церква, костел, синагога.

  Швидкий розвиток промисловості зумовив швидке зростання населення: у 1891 році в містечку налічувалось 5926 жителів – це у 2,5 рази більше, ніж у 1870 році.

 У роки нового промислового піднесення зростало промислове виробництво і в 1912-1913 років виробили 29459 центнерів цукру. Це було досить механізоване виробництво, де застосовувались парові котли потужністю 25 кінських сил і парові машини  іноземного виробництва у 15 кінських сил. В місті діяли лісопильний завод, паровий млин, майстерня по виготовленню черепиці. Значно збільшилось число залізничників, робітників цегельного заводу, ремісників. У 1910 році в містечку налічувалось понад 6  тисяч робітників.

Дореволюційна Шепетівка – типове провінційне містечко Росії. В 1910 році налічувалось 1578 житлових будинків, з них лише декілька десятків були мурованими. Забудова, особливо на околицях, велася безладно. Лише одну вулицю – від цукроварні до залізничної станції було забруковано. Містечко не мало електричного освітлення, водоводу, транспорт налічував 14 візників, діяли численні приватні крамниці, 3 харчевні.

В роки першої світової війни Шепетівка опинилась у прифронтовій смузі. Сюди прибували біженці з Польщі. Не вистачало житла, зростали ціни на продукти, предмети широкого вжитку. Через залізничну станцію безперервно йшли ешелони з пораненими солдатами.

Звістка про Лютневу революцію в Петрограді досягла Шепетівки на третій день. Поряд з органами влади, які представляли буржуазний Тимчасовий уряд, впродовж першої половини березня 1917 р. в Шепетівці обрано Ради робітничих і солдатських депутатів, які незабаром об’єдналися в одну Раду.

Перемога Жовтневого збройного повстання у Петрограді викликала в Шепетівці численні демонстрації і мітинги. 13 грудня 1917 р. на цукровому заводі відбувся мітинг робітників за участю революційних солдатів гарнізону, на якому було проголошено радянську владу. Та вже через кілька днів у Шепетівці до влади прийшла Центральна Рада, війська якої увійшли до містечка Проте протримались вони тут недовго. На початку січня 1918 р. в Шепетівці було відновлено радянську владу.

В лютому 1918 р. містечко окупували австро-німецькі війська, які господарювали тут майже до кінця року. Потім влада перейшла до Директорії.

У 2-ій половині квітня 1919 року в районі Шепетівки розгорнулися жорстокі бої. Частини 1-ї та 2-ї Українських радянських дивізій 7 травня захопили містечко. У серпні 1919 року влада в Шепетівці перейшла до війська Симона Петлюри,  наприкінці року місто окупували польські легіони. У липні 1920 року в Шепетівку ввійшли частини 45-ої стрілецької дивізії під командуванням Й.Якіра, які незабаром змушені були поступитися владою військам Петлюри.

В 2 –ій половині листопаду 1920 р. в Шепетівці знову відновлено радянську владу, створено комітет незаможних селян.

У 1922 р. містечко стало центром району, до якого увійшли 3 волості (Шепетівська, Хролинська, Судилківська) тодішнього Ізяславського повіту Волинської губернії.

Зважаючи на зростання промисловості міста і наявність залізничного вузла з 5-ма напрямками (на Київ, Коростень, Тернопіль, Здолбунів, Проскурів), у 1923 році ухвалено перенести окружний центр з Ізяслава до Шепетівки. Після ліквідації повітів і волостей у березні 1923 року у Волинській губернії було утворено три округи: Шепетівський, Новоград–Волинський, Житомирський.

29 травня 1923 року рішенням окрвиконкому містечко Шепетівка найменоване містом (кількість жителів – 12072 чол.)

На кінець відбудовчого періоду в місті не тільки було відновлено довоєнний рівень господарства, але й зроблено значний крок уперед в розвитку промисловості, торгівлі, культури.

Проте не оминули Шепетівку ні голодомор 1932 – 1933 років, ні репресії 1937 –1938 років. Документи засвідчують, що в Грицівському районі ( тепер частина Шепетівського району) голодна смерть скосила 6 тисяч, у Шепетівському – понад 5 тисяч чоловік. Зараз на місці поховання жертв голодомору встановлено пам’ятний Хрест У  Рік великого терору (1937) в Шепетівці було знищено більше 160 чол. різних національностей і професій, сотні людей були виселені з міста як сім’ї “ворогів народу”. В цю трагічну пору Шепетівка виходить зі складу Вінницької області, де перебувала з 1932 року, і стає одним із міст Кам’янець – Подільської області.

З 22 червня 1941 року  місто знову зазнало жорстоких воєнних випробувань. Вже в цей день, вранці, літаки фашистської Німеччини бомбардували залізничну станцію Шепетівка. 4 липня 1941 року німецькі війська заволоділи містом, встановивши новий режим – окупаційний. За неповних три роки “господарювання” в Шепетівці окупанти знищили понад 30 тисяч чоловік у місцевому гетто, концтаборах для військовополонених.

Насильно з міста і району було вивезено на каторжні роботи в неволю  біля двох тисяч чоловік.

Та Шепетівка не корилася ворогові. Були створені підпільні групи, очолювані Остапом Горбатюком, В. Яворським, А. Павлюком, І. Нішенком. Діяв партизанський загін ім. Кармелюка, очолюваний І.О. Музальовим. Разом з дорослими мужньо боролися проти фашистів і підлітки.

Незабутнім для жителів міста залишається день 11 лютого 1944р., коли війська  60-ої армії 1-ого Українського фронту під командуванням генерал – лейтенанта  І.Черняхівського після жорстоких боїв звільнили місто від фашистських загарбників. В ознаменування цієї події столиця Радянського Союзу Москва салютувала 12 залпами 1 з 124 артилерійських гармат. Багатьом військовим частинам і з’єднанням, які звільняли місто, було присвоєно почесне звання «Шепетівських». На фронтах Великої Вітчизняної війни хоробро воювали тисячі шепетівчан. Серед Героїв Радянського Союзу – славні імена наших земляків С.І. Климовича, Г.М. Кудашова, М.І. Рибовалюка, піонера-партизана Валентина Котика.

Після визволення від фашистських загарбників розпочалась відбудова рідного міста, зруйнованого війною. В першу чергу  -  історичної гордості шепетівчан: цукрового заводу і залізниці, які діють з давніх часів і до сьогодні. Весь повоєнний період Шепетівка активно розвивалась будувались заводи, житло, школи, дитячі садочки.

Пишаються  жителі міста здобутками своїх земляків, які тут жили і творили. Це відомі  письменники Микола Островський і Натан Рибак, професор – ґрунтознавець     Д.Віленський. У свій час тут побували Леся Українка, М.Коцюбинський.

СУСПІЛЬНО – ПОЛІТИЧНІ ДАНІ

ОРГАНИ ВЛАДИ

   органи місцевого самоврядування

кількість, один.

депутатів,

чол.

штатних працівників, чол.

Міська рада (міст обласного значення)

1

40

1

Міські ради (міст районного значення)

 

 

 

Районна рада

 

 

 

Селищні ради

 

 

 

Сільські ради

 

 

 

 

виконавчі органи влади

кількість, один.

працівників, чол.

Районна  державна адміністрація(всього):

---

---

Апарат райдержадміністрацій

Управління

Відділи

Інспекції

Інші структури

 

 

 

 

 

органи місцевого самоврядування

кількість, один.

працівників, чол.

Міськвиконком (всього):

1

155

Управління

5

96

Відділи

10

36

Інспекції

-

-

Інші структури

6

18

 

  Територіальні структурні підрозділи центральних органів влади

 

 

№ з/п

Назва

Адреса

 1.  

Управління Пенсійного фонду в м. Шепетівка та Шепетівському районі

м. Шепетівка, вул. К.Маркса, 47

 1.  

Управління Держкомзему в 

м. Шепетівці

м. Шепетівка, вул. Островського, 6

 1.  

Шепетівська об’єднання державна податкова інспекція

м. Шепетівка, вул. Островського, 4

 1.  

Шепетівський міськрайонний центр зайнятості

м. Шепетівка, вул. К.Маркса, 63

 1.  

Відділення державного казначейства у Шепетівському районі

м. Шепетівка, вул. К.Маркса, 47

 1.  

Управління статистики в Шепетівському районі

м. Шепетівка, вул. К.Маркса, 44

 1.  

Шепетівсько-Полонський об’єднаний військовий комісаріат

м. Шепетівка, вул. К Маркса, 45

 1.  

Шепетівське міськрайонне управління юстиції

м. Шепетівка, вул. К Маркса, 46

 1.  

Шепетівський МВ УМВС України в Хмельницькій області

м. Шепетівка, вул.  В.Котика,1

 1.  

Шепетівський ВДАІ УМВС України в Хмельницькій області

м. Шепетівка, вул. Шешукова,13

 1.  

Шепетівський районний відділ головного управління МНС у Хмельницькій області

м. Шепетівка, вул. Тургенєва, 53

 1.  

Шепетівська об’єднанна державна фінансова інспекція

м. Шепетівка, вул. К.Маркса, 47

 1.  

Шепетівський міський відділ Служби безпеки України

м. Шепетівка, вул. Островського, 4

 

 

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ДАНІ

 

Природні ресурси (корисні копалини): глини, граніт, мінеральна вода.

Шепетівське родовище мінеральних родонових вод розміщене на Косецькій дільниці в північно-східній частині м. Шепетівки та займає площу 9 км². Мінеральні води цього родовища мають хороші органолептичні показники. За хімічним складом – гідрокарбонатні, магнієво-кальцеві, рідше натрієво-кольцеві. Мають нейтрально слабко лужну реакцію та визначені до категорії лікувальних.

Родовище граніту та грандіориту осницького комплексу розміщене в східній частині м. Шепетівки. На його території діє кар’єр по видобуванню граніту.

 

 

Заповідники: Лісовий заказник «Шепетівський» площею91,8 га – ділянка мішаного лісу з віковими дубами – розташований в північно-східній частині міста.

Ботанічна пам’ятка природи «Дубовий гай» розміщена в західній частині міста на території міського водозабору. Тут на загальній території водозабору площею8,5 гачітко виділяється дві ландшафтні зони – заплава річки Гуски площею1,7 гаі пагорб з дубовим гаєм площею3,7 га, де ростуть вікові дуби.

Геологічна пам’ятка природи «Судилківські граніти» займає площу близько3 га, розташована в існуючому гранітному кар’єрі. Має значну пізнавальну і наукову цінність, збережена як еталон родовища граніту і гран діориту осницького періоду.

 

 

Структура земельного фонду:

 

Територія, усього                                                             3 765

 тис. га

 

у тому числі: сільськогосподарські угіддя                      1 296     

 тис. га 

 

із них : рілля                                                                 

                     0,591                      

тис. га

 

Ліси і інші лісовкриті площі                                                               

                     0,428     

тис. га

 

Забудовані землі                               

                     1 973   

тис. га

 

Землі водного фонду                                                          0,049

тис. га

 

Інші землі

                0,019  

тис. га

         

 

 

 

Питома вага міста в економіці області

%

Реалізація промислової продукції

1,9

Обсяг валової продукції сільського господарства

-

Обсяг інвестицій в основний капітал

0,6

Експорт товарів/послуг

10,2

Імпорт товарів/послуг

1,1

Обсяг роздрібної торгівлі

2,9

 

Промисловість

Кількість підприємств, що заходяться             на самостійному балансі

 

19

 

 

     Галузева структура промисловості по видах економічної діяльності

 

 

Питома вага, %

Промисловість

100

Добувна промисловість

3,2

Обробна промисловість

70,2

    з неї

---

   харчова промисловість та  перероблення  сільськогосподарських продуктів

20,2

   Легка промисловість

---

     у тому числі

---

     текстильна промисловість та пошиття одягу

---

     виробництво шкіри та шкіряного взуття

---

   Виробництво деревини та виготовлення виробів з неї

2,3

   Целюлозно-паперова, поліграфічна   промисловість та видавнича справа

0,8

   Хімічна і нафтохімічна промисловість

---

   Виробництво інших неметалевих мінеральних виробів (будматеріалів та  скловиробів)

---

   Металургія та оброблення металу

0,1

   Машинобудування, ремонт та монтаж машин і устаткування

43,6

         у тому числі

---

     виробництво машин і устаткування

42,2

    виробництво електричного та електронного устаткування

---

    виробництво транспортного  устаткування

1,4

   Виробництво та розподілення  електроенергії газу

26,6

Інші  галузі (виготовлення меблів)

3,2

     

 

 

Промислове виробництво

Промислове виробництво (обсяг) за останні три роки  (у %

до минулого року)                                                                           2009 рік –     *  %;

                                                                                                           2010 рік –     *  %;

                                                                                                           2011 рік –     *  %

 

Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу, грн.           –    5918,5 грн.

 

Фінансовий стан підприємств

Частка збиткових підприємств, %                                                            –    42,3 %

 

 

Банківські установи району (міста)

з/п.

Назва

Кількість установ

1.

Відділення «Держощадбанк України»

1

2.

Філія «Західне регіональне управління» ВАТ «Банк  «Фінанси та кредит»

1

3.

 Хмельницька філія АКБ «Приватбанк»

1

4.

Хмельницька дирекція «Райффайзенбанк «Аваль»

1

5.

АППБ «Райффайзенбанк Аваль»

1

6.

Жмеринське відділення АБ «Експрес-банк»

1

7.

Славутське відділення АКБ «Брокбізнесбанк«

1

8.

Київське відділення «УкрСиббанк»

1

9.

Філія ВАТ  КБ Хмельницьк РУ«Надра»

1

10.

Хмельницька філія АКБ «Форум»

1

11.

АКБ «Правексбанк»

1

12.

 Хмельницька обласна філія «Укрсоцбанк»

1

13.

Камянець – Подільська філія ВАТ  АБ «Укргазбанк»

1

14.

АТ «Укрінбанк»

1

 

І. Виконання місцевих бюджетів району (міста)

за 2011 рік, в т.ч.:

1) доходи місцевих бюджетів (по

загальному та спеціальному фондах):

- з врахуванням дотацій, отриманих

з державного бюджету                                          129 324,298 тис.грн.;

-  без врахування дотацій з державного

бюджету                                                                  52 567,9 тис.грн.;                           

2) видатки місцевих бюджетів (без

врахування субвенцій з державного

бюджету та вилучення до

державного бюджету)                                            79 269,3 тис.грн.;

 

ІІ.  Доходи місцевих бюджетів на

одну особу (по загальному та

спеціальному фондах):

 -  з врахуванням дотацій

з державного бюджету                                          2 972,43 гривень;

-  без врахуванням дотацій

з державного бюджету                                          1 208,23 гривень;            

 

ІІІ. Податкові надходження на одну

особу (по загальному та спеціальному

фондах)                                                                  1 035,03 гривень;

 

ІV. Частка простроченої заборгованості

у загальній сумі заборгованості

(по загальному та спеціальному

фондах):

- дебіторської            -    ---- % ;

- кредиторської        -     ---- %.     

 

 

Іноземні інвестиції:

Обсяг на одну особу, доларів США   -  66,3

 

Зовнішньоекономічна діяльність:

Обсяг експорту товарів, доларів США – 29 804,4 тис.

Темп приросту експорту товарів, % - 165,1

Обсяг експорту товарів на одну особу, доларів США   -  683,59                    

Обсяг імпорту товарів, доларів США    -  4 592,9 тис.

Сальдо (позитивне чи негативне)

зовнішньої торгівлі товарами,  тис. доларів США – 25 211,5 тис.      

 

 

Митниці

Назва митного органу / підрозділу

Кількість

Чисельність

працюючих

Пункти пропуску

 

---

---

Митні пости

---

---

 

 

 

Транспортний комплекс і зв'язок

Залізничний транспорт

 

 

Наявність підприємств

6

один.

Залізничних станцій

2

один.

Авіаційний транспорт

 

 

Наявність: авіакомпаній

---

один.

                      аеропортів

---

один.

Автомобільний транспорт

 

 

Підприємств (АТП)

1

один.

Виконують перевезення

 

 

                     пасажирські

1

один.

                     вантажні

---

один.

Приватних перевізників

 

один.

Виконують перевезення

 

 

                     пасажирські

11

один.

                     вантажні

---

один.

Наявність автомобільних доріг

 

км.

Загальнодержавного

3,6

км.

Республіканського

---

км.

Місцевого значення

173

км.

 

Морський і річковий транспорт

 

 

підприємств

---

один.

вантажний

---

один.

пасажирський

---

один.

Порти: морський

---

один.

                річковий

---

один.

 

Зв'язок загального користування:

Наявність телефонного зв’язку у містах

10,139

 

 

тис. апаратів

селах

---

тис. апаратів

Міських телефонних станцій

3

один.

Сільських телефонних станцій

---

один.

Наявність вишок мобільного зв’язку

2

один.

Кількість абонентів мобільного зв’язку

*

один.

Кількість основних телефонів на 100 жителів

23,8

один.

 

Кількість

Кількість працюючих

Поштові заклади

1

39 чол.

Наявність відділів у містах

4 відділення

50 чол.

районних

---

 

сільських

---

 

 

Підприємства поліграфії

(назва)

одиниць

Кількість працюючих

Відомості про засновників (власників)

ТОВ «Шепетівська друкарня»

1

16

Шепетівська міська рада

6 засновників

 

Сільське господарство

Кількість агропромислових формувань, всього       

 

у тому числі:

---

Колективних сільгосппідприємств

---

Приватних підприємств         

---

Господарських товариств

---

Фермерських господарств

6

Інших суб’єктів господарювання

---

Структура валового виробництва сільського господарства

---

рослинництво, %                                                 

---

тваринництво, %

---

Виробництво сільгосппродукції на одну особу (усі категорії господарств), грн.

---

Виробництво основних видів сільськогосподарської  продукції

 

Виробництворослинницької продукції (усі категорії господарств) тис. тонн

Середня урожайність на 1 га, ц

зернові та зернобобові культури 

---

---

цукровий буряк                         

---

---

соняшник

---

---

інші культури (ріпак)

---

---

 

Виробництво тваринницької продукції (усі категорії господарств)

одиниця виміру

м’ясо 

---

---

молоко

---

---

яйце

---

---

риба (с/г підприємства)

---

---

       

 

Споживчий ринок

Кількість підприємств торгівлі

489

один.

з них: магазинів/кіосків

435

один.

підприємств ресторанного господарства

54

один.

Зареєстрованих ринків

5

один.

Обсяг роздрібного товарообороту на одну особу (у середньому за рік)

3096,3

грн.

Питома вага підприємств споживчих товариств в обсязі роздрібного товарообороту області

*

%

Обсяг роздрібного товарообороту системи споживчої кооперації на одну особу (у середньому за рік)

*

грн.

 

Мале підприємництво

Кількість малих підприємств

122

один.

Середньооблікова чисельність працюючих на малих підприємствах

947

чол.

Обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) малими підприємствами

88 223,6

тис.грн.

Частка реалізованої продукції (робіт, послуг) малими підприємствами від загального обсягу реалізованої продукції

11,4

%

Питома вага надходжень від підприємств малого бізнесу до бюджетів усіх рівнів

7,8

%

Кількість зареєстрованих підприємців, фізичних осіб

3 733

один.

 
CОЦІАЛЬНА   СФЕРА
Соціальний захист

Чисельність пенсіонерів               

12766

чол.

             у тому числі:

 

 

 за віком

9362

чол.

 по інвалідності

1845

чол.

 за вислугою років                                    

361

чол.

 які отримують соціальні пенсії    

178

чол.

 в разі втрати годувальника

1020

чол.

Міністерства оборони України

---

чол.

Міністерства внутрішніх справ України 

---

чол.

Служби безпеки України

---

чол.

 

Виплата пенсій, соціальних допомог

Місячний фонд

28115,9

тис.грн.

Заборгованість з виплати пенсій

---

грн.

Заборгованість з виплати соціальних допомог

---

грн.

 

Заробітна плата

Середньомісячна зарплата

2 221,2

грн.

Річний фонд оплати праці

23 015,9

тис. грн.

 

Рівень життя

Наявні доходи населення

Інформація відсутня

млн. грн.

Темп росту реальних доходів населення

Інформація відсутня

%

Номінальний доход на одну особу

Інформація відсутня

грн.

Заборгованість заробітної плати

Всього

---

тис. грн.

В економіці всього

 

тис. грн.

в т.ч. в сільському господарстві

 

тис. грн.

В бюджетній сфері

 

тис. грн.

Заборгованість державного бюджету

 

тис. грн.

Заборгованість місцевого бюджету

 

тис. грн.

 

Економічно-активне населення

Всього (віком 15-70 років)

18,7

тис. чол.

у тому числі:

 

тис. чол.

працездатного

17,6

тис. чол.

Зайняте населення в усіх сферах економічної діяльності, всього (віком 15-70 років)

13,9

тис. чол.

у тому числі:

 

тис. чол.

у промисловості

1,9

тис. чол.

у сільському господарстві

0,7

тис. чол.

в інших галузях

11,0

тис. чол.

в державному управлінні

0,5

тис. чол.

Демографічні дані, тенденції

Народилось

636

чол.

Померло

617

чол.

Щільність населення на 1 кв. км.

1047

чол.

Міграційні процеси:

 

 

прибуло

588

чол.

вибуло

634

чол.

Стан ринку праці

Рівень зайнятості 54,7 %  

Рівень безробіття 2,2 %    

 

ГУМАНІТАРНА СФЕРА 

Освіта

Навчальні заклади

Кількість вищих навчальних  закладів ІІІ-ІУ

Рівня акредитації

1 консультативно-навчальний центр вищого навчального закладу І-V рівня акредитації

один.

Чисельність  студентів

300

чол.

Чисельність викладачів

202

чол.

Кількість вищих навчальних закладів  І-ІІ  рівня акредитації

2

один.

Чисельність студентів

1511

чол.

Чисельність викладачів

115

чол.

Кількість професійно-технічних навчальних закладів

1

один.

Чисельність учнів

343

чол.

Чисельність викладачів

34

чол.

Кількість денних загальноосвітніх навчальних закладів

9

один.

Чисельність учнів

4940

чол.

Чисельність вчителів

435

чол.

Кількість навчально-виховних закладів

 ( інтернаті)

1

один.

Чисельність учнів

296

чол.

Чисельність вчителів

48

чол.

Кількість постійних дошкільних закладів

10

один.

Чисельність дітей

2234

чол.

Чисельність персоналу

428

чол..

Кількість дитячих позашкільних установ(будинки творчості та юнацтва,школярів,центри юних техніків,юнатів,туристів,інші)

5

 

 

один.

Чисельність дітей

1791

чол.

Кількість шкільних бібліотек

10

один.

Бібліотечний фонд

324,3

тис.

 

Охорона  здоров’я

Медичні заклади

 

 

Кількість лікувальних  закладів, поліклінік, амбулаторій,  профілакторіїв          

2

 

один.

Кількість ліжок                    

470

місць

кількість лікарів

185

чол.

забезпеченість лікарями на 10 тис. населення    

62,2

чол.

кількість середнього медичного персоналу

516

чол.

Кількість санаторіїв-профілакторіїв,

---

один.

Кількість ліжок

---

місць

Курортно-оздоровчих баз  відпочинку

---

один.

Кількість ліжок        

---

місць

Планова ємність амбулаторно-поліклінічних закладів

770

відвід. за зміну

Планова ємність амбулаторно-поліклінічних закладів у розрахунку на10 тис. населення

267,1

відвід. за зміну

Кількість ФАПів                             

3

один.

Кількість працівників ФАПів

5

чол.

Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення

---

чол.

Кількість аптек

25

один.

Кількість аптечних пунктів

8

один.

Кількість аптечних кіосків

8

один

Кількість працюючих на них: в аптеках

67

чол.

                                                   в аптечних пунктах

20

чол.

                                                  в аптечних кіосках

13

чол.

 

Культура

 

Кількість

 

один.

Кількість працюючих,

чол.

Філармоній

---

---

Консерваторій

---

---

Театрів

---

---

Кінозалів

---

---

Бібліотек

3

17

Клубів

---

---

Музеїв (включаючи філіали)

3

27

Будинків культури

1

25

Центрів дозвілля

1

12

Клубів за інтересами

---

---

Дитячих музичних шкіл

1

58

Дитячих шкіл мистецтв

---

---

Дитячих художніх шкіл

1

13

 

Перелік найвизначніших пам’яток

Кількість  пам’яток

один.

історії

26

архітектури

12

культури

---

природи

2

археології

---

 

Видатні історичні постаті міста

  В галузі:

Прізвище, ініціали

Посада, професія, фах

економіки

---

---

історії

Климович С.І.

Кудашов Г.М.

Бегоулєв Б.П.

 

 

 

Валентин Котик

 

Костров С. І.

Герой Радянського Союзу

Герой Радянського Союзу

Герой Радянського Союзу (перший медичний працівник Радянського Союзу, удостоєний звання Героя)

Піонер-партизан – Герой Радянського Союзу

Герой Радянського Союзу

культури

---

---

науки і освіти

Віленський Д.Г.

Професор грунтознавець

літератури

Островський М.О.

Рибак Н.С.

Письменник

Письменник

        

Релігія

№ п/п

Назви конфесій

Кількість зареєстрованих релігійних організацій

Відомості про керівництво конфесій

1

Українська Православна церква

1

Мацола Михайло Васильович

Протоієрей

2

Українська Православна церква

1

Пилипчук Іван Семенович

Протоієрей

3

Українська Православна церква

1

Пилипчук Іван Семенович

Протоієрей

4

Українська Православна церква

1

Вересюк Анатолій Миколайович

Протоієрей

5

Українська Православна церква

1

Никитюк Богдан Петрович

Протоієрей

6

Українська Православна церква – Київський Патріархат

1

Гетьман Василь Михайлович

Протоієрей

7

Українська Православна церква - Київський Патріархат

1

Гетьман Василь Михайлович

Протоієрей

8

Українська Автокефальна Православна Церква

1

Альонов Сергій Борисович

9

Римо-католицька церква

1

Жарковський Петро Іванович

(ксьондз Казимир)

10

Чоловічий монастир Братів Меньших св.. Франциска з Асижу (Бернардини)

1

Жарковський Петро Іванович

(ксьондз Казимир)

11

Місійне жіноче згромадження сестер св.Йосифа

1

Жарковський Петро Іванович

(ксьондз Казимир)

12

Чернечий дім жіночого згромадження сестер св.Йосифа

1

Жарковський Петро Іванович

(ксьондз Казимир)

13

Церква євангельських християн-баптистів

1

Пресвітер Саволюк Сергій Олексійович

14

Союз християн віри євангельської п’ятидесятників України

1

Власюк Павло Петрович

15

Церква Адвентистів сьомого дня

1

Мацюк Василь Феодосійович

16

Релігійні громади іудейського віровизначення

1

Кантор Фрейліхман Зиновій Юхимович

17

Релігійні громади Свідків Єгови

1

Кривенко Петро Михайлович

18

Релігійні громади Свідків Єгови

1

Кривенко Петро Михайлович

19

Незалежні громади церкви Повного Євангелія «Відновлення»

1

Пастор Петренко Ігор Валерійович

20

Незалежні громади церкви Повного Євангелія «Осана»

1

Пастор Гожий Сергій Андрійович

21

Церква Євангельських християн «Сяйво благодаті»

1

Пресвітер Пушкарук Віктор Петрович

22

Місія «Євангеліст»

1

Директор Гудима Святослав Анатолійович

23

Українська греко-католицька церква

1

Боднар Василь Богданович

 

24

Вірменська апостольська церква

1

Шамасурян Серьожа Азнівович

Кількість та назва культових споруд в місті:

церкви – 6 (3-УПЦ (Святомихайлівський собор, Храм Різдва Богородиці, церква Віри, Надії, Любові та матері їх Софії); 2-УПЦ КП (Миколая Чудотворця, Великого князя Володимира); 1-УГКЦ, святих мучеників Бориса і Гліба)

монастирі – немає

костели – 1 (римо-катилицький)

молитовні доми – 5 (2- Євангельських християн Баптистів, 2-Свідків Єгови, 1-Адвентистів сьомого дня)

синагоги - 1

Національно – культурні товариства

№ п.п.

Назва

Адреси

Дані про засновників та керівника –посада, тел.

1

Єврейське культурно-освітнє товариство «ТИКВА»

вул. Лінника, 2

Фрейліхман Зіновій Юхимович

т.5-22-33

2

Шепетівське відділення Спілки поляків України

вул. Горького, 38

Пасічник Валентина Ізидорівна,

т.5-10-43

3

Шепетівське міське вірменське культурно-просвітницьке товариство «Алашкерт»

вул. В. Котика, 62/2

Шамасурян Сірожа Азнівович

  

Спортивні об’єкти:

стадіони – 2

спортивні майданчики – 13

басейни – 1

спортивні майданчики зі штучним покриттям – 2

футбольні поля - 7

Судові органи

Суди

№ з/п.

Назва

Чисельність працюючих, чол.

1.

Шепетівський міськрайонний суд

48

Контролюючі органи

№ з/п.

Назва

Чисельність працюючих, чол.

1.

Шепетівська об’єднання державна податкова інспекція

17

2.

Шепетівська об’єднанна державна фінансова інспекція

61

 

 

Дорадчі органи,  координаційні ради, інші органи

при райдержадміністрації, міськвиконкомі

п/п

Назва

Кіль-кість членів,

чол.

Відомості про керівника

 1.  

Комісія з питань захисту прав дитини

12

Антонюк С.А.

- міський голова

 1.  

Міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

17

Антонюк С.А.

- міський голова

 1.  

Колегія служби у справах дітей

13

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Координаційна рада з питань правової освіти

9

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Координаційна рада в справах сім'ї та жінок

23

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Координаційна рада з питань сім'ї, гендерної політики та попередження торгівлі людьми.

25

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Координаційна рада з питань молодіжної політики.

22

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Координаційна рада з питань фізичної культури і спорту.

8

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Дорадчий орган відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, щодо взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

10

Стасюк Н.В.

- начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту

 1.  

Молодіжна рада відділу у справах сім'ї, молоді та спорту.

39

Стасюк Н.В.

- начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту

 1.  

Спостережна комісія виконавчого комітету Шепетівської міської ради

9

Зайцева Т.Г.

- заступник міського голови

 1.  

Адміністративна комісія

10

Капелюх П.М.

- керуючий справами виконавчого комітету

 1.  

Міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

14

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Рада з питань безпечної життєдіяльності населення при міськвиконкомі

15

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія з житлових питань

7

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія сприяння реформуванню житлово-комунального господарства

9

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія по обстеженню стану житлових будинків на предмет придатності їх для проживання

6

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Планувальна рада

12

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 

 1.  

Комісія по перевірці суб’єктів підприємницької діяльності з металобрухтом на відповідність вимогам чинного законодавства

5

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Робоча група з питань відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання

11

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Конкурсний комітет по визначенню перевізників на міських маршрутах загального користування

10

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія щодо надання в оренду приміщень комунальної власності

7

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія по аналізу фінансово-економічного стану підприємств ЖКГ

6

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Постійна комісія з обстеження пасажирських маршрутів міста

8

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Робоча група з вивчення цінової ситуації на ринках послуг і основних продовольчих товарів в місті

6

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія по розгляду питань встановлення статусу учасника війни

8

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія з питань реалізації гарантованого права малозабезпечених сімей на призначення соціальної допомоги

8

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

9

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія для вирішення питань щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир

9

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія з проведення конкурсу на право отримання в концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення

10

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 1.  

Комісія з проведення конкурсу на укладання договорів щодо управління та утримання житлового фонду міста.

10

Діхтярук О.Л.

- перший заступник міського голови

 

Народні депутати України,

які проживають в районі (місті)

п/п.

Прізвище, ім’я, по батькові

Від якої політичної партії /Самовисунення

Фракція у ВР

 

---

---

---

 

 

 

 

Політичні партії зареєстровані в місті

№ п/п

Назва партії

Кількість членів

Дані про керівника парторганізації, посада, телефон

1

Шепетівська міська організація Партії регіонів

616

Антонюк Сергій Андрійович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Карла Маркса, 7

2

Шепетівська міська організація Конгресу Українських націоналістів

60

Павлюк Віктор Володимирович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Островського, 6

3

Шепетівська міська організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнське політичне об’єднання

300

Сондей Надія Іванівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

провул. Островського, 27

4

Шепетівська міська організація партії „Справедливість”

39

Гуринович Олександр Васильович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Старокостянтинівське шосе, 2

5

Шепетівська міська організація Української Народної Партії

90

Артерчук Андрій Мусійович

Хмельницька область

м. Шепетівка

Проспект Миру, 23/222

6

Шепетівська міська організація Політичної партії „Яблуко”

42

Матвійчук Микола Васильович

Хмельницька область       

м. Шепетівка

вул. Карла Маркса, 54

7

Шепетівська міська організація Партії Реабілітації Народу України

12

Євич Катерина Анатоліївна

Хмельницька область

м. Шепетівка,

вул. Миру, 21

8

Шепетівська міська організація Народно-демократичної партії

19

Гринь Олександр Михайлович

Хмельницька область

м. Шепетівка,

вул. 40років Жовтня ,21

9

Шепетівська міська організація Української партії „Єдність”

50

Опанасюк Павладій Якович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Павлова,18

10

Шепетівська міська організація Партії Зелених України

64

Потішко Андрій Миколайович

Хмельницька область

м. Шепетівка

Проспект Миру, 43/19

11

Шепетівський міський осередок Партії національно-економічного розвитку України

3

Нечипорук Марія Ярославівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

Проспект Миру, 28а

12

Шепетівська міська організація Народного Руху України за єдність

10

Хороший Микола Адамович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Б.Хмельницького, 56

13

Шепетівська міська організація партії „Реформи і порядок”

6

Веремеєв АлексТихонович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Кутузова, 31

14

Шепетівська міська організація „Народної партії вкладників та соціального захисту”

800

Моргун Віктор Трохимович

Хмельницька область           

м. Шепетівка

вул. Карла Маркса, 49

15

Шепетівська міська організація Всеукраїнської партії „Нова сила”

60

Румянцева Олеся Миколаївна

Хмельницька область           

м. Шепетівка

Проспект Миру,28

16

Шепетівський міський осередок Політичної Партії Малого і Середнього Бізнесу України

3

Гайдайчук Олег Петрович

Хмельницька область

 м. Шепетівка

вул.Войкова,4/58

17

Шепетівська міська організація Української республіканської партії „Собор”

76

Караван Алла Олексіївна

Хмельницька область

 м. Шепетівка

вул. Першотравнева, 90

18

Шепетівська міська організація Соціал-Демократичної партії України

3

Єрзак Олег Романович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. 400-річчя Шепетівки, 13/34

19

Шепетівська міська організація Політичної партії „Держава”

3

Чистякова Світлана Леонідівна

Хмельницька область

 м. Шепетівка,

вул. Карла Маркса, 31а/1а

20

Шепетівська міська організація партії Християнсько-Демократичний союз

 

3

Миропольський Тарас Валентинович

Хмельницька область             

м. Шепетівка

вул. Карла Маркса, 23

21

Шепетівська міська організація політичної партії „Партія пенсіонерів України”

 

3

Сташук Марина Олександрівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

Проспект Миру, 46

22

Шепетівська міська організація Соціально-екологічної партії „Союз. Чорнобиль. Україна”

3

Чайка Микола Григорович

Хмельницька область

м. Шепетівка

Проспект Миру, 14/254

23

Шепетівська міська організація політичної партії „Молода Україна”

 

3

Зайцев Андрій Анатолійович

Хмельницька область

м. Шепетівка

Проспект Миру, 33/26

24

Шепетівська міська організація Української Національної Консервативної партії

3

Воронюк Дмитро Георгійович

Хмельницька область        

м. Шепетівка,

вул. Кузнєчна, 34

25

Шепетівська міська організація партії „Соціал-демократичний союз”

 

9

Гетьман Лідія Василівна

Хмельницька область

м. Шепетівка,

Проспект Миру, 24/37

26

Шепетівська міська організація політичної партії „Слов'янський народно-патріотичний союз” (СНПС)

 

17

Свічарський Альфред Петрович

 

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Тітова, 1а

 

27

Шепетівська міська організація Партії „Солідарність”

 

7

Глаговська Ольга Василівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Шешукова, 5а/30

28

Шепетівська міська організація

Народного Руху України

 

60

Громов Володимир Борисович

Хмельницька обл.,

 м. Шепетівка

Проспект Миру, 42-а

29

Шепетівська міська організація Комуністичної партії України

 

223

Дем"янов Анатолій Анатолійович

Хмельницька область

 м. Шепетівка

вул. Карла Маркса, 47

30

Шепетівська міська організація Соціалістичної партії України

 

160

Котова Олена Володимирівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Шварца, 6а, 7

31

Шепетівська міська організація партії „Демократичний союз”

140

Щербіюк Ростислав Миколайович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул.Старокостянтинівське шосе, 17

32

Шепетівська міська партійна організація Соціал-демократичної партії України (об'єднаної )

450

Кіпран Михайло Федорович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. К.Маркса, 52

33

Шепетівська міська організація Демократичної партії України

 

8

Березенський Сергій Анатолійович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Ломоносова, 28

34

Шепетівська міська організація Ліберальної партії України (оновленої)

 

7

Давидюк Віктор Васильович

Хмельницька обл.,

 м. Шепетівка

вул. Островського, 5/31

35

Шепетівська міська партійна організація  Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина” Хмельницької області

1515

Єсіпова Ольга Степанівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Островського, 9/84

36

Шепетівська міська в Хмельницькій області первинна організація „Всеукраїнська Політична партія – Екологія та Соціальний захист”

3

Кривчук Віктор Євгенович

 

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Островського,5/ 95

37

Шепетівська міська організація Партії „Відродження”

 

43

Головачук Олег Станіславович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Залізнична, 91/9

38

Шепетівська міська організація Української соціал-демократичної партії (УСДП)

 

3

Фещина Тетяна Сергіївна

Хмельницька область

Шепетівський район

с. Судилків

вул. Кірова, 6

39

Шепетівська територіальна міська організація Єдиний Центр

 

200

Шведченко Віктор Вікторович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Горбатюка, 2/1

40

Шепетівська міська партійна організація Всеукраїнської політичної партії „Братство”

 

4

Давидчук Людмила Вікторівна

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Островського, 7/20

41

Шепетівська  міська партійна організація Партії захисників Вітчизни

 

35

Альмяшова Валентина Степанівна

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Шешукова, 1, кв.17 

42

Шепетівська  міська партійна організація Партії Свободи

15

Шацький Віктор Дмитрович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Шешукова, 18, кв.2

43

Шепетівська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

20

Одуд Богдан Михайлович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Островського,6

44

Шепетівська міська організація Соціально-Християнської Партії

 

9

Чілій Анатолій Іванович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Шешукова, 3, кв.49

45

Шепетівська міська організація Селянської партії України

 

3

Мельниченко Ганна Василівна

Хмельницька область

м.Шепетівка

 Проспект Миру,50/27

46

Шепетівська міська організація політичної партії «Наша Україна» 

 

300

Приймак Віталій Олександрович

Хмельницька область

м.Шепетівка 

вул. Островського,6

47

Шепетівська міська партійна організація Республіканської партії України

 

25

Чікін Володимир Ілліч

Хмельницька область м.Шепетівка

 вул. Островського,2

48

Шепетівська міська організація партії«Народна влада»

 

4

Вальков Олександр Михайлович

Хмельницька область м.Шепетівка

провулок Подільський,2

49

Шепетівська міська організація політичної партії «Третя Сила» (ПТС)

 

3

Літвінчук Валерій Федорович

Хмельницька область м.Шепетівка

вул. Пліщинська,74

50

Шепетівська міська партійна організація  партії «Союз»

5

Гавеля Олексій Пилипович

Хмельницька область м.Шепетівка

вул. Судилківська, 98/39.

51

Шепетівська міська партійна організація "Партії патріотичних сил України"

 

3

Ніколенко Валентин Анатолійович

Хмельницька область м.Шепетівка

вул. Карла Маркса, 80/52

52

Шепетівська міська Хмельницької області партійна організація партії «Національно- демократичне  об’єднання «Україна»

3

Савчук Віктор Борисович

 

Хмельницька область м.Шепетівка

Проспект Миру 38/67

 

53

Шепетівська міська партійна організація  Народної Партії

560

Майданець Віталій Іванович

Хмельницька область

 м. Шепетівка

вул. Лермонтова,2

54

Шепетівська міська організація Української  Консервативної партії

80

Черняхівська Юлія Валеріївна

Хмельницька область м.Шепетівка

вул. Одухи, 24,

55

Шепетівська міська організація партії «Віче»

5

Кобюк Олександр Миколайович

Хмельницька область м.Шепетівка

Проспект Миру, 27/3

56

Шепетівська міська організація Партіії  розбудови, правозахисту  недержавних організацій України – «Партії правозахисту»

5

Маєвська Тетяна Анатоліївна

 

Хмельницька область м.Шепетівка

вул.Островського,6

57

Шепетівська міська партійна організація Української партії «Зелена планета» 

 

8

Нечипорук Лідія Йосипівна

Хмельницька область, м.Шепетівка

вул.Шешукова, 8В кв.47

58

Шепетівська міська  організація політичної партії  «Громадянська позиція»

7

Зозуля Володимир Васильович

Хмельницька область

м. Шепетівка

 вул. Судилківська 9/3

59

Шепетівська міська  організація громадянської  партії «Пора»

 

25

Кушик Станіслав Володимирович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул.Залізнична,71

60

Шепетівська міська  організація Української Національної Асамблеї

 

9

Жигало Руслан Вікторович

Хмельницька область

м.Шепетівка

Проспект Миру 12/83

61

Шепетівська міська організація  політичної партії «Європейська партія України»

 

7

Лихобаба  Олександр Миколайович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул.Українська, 65/25

62

Шепетівська міська  в Хмельницькій області парторганізація політичної партії «Народна партія Нова Україна»

3

Береговський Юрій Васильович

 

Хмельницька область

м.Шепетівка

 вул.Чернишевського,24

63

Шепетівська міська партійна  організація Аграрної партії України

 

3

Сюсько Сергій Вікторович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Островського,52

64

Шепетівська міська партійна організація політичної партії «Совість України»

3

Маєвська Ольга Григорівна

Хмельницька область

м.Шепетівка

Проспект Миру, 41/35

65

Шепетівська міська організація політичної партії «Вперед, Україно!»

 

3

Олійник Григорій Васильович

Хмельницька область

м.Шепетівка

провулок Островського,27

66

Шепетівська міська партійна організація політичної Партії «Українські соціал-демократи»

3

Циркунов Борис Володимирович

Хмельницька область

м.Шепетівка

 вул. К.Маркса,92/8

67

Шепетівська міська партійна організація політичної партії "Народна Воля"

20

Адаменко Григорій Федорович

Хмельницька область

м.Шепетівка

Проспект Миру,18/8

68

Шепетівська міська організація Політичної Партії "Фронт Змін"

 

17

Глушківський Владислав Станіславович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Судилківська,2

69

Шепетівська міська партійна організація Політичної партії

"Сильна Україна"

 

290

Степич Ігор Михайлович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. Островського,6

70

Шепетівська міська організація Політичної партії "За Україну!"

10

Сидоренко Ірина Володимирівна

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул. 400річчя Шепетівки, 5а

71

Шепетівська міська організація Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія кличка"

107

Окунєвич Олександр Володимирович

Хмельницька область

м.Шепетівка

провулок Островського, 23

72

Шепетівська міська партійна організація Політичної партії "Нова політика"

 

3

Маслій Марія Петрівна

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул Українська, 65/2

73

Шепетівська міська у Хмельницькій області організація Політичної партії "Союз Лівих Сил"

3

Раддац  Олексій Миколайович

Хмельницька область м.Шепетівка

вул.Полубоярова,1/1

74

Шепетівська міська організація Української селянської демократичної партії

3

Григорчук Олександр Васильович

Хмельницька область

м.Шепетівка

вул.Віленського,14

75

Шепетівська міська партійна організація Народної Екологічної партії

10

Воропай Василь Іванович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Карла Маркса, 59/19

76

Шепетівська міська партійна організація партії  Промисловців і підприємців України

3

Степанець Олександр Васильович

Хмельницька область

м. Шепетівка

вул. Лермонтова, 2

77

Шепетівська міська організація Політичної  партії "Українська платформа"

3

Домбровська Лариса Степанівна

Хмельницька область

м.  Шепетівка

вул.Староконстянтинівське шосе, 13/4

 

 

 

 

Громадські організації, об’єднання, спілки

№ п/п

Назва громадської організації

Відомості про керівника, посада, тел.

Зареєстровані

1.

Шепетівська міська добровільна спілка «Союз Чорнобиль»

Голова –

Чайка Микола Григорович

0965326790

2.

Територіальна організація Українського товариства сліпих (УТОС)

Голова правління –

Логвиненко Тетяна Миколаївна

5-21-73

0679421537

3.

Єврейське культурно-освітнє товариство «ТІКВА»

Голова –

Фрейліхман Зіновій Юхимович

роб. 5-10-17

дом. 4-22-33

4.

Шепетівська організація Подільської спілки молоді

Голова –

Куліш Микола Анатолійович

5.

Шепетівська міська спілка ветеранів Афганістану

Голова –

Окорський Валерій Миколайович

т. (03840) 5-41-05

0679302667

6.

Шепетівська міська рада організація ветеранів України

Голова –

Чікін Володимир Ілліч

(03840)5-64-93

0672652925

7.

Міська жіноча рада

Голова –

Руда Надія Миколаївна

(03840) 5-27-67

8.

Територіальна організація Українського товариства глухих

Голова –

Лукашук Валентина Василівна

0688322901

Перекладач –

Немировська Інна Павлівна

(03840) 5-26-79

9.

Шепетівський фонд соціального захисту та реабілітації інвалідів з дитинства

Голова –

Потішко Тамара Євгенівна

(03840) 4-14-43

10.

Молодіжна громадська організація «Кедр»

Голова –

Василик Тетяна Павлівна

Роб.(03840) 5-41-47

(03840) 5-33-22

11.

Організація ветеранів і пенсіонерів військової служби

Голова –

Моргун Віктор Трохимович

(03840) 5-22-64

12.

Шепетівська міська асоціація багатодітних сімей «Надія»

Голова –

Данілкович Валентина Долматівна

 (03840) 5-68-81

13.

Міська організація товариства сприяння обороні України

Голова –

Окуневич Микола Людвигович

(03840) 5-82-24

(03840) 5-25-51

14.

Шепетівське міське об’єднання «Діти війни»

Голова –

Хромова Любов Андріївна

(03840) 4-25-29

0974637604

15.

Шепетівська міська громадська організація «Товариство садівник»

Голова –

Лозовий В’ячеслав Іванович

(03840) 3-37-22

Заступник –

Войчук Анатолій Петрович

(03840) 5-59-37

(03840) 5-15-43

16.

Шепетівська міська громадська організація «Асоціація «Співдружність»

З 11.05.2007

Голова –

Антончик Олександр Анатолійович

(03840) 5-35-25

Заступник –

Микола Васильович

(03840) 5-20-87

 

17.

Шепетівське міське громадське формування КВП «Ринок»

Голова –

Вергун Леонід Остапович

18.

Громадська організація «Шепетівська спілка підприємців»

Президент –

Остапенко Анатолій Миколайович

Протокол заг. Зборів № 3 від 11.03.2010 р.

0679627674

19.

Громадське формування «Правознавець»

Вул. Островського, 4

м. Шепетівка

20.

Громадське формування «Шепетівський завод культиваторів»

Войтюк В.М.

Вул. Тітова, 1А

м. Шепетівка

21.

Громадське формування «Шепетівський водоканал»

Ковальчук Б.І.

Вул. Некрасова, 127

м. Шепетівка

22.

Громадське формування «Шепетівський маслоробний завод»

Мартинюк С.С.

Вул. Некрасова, 125

м. Шепетівка

23.

Громадське формування станції Шепетівка

Короткова Світлана Сергіївна

Вул. Привокзальна, 27А

м. Шепетівка

24.

Громадське формування депо станції Шепетівка

Командир –

Гаврилюк Василь Васильович

(03840) 4-03-06

Вул. Привокзальна, 1

м. Шепетівка

25.

Громадське формування дистанції колії ПЧ-18

Командир –

Білецький Михайло Олександрович

Роб. (03840) 3-22-88

Дом. (03840) 3-31-82

26.

Шепетівське міське громадське об’єднання «Надія»

Голова правління –

Райлянь Василь Євгенович

(03840) 5-23-18

Заступник –

Мельничук Анатолій Володимирович

(03840) 3-30-43

 

27.

Шепетівське товариство реабілітації інвалідів «Світанок»

Голова правління –

Верба Петро Петрович

(03840) 5-38-50

28.

Шепетівська міська молодіжна громадська організація «Станиця Шепетівка Пласту – національної Скаутської організації України»

Голова –

Мельник Зоя Петрівна

Заступник – Мельник Сергій Болеславович

(03840) 5-60-31

29.

Шепетівське міське громадське об’єднання «Шепетівська федерація бойових єдиноборств»

Голова –

Кушик Станіслав Володимирович

(03840) 3-33-75

0985703504

30.

Шепетівський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»

Голова правління –

Полодюк Михайло Іванович

0675906993

31.

Шепетівська міська громадська організація Агенція місцевого розвитку

Лихобаба Олександр Миколайович

Т. (03840) 4-71-63

Вул. Островського, 6

м. Шепетівка

32.

Шепетівська міська громадська організація «Комітет боротьби з корупцією»

Голова –

Старик Василь Костянтинович

Дом. (03840) 3-36-44

33.

Місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації жінок-інвалідів «ДОННА»

Голова –

Василевич Юлія Адамівна

Дом. (03840) 5-27-92

Роб. (03840) 4-06-60

34.

Шепетівське міське вірменське культурно-просвітницьке товариство «Алашкерт»

Голова –

Шамасурян Серьожа Азнівович

(03840) 5-49-14

0675028778

35.

Дитяча громадська організація спортивно-танцювальний клуб «Браво»

Голова –

Кучер Діана Кузьмівна

 

36.

Шепетівська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни»

Голова –

Лясковська Надія Олександрівна

Дом. (03840) 5-12-89

0984974077

 

37.

Шепетівська міська громадська організація «Шепетівщина «Краще разом!»

Голова правління –

Синюта Володимир Володимирович

0974956867

38.

Шепетівське міське товариство політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей

Голова –

Кривчук Євген Каленикович

(03840) 5-59-13

39.

Шепетівське міське громадське об’єднання «Добро» - центр дослідження християнського вчення – Біблії

Голова –

Тютюнник Іван Данилович

 

40.

Шепетівське міське козацьке товариство Українського козацтва «Перша Поліська сотня імені Семена Палія»

Голова –

Приходько Василь Іванович

(03840) 5-69-95

0507772484

41.

Громадське формування ШЧ-6

Вул. Хвильового, 5

м. Шепетівка

 

42.

Громадська організація «Європейський Медіацентр»

Президент –

Підгірна Лариса Миколаївна

Дом. (03840) 5-15-36

Віце-президент –

Пасічник Валентина Ізидорівна

43.

Шепетівська міська громадська організація «Спілка психологів та соціальних працівників Шепетівки»

Президент  –

Колісецька Олена Федорівна

(03840) 5-15-36

Віце-президент –

Стасюк Наталія Василівна

44.

Асоціація громадських організацій «Патріоти Шепетівки»

Президент – Христюк Дмитро Вікторович

Головний секретар –

Столяр Світлана Василівна

Дом. (03840) 4-10-06

45.

Шепетівська міська громадська організація «Богдан»

Президент –

Щур Оксана Олександрівна

(03840) 4-14-59

46.

Шепетівський осередок Спілки поляків України

Президент –

Пасічник Валентина Ізидорівна

(03840) 5-10-43

0674967644

47.

Шепетівська міська громадська організація «Релігійний клуб «Українець»

Президент –

Український Василь Миколайович

Віце-президент –

Сидорук Микола Федорович

48.

Шепетівський міський клуб собаківництва відділення Міжнародної громадської організації «Кінологія»

Президент –

Ольшанський Анатолій Вікторович

(03840) 5-30-60

49.

Федерація шахів міста Шепетівка

Президент –

Береза Петро Степанович

0673809388

50.

Шепетівська міська молодіжна громадська кінологічна організація «Фенікс»

Голова –

Бєляєва Ольга Михайлівна

(03840) 5-25-54

0972665876

51.

Міська громадська спортивна організація «Шепетівська федерація футболу»

Голова –

Панасюк Юрій Васильович

52.

Шепетівська міська громадська організація для жінок «Гілея»

Голова –

Островська Галина Андріївна

Роб. (03840) 5-13-02

53.

Шепетівська молодіжна громадська організація «Спілка Креативної молоді»

Президент –

Козакова Тетяна Павлівна

0978063713

54.

Шепетівська міська громадська організація «Моноліт»

Голова –

Слісарчук Тетяна Петрівна

Роб. (03840) 5-50-13

Дом. (03840) 5-64-64

55.

Шепетівське міське об’єднання інвалідів «Оберіг»

Голова –

Вершицька Олена Павлівна

56.

Шепетівська міська громадська організація «Промінь добра»

Голова –

Сидоренко Ірина Володимирівна

(03840)5-47-01

0679009922

57.

Громадська організація «Шепетівська Народна Рада»

Голова –

Слесарчук Сергій Анатолійович

0673807775

58.

Шепетівська міська громадська організація реабілітації інвалідів і людей з обмеженими можливостями «Стимул»

Голова –

Кушко  Володимир Вікторович

(03840) 4-28-08

0983993591

вул.Індустріальна,50 м. Шепетівка

59.

Шепетівська міська молодіжна громадська організація «Товариство шанувальників іноземних мов»

Голова –

Гуменюк Любов

Василівна

Дом. (03840) 5-37-69

0963519753

60.

Шепетівська міська громадська організація ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ

Голова -

Пивовар Ігор Никифорович

0679122480

61.

Шепетівська молодіжна громадська організація «М.С.Простір»

Голова –

Літнарович В’ячеслав В’ячеславович

Пономарьов Сергій Олександрович

0679345775

62.

Шепетівська регіональна організація миротворців

Голова –

Карчевський Ігор Ростиславович

роб. (03840)5-61-29

0673118044

63.

Громадська організація «Об’єднання «Проспект»

Голова –

Веселкова  Галина Петрівна

(03840) 5-36-02

0673961104

Легалізовані шляхом повідомлення про заснування

64.

Шепетівська міська організація Товариства книголюбів України

 

65.

Шепетівське міське відділення Українського фонду миру

Керівник:

Дзекан Валентина Анатоліївна

Т. 5-81-57

Заступник:

Сімагін Дмитро Михайлович

Т. 5-39-00

66.

Товариство української мови „Просвіта” ім. Т.Шевченко

Островська Галина Андріївна

67.

Міська організація ВОДС „Злагода”

Артерчук Андрій Мусійович

Т. 4-78-43

68.

Міський осередок „Всеукраїнської екологічної ліги”

Рум’янцева Катерина Вікторівна

Т. 5-48-42

69.

Міська первинна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України”

Добро вольська Світлана Станіславівна

0961855447

70.

Шепетівський міський осередок Всеукраїнської громадської організації „Зв’язківці України”

Рижук

Володимир Васильович

Р. 5-15-12

Д. 4-05-55

71.

Шепетівський міський осередок Хмельницької обласної організації „З’єднання борців „За справедливість”

 

Потішко Тамара Євгенівна

Т. 4-14-43

72.

Шепетівська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Держава”

Щербіюк Ростислав Миколайович

Р. 5-81-37

Д. 4-08-18

73.

Шепетівська громадська організація „Українська соціал-демократична молодь”

 

74.

Шепетівська міська молодіжна громадська організація „Спілка християнської молоді УМСА”

Буйських Марина Станіславівна

75.

Шепетівська міська молодіжна громадська організація „Батьківщина молода”

Горюков Віктор Борисович

Т. 5-65-53

76.

Шепетівський міський осередок Всеукраїнської громадської організації „Анти кримінальний вибір”

Голова:

Олійник Григорій Васильович

Заступник:

Сондей Надія Іванівна

77.

Місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації „Національний комітет по боротьбі з корупцією”

Береговський Юрій Васильович

0971515436

78.

Асоціація колишніх депутатів та представників органів виконавчої влади

Губін Олександр Іванович

0677627340

79.

Шепетівська міська молодіжна громадська організація Всеукраїнської громадської молодіжної організації „Батьківщина молода”

Горюков Віктор Борисович

80.

Шепетівський міський осередок громадської організації „Фронт змін”

Глушківський Владислав Станіславович

81.

Шепетівське міське відділення міжнародної громадської організації „Міжнародна Академія Козацтва”

Соболевський Костянтин Йосипович

0631922565

82.

Шепетівське міське віділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України”

Стельмах Сергій Миколайович

83.

Шепетівська міська громадська організація „Всеукраїнська Спілка радянських офіцерів”

Голова:

Несвітайло Віктор Іванович

Т. 5-63-09

Перший заступник:

Чікін Володимир Ілліч

Т. 5-64-93

 

Благодійні, доброчинні, громадські фонди, організації

№ п/п

Назва організації

Дата реєстрації,

№ свідоцтва

Юридична адреса

Прізвище керівника

 1.  

Благодійний фонд ім.М.Островського

25.12.1998 р.

№ 011

м.Шепетівка вул..Островського,2

Чікін В.І.

 1.  

Благодійна організація «Лікарняна каса Шепетівського району»

11.01.2007 р.

№ 01/2007

м.Шепетівка вул.В.Котика,85

Лазарєв Л.М.

 1.  

Шепетівський районний благодійний фонд «Патріоти Шепетівщини»

24.05.2007р.

№ 02/2007

м.Шепетівка вул.К.Маркса,60

Клещ С.Г.

 1.  

Шепетівський міськрайонний Благодійний Фонд «Шанс»

21.06.2007 р.

№ 03/2007

м.Шепетівка вул..Островського,6

Штен А.П.

 

Національно – культурні товариства, міжнародні  фонди, організації

п.п.

Назва

Відомості про засновників та керівника -  посада, тел.

 

---

 

 

Національно – культурні товариства

№ п.п.

Назва

Адреси

Дані про засновників та керівника –посада, тел.

1

Єврейське культурно-освітнє товариство «ТИКВА»

вул. Лінника, 2

Фрейліхман Зіновій Юхимович

т.5-22-33

2

Шепетівське відділення Спілки поляків України

вул. Горького, 38

Пасічник Валентина Ізидорівна,

т.5-10-43

3

Шепетівське міське вірменське культурно-просвітницьке товариство «Алашкерт»

вул. В. Котика, 62/2

Шамасурян Сірожа Азнівович

 

Засоби масової інформації

Газети

 Назва

Тираж

(одноразовий випуск)

Дані про засновників

(власників)

Кількість

працюючих чол.

1

Міськрайонна громадсько-поілтична газет «Шепетівський вісник»

8500

Шепетівська міська і районна ради, РДА, трудовий колектив редакції газети

15

2.

Міський інформаційно-рекламний тижневик «Шепетівка»

3000

ТОВ «Шепетівська друкарня»

3

3.

Обласний інформаційно-аналітичний тижневик "День за Днем"

7600

Фрейліхман З. Ю

 

 

Телебачення

Назва

Відомості про засновників

(власників)

Кі-сть пра-цюючих, чол.

1

ТОВ телерадіокомпанія «ШАНС»

Трудовий колектив, міська рада, юридичні та фізичні особи

27

 

Наявність телевеж: немає

 

Радіо

Назва

Відомості про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

1

Редакція міськрайонного радіомовлення

Трудовий колектив газети «Шепетівський вісник» міська та районні ради та РДА

1

 

 

Наявність радіотрансляційних об'єктів: немає

 

Електронні ЗМІ (телебачення, радіо: дротове, FM)

Назва

Відомості про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

 

немає

 

 

 

Інтернет видання

Назва

Відомості про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

 1

Офіційний сайт Шепетівської  міської ради

Шепетівська міська рада

1

 

2

Портал Шепетівщини