Понеділок, 19 березня 2018 15:25

Нардепи просять Міністерство інфраструктури відновити потяг "Шепетівка-Івано-Франківськ"

Автор

Народні депутати Андрій Шинькович, Олександр Герега і Роман Мацола просять міністра інфраструктури Володимира Омеляна посприяти у відновленні дизель-поїзду Шепетівка-Івано-Франківськ.

“Цим потягом жителі (особливо студенти) Білогірського, Теофіпольського, Ізяславського районів мали можливість доїхати до Тернополя і Шепетівки, звідти пересідали на інші напрямки. Декіка років тому цей потяг був зняти з руху, мотивуючи це нерентабельністю, хоча в ньому постійно була велика кількість людей”, – наголошують обранці у спільному запиті від 1 березня.

Нардепи констатують, що у певний момент залізничники спробували закрити сподучення, постивши рейковий поїзд Хмельницький-Лепесівка.

“Графік руху цього потяга був на користь перевезення робочих ПАТ “Укрзалізниця” на певні об’єкти, ніж пасажирів. Поїзд стояв в Лепесівці чотири години, тому була необхідність у продовженні його руху до Тернополя. Однак цей потяг зняли з руху”, – говорить мажоритарники.

запит

запит2

Пропозиція політиків зводиться до відновлення руху дизель-поїзду Шепетівка-Івано-Франківськ або забезпечення регулярним пасажирським перевезенням з Шепетівки до Тернополя, звідки населення могло б добратися до Львову та Івано-Франківська.

Як писав НГП, у 2015 році керівництво Деражавного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця” вважало відновлювати рух потяга №675/676 сполученням Івано-Франківськ-Шепетівка економічно недоцільно.

Зазначалося, що цей потяг курсував до 2011 року. Середньодобовий пасажиропотік при сполученні в обох напрямках становив 20-30 осіб.

НГП

Останнє редагування Понеділок, 19 березня 2018 20:08

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Дуже неприємно бачити, коли рейковий автобус називають "рейковим поїздом", дизель-поїзд - "електричкою", а пасажирський поїзд - "дизель-поїздом". Рівень знань залізниці - 5 з 12. СОРОМ за депутатів.

This comment was minimized by the moderator on the site

Як на мене, хай називають їх хоч ракетою, аби запустили потяг.

This comment was minimized by the moderator on the site

Враховуючи жахливий технічний стан тягового рухомого складу (локомотивів) залізниці, ймовірність відновлення руху даного потягу нульова.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением