Вівторок, 27 лютого 2018 13:18

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має виплатити компенсацію своїм абонентам

Автор

Мешканці будинку №80 на вул.Героїв Небесної Сотні у Шепетівці Валентина Кравець і Ольга Шпортун через суд виграли моральну компенсацію у ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за несвоєчане теплопостачання. Про це свідчить рішення Шепетівського міськрайонного суду від 7 лютого, яким частково задоволено позовні вимоги.

Споживачі наголосили, що їхній будинок до 13 листопада 2017 року не отримував послуг централізованого теплопостачання. Водночас діяло рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради про старт опалюваного сезону з 23 жовтня.

“В результаті порушень відповідачем прав на постачання тепла позивачі зазнали, окрім додаткових матеріальних витрат, і шкоду здоров’ю. Вони проживали весь цей час у холодній квартирі, в якій почали цвісти стіни та речі в шкафах. Переодягались в холоді і гріли теплі пляшки, щоб зігрітися самим та зігріти ліжко… Переносили моральні страждання, оскільки по місту говорили про те, що опалювальний сезон взагалі не розпочнеться, підтримували один одного, ходили погрітись один до одного, витрачати час на складання скарг, звернень до органів влади, переживали у зв’язку з безвихідним становищем”, – зазначено у рішенні.

У суді представник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» позовні вимоги не визнав, зіславшись на відмову ПАТ «Шепетівкагаз» здійснювати розподіл природного газу надавачу послуг з централізованого опалення та постачання теплової енергії.

При цьому, суд з’ясував, що не було форсмажорних обставин, які могли б вплинути на початок опалювального сезону у Шепетівці протягом травня-листопада 2017 року.

Таким чином, суд вирішив стягнути з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» по 500 грн моральної компенсації на користь Валентини Кравець і Ольги Шпортун. При цьому, з самого початку кожна з позивачок оцінила свої моральні страждання у 5 тис. грн.

НГП

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (5)

  1. Staruy

500 гривен на руки? А теткам хотя бы для оплаты электричества, в случае обогрева электроприборами, их хватит - этих 500 гривен?

  Вложения
  Guest
  1. olhavs

Тому у нас і ніхто із судами зв`язуватись не хоче

  Вложения
  Guest
  1. Dj Os

Та їм просто треба було позиватись по матеріальним збиткам, а не моральним. У нас по моральним суди завжди мізер присуджують.

  Вложения
  Guest
  1. Staruy    Dj Os

Абсолютно вирно. Була ввечери в мене розмова з одниею панянкой, так вона просвитыла, шо людям треба было не про страждання в суди розповидаты а оформыты материльни збыткы. Бажано з чекамы.

  Вложения
  Guest
  1. Шепетівчанин

Факт перемоги важливіший ніж самі гроші, так шо все норм)

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением