Четвер, 27 липня 2017 13:34

Шепетівчанам пропонують висловити думку де у місті розміщувати МАФи

Автор

27 липня на сайті міської ради розпочалося проведення публічної консультації з питань розміщення малих архітектурних форм. Містянам пропонують висловити свою думку шляхом голосування на спеціальному сайті, за допомогою SMS-повідомлення або ж подавши письмове звернення у загальний відділ Виконавчого комітету Шепетівської міської ради. 

Щоб подолати проблему хаотичного розміщення МАФів, міська влада Шепетівки вирішила провести опитування де шепетівчани бачать розміщення МАФів у місті. Допомогти владі у вирішенні цього питання погодилися активісти кампанії «Стеж за грошима». Серед запропонованих в опитуванні варіантів є наступні: зупинки громадського транспорту; парки та сквери міста; всередині житлових кварталів; поблизу залізничних та автобусних вокзалів. Ті, хто не є прихильниками таких тимчасових споруд, можуть обрати останній варіант опитування – «взагалі не розміщувати у Шепетівці».

Проголосувати шепетівчани можуть трьома способами:

На спеціальному сайті https://www.vdmk.org/7334 

20

За допомогою SMS-повідомлення. SMS з текстом «7334+№ відповіді» потрібно відправити на номер 093-177-00-35. Вартість повідомлення згідно вашого тарифного плану.

Звернутися у загальний відділ Виконавчого комітету Шепетівської міської ради (вул. Островського,4, каб.302).

«Будуть використані саме ці три механізми для того, щоб залучити максимальну кількість людей до публічної консультації. Ми вирішили, що якщо ми зробимо опитування тільки в інтернеті, у нас будуть тільки інтернет-користувачі, якщо зробимо СМС-повідомлення, також це буде тільки одна можливість. А так у кожного є можливість внести свої пропозиції», – сказав координатор кампанії «Стеж за грошима» у Хмельницькій області Олег Черненко.

Анкета з варіантами відповідей, з допомогою якої шепетівчани можуть висловити свою думку

166

Опитування буде тривати до кінця серпня. У вересні 2017 року вже буде відомий результат.

«У мене особисто не було жодних сумнівів, що нам публічна консультація потрібна. Такі опитування дають змогу побачити думку людей стосовно тієї чи іншої проблеми», — наголосив Михайло Полодюк. Думку шепетівчан, які долучаться до опитування, міська влада врахує під час прийняття рішення стосовно встановлення МАФів.

Якщо практика публічної консультації буде успішною, то такий спосіб дізнаватися думку громадян про різні питання і проблеми буде використовуватися і надалі, наголосив міський голова.

Інформаційний відділ Шепетівської міської ради

Останнє редагування Четвер, 27 липня 2017 13:41

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (5)

  1. myron

Пропоную позбирати ті всі МАФи та вивезти їх на ДАРинок , там вони точно заважати нікому не будуть! Можливо колись і базар там з'явиться! Всеодно стоїть без діла!!! Розмір МАФів таки як хто хоче той так будує! Біля МРЕВ харчевні яких розмірів...

Пропоную позбирати ті всі МАФи та вивезти їх на ДАРинок , там вони точно заважати нікому не будуть! Можливо колись і базар там з'явиться! Всеодно стоїть без діла!!! Розмір МАФів таки як хто хоче той так будує! Біля МРЕВ харчевні яких розмірів мають бути???????????? А які Є????

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. oleksshym

Я в шоці з нашої влади!!! Медикам зарплату по 2 місяці не платять, вирішують,де встановити МАФи!!! Час відпусток: хтось планував отримати відпускні,оздоровчі,звозити на відпочинок і оздоровити своїх дітей,зібрати в школу...А тут з цими...

Я в шоці з нашої влади!!! Медикам зарплату по 2 місяці не платять, вирішують,де встановити МАФи!!! Час відпусток: хтось планував отримати відпускні,оздоровчі,звозити на відпочинок і оздоровити своїх дітей,зібрати в школу...А тут з цими горе-чиновниками ,не можливо збагнути,як банально прохарчуватися. Молодшому мед.персоналу в кого немає городів- взагалі біда,їсти немає що!!! А вони сидять хі-хі-ха-ха,про МАФи бесідують...
Дороги-яма на ямі,тротуари після дощу-хоч бери й пливи, дерева так пообрізають весною-хочеться плакати від тієї краси (не кажучи про якийсь затінок влітку), будівлі-обідрані й похмурі.Залишилось поставити МАФи і все стане добре!!!)))
Та поженуть вас через 2-4 тижні разом з Підопригорою,як у свій час погнали Антонюка, ще й цими МАФами по дурним голівонькам надають!!!

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. Dj Os    oleksshym

Лікарня не має відношення до міста. За заборгованість мед працівники хай запитають у районної влади.

  Вложения
  Guest
  1. oleksshym    Dj Os

"Лікарня не має відношення до міста"-згідний,хоча там лікуються жителі міста також.
"За заборгованість мед працівники хай запитають у районної влади". Запитали, приходив такий собі Підопригора. Дослівно цитую його відповідь :"Запитайте в...

"Лікарня не має відношення до міста"-згідний,хоча там лікуються жителі міста також.
"За заборгованість мед працівники хай запитають у районної влади". Запитали, приходив такий собі Підопригора. Дослівно цитую його відповідь :"Запитайте в мера,чому він не хоче видати вам зарплату з ваших податків, які ви платите місту", наступна: "Запитайте в мера,де він зарив 30 млн. гривнів"("зарив",незрозуміло чи лопатою мер закопав , чи це жаргончик з 90-х)- виходить має відношення до міста!!!
Але не в цьому суть.Я вважаю,що не для цього люди стояли на Майдані, не для цього люди гинуть на фронті. І ходити як вівці запитувати,чия вина у невиплаті зарплат ніхто не буде.Чи хтось "зарив" зарплату, чи не "зарив"- прийшла пора гнати це все нездарство, яка живе на наших податках і не виконує своєї функції.

Детальніше
  Вложения
  Guest
  1. ocipko3ak

Міськрайонна лікарня! А де заводи ставити чи відновлювати не питають?!

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением