У Шепетівці продовжили опалювальний період

У зв'язку з різким та довготривалим зниженням температури повітря та заморозками виконавчий комітет Шепетівської міської ради прийняв рішення про продовження опалювального періоду в місті Шепетівка для житлових приміщень обладнаних системами індивідуального опалення з 5 по 30 квітня 2017 року.

Відповідно, субсидії та пільги будуть відшкодовані за квітень у повному обсязі.

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Сайт: shepetivka.com.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

Рішення він прийняв а де опалюють? Батареї холодні!

  Вложения
 

Це соломонове рішення стосується лише житлових приміщень обладнаних системами індивідуального опалення. Тобто, хто палив, той і палить далі, лише за тарифом опалювального сезону. Звичайні житлові будинки, школи, садочки, лікарня, наскільки я...

Це соломонове рішення стосується лише житлових приміщень обладнаних системами індивідуального опалення. Тобто, хто палив, той і палить далі, лише за тарифом опалювального сезону. Звичайні житлові будинки, школи, садочки, лікарня, наскільки я розумію, будуть і далі мерзнути.

Детальніше
  Вложения
 

Тобто все зводиться до автономних котелень! На даний час начебто їм дозволили опалювати! А там де нема мерзніть! А чому дане рішення не поширюється на Енергоінвест ? В цілях економії грошових фондів? Там теж можна запустити систему на садочки,...

Тобто все зводиться до автономних котелень! На даний час начебто їм дозволили опалювати! А там де нема мерзніть! А чому дане рішення не поширюється на Енергоінвест ? В цілях економії грошових фондів? Там теж можна запустити систему на садочки, школи навчальні заклади відєднавши житлові будинки? Чи немає можливості вночі -3 а мають палити по законодавсту до +8? Тут чий прокол? Можна подумати що при встановленні автономних котелень ситуація стане краща? Від перестановки доданків сума не міняється! Колотять понти на форумі тіпа щось роблять!

Детальніше
  Вложения
 

Оце клоуни!!!
Особливо подобається "для житлових приміщень обладнаних системами автономного опалення".
Це мабуть придумав той фахххівець з міськради, що при регіоналах готував тепломережу до продажу.

  Вложения
 
Коментарі отсутствуют

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться.
Вложения (0 / 3)
Поделиться вашим местоположением
вгору

Вам також буде цікаво